Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

artstyl@artstyl.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 602 536 105

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Obřanská 1019/103a
Brno - Obřany 614 00

Exkluzivní kamenné a cihlové obklady, dlažby, ploty a další doplňky pro váš domov či firmu

Hledáte kvalitní, designové a trvanlivé materiály pro váš exteriér a interiér? Pak si přečtěte článek o firmě Artstyl, která je specialistou na kamenné a cihlové obklady, dlažby z přírodního a technického kamene, značkové plovoucí podlahy, přírodní korkové izolace a dekorativní lišty, které vaše prostory pozvednou na ještě vyšší úroveň.

Kamenné obklady z přírodního a umělého kamene - designový vzhled a trvanlivost

Kamenné obklady jsou ideálním způsobem, jak oživit a zkrášlit váš interiér i exteriér. Dodají vašemu domu, bytu či firmě jedinečný, přírodní vzhled, který vám každý den bude dělat radost. Kamenné obklady jsou navíc velmi odolné a snadno se udržují. U firmy Artstyl si můžete vybrat z široké nabídky obkladů z přírodního i umělého kamene, které se hodí do každého prostoru a pro každý styl. Ať už hledáte obklady do zasedací místnosti, obývacího pokoje, kuchyně, koupelny, ložnice, chodby, terasy, zahrady nebo na fasádu, vsaďte na Artstyl. Tady si opravdu vybere každý, i ten nejnáročnější zákazník.

Kamenné obklady a dlažby pro přirozený vzhled vašeho prostoru

Kamenná dlažba a kamenný plot - praktická a estetická řešení pro vaše bydlení

Dalšími produkty od firmy Artstyl jsou kamenné dlažby, což je skvělá volba pro vaši zahradu, dvorek, cestu nebo parkoviště. Kamenná dlažba je totiž odolná proti povětrnostním vlivům, mechanickému opotřebení a snadno se čistí. Dále vytváří harmonický a příjemný dojem, který podtrhne krásu bezprostředního okolí vašeho domu. Kamenné ploty jsou zase ideálním řešením pro vaše soukromí a bezpečnost, protože jsou pevné, stabilní a dlouho vydrží. A v neposlední řadě dodají vašemu domu noblesní a elegantní vzhled, který zaujme každého návštěvníka. U Artstylu si můžete vybrat z různých typů a barev kamenné dlažby a kamenných plotů, které se budou skvěle hodit právě k vašemu domu a zahradě.

Artstyl - fotogalerie realizací

Moderní vinylové a korkové podlahy

Vinylové a korkové podlahy jsou moderní, pohodlné a funkční. Jsou velmi odolné, snadno se pokládají a udržují. Dále jsou velmi příjemné na dotek, tepelně a akusticky izolují a mají antibakteriální a antialergické vlastnosti. Vinylové a korkové podlahy jsou navíc velmi stylové a estetické. U Artstylu si můžete vybrat z mnoha vzorů a dekorů podlah, které budou ladit s vaším nábytkem a doplňky.

Artstyl - zajímavé akční nabídky

Spolehlivé, značkové produkty z přírodního i technického kamene pro několik generací

Společnost Artstyl působí na trhu od roku 1993 a je dodavatelem prověřených a spolehlivých značkových produktů z přírodního a technického kamene, a to až se 45letou zárukou. Jsou to specialisté na dodávky dlažeb a obkladů pro různé typy staveb, od rodinných domů po komerční objekty, kteří mají bohaté zkušenosti s realizacemi, jak v České republice, tak v zahraničí. Pokud byste se chtěli o firmě a jejích produktech dozvědět víc, navštivte jejich webové stránky nebo se zajeďte podívat do jejich vzorkovny v Brně, kde je možnost prohlídky více než 300 typů obkladů a dlažeb na velkých vzorových plochách. Odborníci firmy vám rádi poradí s výběrem, technickým řešením i cenovou nabídkou.

Kontakt na velkoobchod i maloobchod a otevírací doba vzorkovny


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Dýhy, překližky a výrobky z korkuObklady a dlažbyPVC podlahyKámen

AKTUÁLNÍ MICROSITE


Kontakty

ARTSTYL
Obřanská 1019/103a
Brno - Obřany 614 00
GPS: 49°13′37.09″ N, 16°38′42.76″ E

49°13′37.09″ N, 16°38′42.76″ E

QR kód firmy ARTSTYL
WEBOVÁ STRÁNKA ARTSTYL kamenné a cihlové obklady a dlažby

WEBOVÁ STRÁNKA

ARTSTYL
www.artstyl.cz

Adresa

Adresa

Obřanská 1019/103a
Brno - Obřany 614 00

artstyl@artstyl.cz
+420 602 536 105

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Obřanská 1019/103a
Brno - Obřany 614 00

GPS49°13′37.09″ N, 16°38′42.76″ E

Plánování trasy

Obřanská 1019/103a Brno - Obřany 61400

Prospekty

Certifikát kvality firmy