Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

jjuhas@volny.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 515 274 264

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Přímětická 2031/71
Znojmo 669 02

Servis plynových spotřebičů a plynoinstalace ve Znojmě jedině od Jana Juháse

Servis plynových spotřebičů a plynoinstalace jsou dvě důležité služby, které by měl zajišťovat každý majitel domu nebo bytu, který využívá zemní plyn pro vytápění, vaření nebo ohřev vody. Plynové spotřebiče a plynové rozvody jsou totiž vystaveny opotřebení, znečištění, poškození nebo úniku plynu, což může mít za následek snížení výkonu, zvýšení spotřeby, poruchy nebo dokonce nebezpečné situace pro zdraví a majetek. Proto je nutné pravidelně provádět kontrolu, čištění, seřízení, opravu nebo výměnu plynových spotřebičů a plynových rozvodů podle platných norem a předpisů.

Kvalitní servis plynových spotřebičů

Hledáte firmu, která vám zajistí kvalitní a profesionální servis plynových spotřebičů ve Znojmě a okolí, doporučujeme vám firmu Jan Juhás. Firma Jan Juhás se zabývá instalatérskými, plynařskými a topenářskými pracemi včetně servisu plynových spotřebičů a kotlů na tuhá paliva. Firma má dlouholeté zkušenosti a reference v oboru a nabízí svým zákazníkům komplexní služby od návrhu po realizaci.

Servis plynových spotřebičů

Plynoinstalace Znojmo: Proč zvolit firmu Jan Juhás?

Firma Jan Juhás má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti plynoinstalací, ať už se jedná o novostavby, rekonstrukce nebo opravy. Firma Jan Juhás nabízí komplexní služby od projektování, přes montáž, až po revize a servis plynových zařízení. Firma Jan Juhás je také držitelem certifikátu ISO 9001:2015, což zaručuje vysokou kvalitu a spokojenost zákazníků.

Instalatérské práce

Odborný a spolehlivý servis plynových spotřebičů ve Znojmě

Jan Juhás disponuje týmem kvalifikovaných a zkušených řemeslníků, kteří mají potřebné znalosti a vybavení pro provedení všech potřebných prací. Firma používá pouze kvalitní materiály a náhradní díly, aby zajistila dlouhou životnost vašich plynových spotřebičů. Společnost Jan Juhás je důvěryhodným partnerem pro servis plynových spotřebičů a plynoinstalací, nabízí pouze kvalitní služby za rozumné ceny.
Pokud hledáte spolehlivý servis plynových spotřebičů ve Znojmě a okolí, neváhejte kontaktovat firmu Jan Juhás.

Zkušený plynař ve Znojmě


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Plynařské práceTopenářské práceVodoinstalatérské práce

Kontakty

Jan Juhás
Přímětická 2031/71
Znojmo 669 02
GPS: 48°52′3.18″ N, 16°2′28.54″ E

48°52′3.18″ N, 16°2′28.54″ E

QR kód firmy Jan Juhás
WEBOVÁ STRÁNKA Jan Juhás vodo-topo-plyn a elektro Znojmo
Adresa

Adresa

Přímětická 2031/71
Znojmo 669 02

jjuhas@volny.cz
+420 515 274 264

Kontaktujte nás

captcha