Autovrakoviště Horka nad Moravou - skvělé řešení pro ekologickou likvidaci autovraků

Vaším spolehlivým partnerem v oblasti likvidace autovraků, to je Autovrakoviště Horka nad Moravou. Postará se nejen o výkup a odtah autovraků, ale také o jejich ekologickou likvidaci. Již více než 20 let nabízí svým zákazníkům kvalitní, rychlé a bezpečné služby za výhodné ceny. Má nejen bohaté zkušenosti, ale současně se také pyšní dobrými referencemi v oboru. Pokud máte zájem o výkup nebo odtah vašeho autovraku, pak neváhejte a kontaktujte Autovrakoviště Horka nad Moravou. Nabízíme odvoz autovraků non-stop.

Autovrakoviště Horka nad Moravou - skvělé řešení pro ekologickou likvidaci autovraků

Zbavte se svého autovraku s firmou Autovrakoviště Horka nad Maravou a ušetřete čas i peníze

S likvidací vašeho starého, nepojízdného nebo bouraného vozidla vám pomůže zkušená firma Autovrakoviště Horka nad Moravou. Zaplatí za Váš autovrak podle dohody. Zajistí veškerou administrativu spojenou s ekologickou likvidací vozidla tj. vystavení protokolu o ekologické likvidaci , odhlášení na odboru dopravy zánik vozidla a ukončení povinného ručení. Ušetří Váš čas i peníze a Vy se zbavíte starostí s Vaším autem.

Likvidace autovraku firmou Autovrakoviště Horka nad Moravou šetří čas i peníze


Odtah autovraků z jakéhokoli místa zdarma do 50 km

Autovrakoviště Horka nad Moravou nabízí zdarma odtah vašeho autovraku z jakéhokoli místa v okolí Olomouce, Prostějova, Přerova, Uničova, Litovle nebo Mohelnice do 50 km od firmy. Váš autovrak je možno odvézt z jakéhokoliv místa do 50 km. Pokud je vzdálenost větší nabídne se individuální cena za odtah.

Rychlá a snadná likvidace vašeho starého vozidla


Široký výběr použitých dílů pro různé značky a modely vozidel, vč. dílů pro veterány

Ideálním místem pro nákup použitých náhradních autodílů nejen z osobních vozů je Autovrakoviště Horka nad Moravou. Na rozsáhlém autovrakovišti lze najít široký sortiment použitých náhradních dílů pro různé značky a modely vozidel. Pokud hledáte kvalitní a levné díly pro vaše auto, pak je Autovrakoviště Horka nad Moravou tím správným místem. Nabízí také speciální díly pro veterány a historická vozidla, která jsou jinde těžko dostupná.

Kvalitní a levné použité díly pro vaše auto na Autovrakovišti Horka nad Moravou


Odborná recyklace a výkup starých autobaterií a katalyzátorů za atraktivní ceny

Pokud máte doma staré autobaterie nebo katalyzátory, které už nepotřebujete, pak je můžete prodat na Autovrakovišti Horka nad Moravou za atraktivní ceny. Autovrakoviště Horka nad Moravou se také zabývá výkupem vyřazených aku baterií a katalyzátorů. Firma zajistí bezpečný odběr a ekologické zpracování těchto materiálů.

Recyklace autobaterií a katalyzátorů s výhodným odběrem


Autovrakoviště Horka nad Moravou - dlouholetá tradice a zkušenosti v oboru likvidace autovraků

Firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru likvidace autovraků, která dbá na ekologické a bezpečné zpracování vozidel, které jsou následně recyklovány nebo rozebrány na díly je Autovrakoviště Horka nad Moravou.

Autovrakoviště Horka nad Moravou je členem Sdružení zpracovatelů autovraků - SZA České republiky


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autovrakhorka.cz

Vydáno 13.09.2023
15 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Autovrakoviště Olomouc - Horka nad Moravou Ing. Jiří Žoch
WEBOVÁ STRÁNKA
Autovrakoviště Olomouc - Horka nad Moravou
www.autovrakhorka.cz
Adresa

Adresa

Olomoucká 6123/34
Horka nad Moravou 783 35

zochjiri@seznam.cz
+420 606 724 755


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha