Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

benatecka-chalupa@seznam.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 603 180 907

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Rokytno 44
Rokytno 512 45

Stylová roubenka v Rokytnici nad Jizerou

Hledáte místo, kde si můžete užít klid, pohodu a krásu přírody? Chcete si zalyžovat na sjezdovkách, které jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé? Toužíte po domácí a chutné stravě, která vás zahřeje a dodá vám energii? Pak je pro vás ideální volbou Benátecká chalupa v Rokytnici nad Jizerou, stylová roubenka, která poskytuje celoroční ubytování v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením, vlastní kuchyní, lyžařským vlekem a parkování přímo u penzionu. Je ideální pro rodinnou dovolenou, školní a skupinové akce, tréninková soustředění, lyžařské kurzy a další příležitosti.

Skvělé místo pro aktivní dovolenou v Krkonoších

Benátecká chalupa se nachází v Rokytnici nad Jizerou, jednom z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších míst v Krkonoších. Z chalupy máte nádherný výhled na okolní hory, lesy a louky. Chalupa je situována v klidné části nad městem, kde není rušno ani v hlavní sezóně. Zároveň je to výborný výchozí bod pro turistické a běžkařské výlety po okolí. V zimě si můžete užít sjezdovku s vlastním vlekem, která je přímo u chalupy. Pokud chcete zkusit jiné sjezdovky, můžete využít ski bus, který jezdí zdarma po celé Rokytnici.

Ideální místo pro dovolenou v Krkonoších

Ubytování v Krkonoších s možností celodenního stravování

Benátecká chalupa má kapacitu až 32 lůžek, která jsou rozdělena do osmi pokojů. Pokoje jsou zařízeny v tradičním horském stylu, který vytváří útulnou a rodinnou atmosféru. V ceně ubytování je zahrnuta polopenze, která se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večeře s polévkou a hlavním jídlem. Stravování probíhá v restauraci, která je součástí chalupy. Restaurace umožňuje také objednání celodenního stravování nebo jen snídaně. Pokud máte nějaké speciální požadavky na stravu, jako je bezlepková, bezlaktózová nebo vegetariánská dieta, stačí to nahlásit předem a vaše přání vám budou splněna.

Ubytování včetně celodenního stravování a lyžařské školy

Ideální místo pro rodinnou dovolenou v Krkonoších

Benátecká chalupa je ideální pro rodiny s dětmi, které si zde najdou spoustu zábavy a prostoru. Chalupa má vlastní dětský koutek s hračkami, knížkami a společenskými hrami. Na zahradě je dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou, pískovištěm a trampolínou. V zimě se zde můžete s dětmi bobovat, stavět sněhuláky nebo dělat andělíčky. Pro děti do jednoho roku je ubytování zdarma, bez nároku na služby. Pro děti od jednoho do deseti let je ubytování se slevou. Chalupa také nabízí možnost zapůjčení dětské postýlky, jídelní židličky, vaničky, nočníku nebo kočárku.

Lyžování v Krkonoších pro všechny: Vlastní sjezdovka a lyžařská škola

Lyžování je možné na vlastní sjezdovce s vlekem, která je dlouhá 500 metrů a vhodná pro začátečníky i pokročilé. Sjezdovka je uměle zasněžovaná a upravovaná. Na místě je také lyžařská a snowboardová škola zKopceDolu.cz, která nabízí individuální i skupinové lekce pro děti i dospělé. Lyžařská škola má unikátní výukový model, který je založen na zábavě, motivaci a bezpečnosti. Současně zajišťuje také zapůjčení lyžařského a snowboardového vybavení, servis, skipasy a dopravu na sjezdovky.

Skvělá dovolená s lyžováním pro celou rodinu

Stylová, pohodlná a cenově dostupná dovolená v Krkonoších

Pokud hledáte stylové, pohodlné a cenově dostupné ubytování v Krkonoších, neváhejte a zarezervujte si Benáteckou chalupu v Rokytnici nad Jizerou. Užijete si nezapomenutelnou dovolenou plnou zábavy, relaxace a krásné přírody. Benátecká chalupa vám poskytne vše, co potřebujete pro spokojený pobyt a dopřeje vám spoustu nezapomenutelných zážitků z Krkonoš.


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Chaty a chalupyRestaurace

Kontakty

Benátecká chalupa
Rokytno 44
Rokytno 512 45
GPS: 50°43′23.77″ N, 15°29′15.83″ E

50°43′23.77″ N, 15°29′15.83″ E

QR kód firmy Benátecká chalupa
WEBOVÁ STRÁNKA Benátecká chalupa
Adresa

Adresa

Rokytno 44
Rokytno 512 45

benatecka-chalupa@seznam.cz
+420 603 180 907

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Rokytno 44
Rokytno 512 45

GPS50°43′23.77″ N, 15°29′15.83″ E

Plánování trasy

Rokytno 44 Rokytno 51245
Nabízíme celoroční ubytování v útulných pokojích

Nabízíme celoroční ubytování v útulných pokojích

Možnost celodenního stravování v naší restauraci

Možnost celodenního stravování v naší restauraci

Výchozí místo k nástupu na turistické a běžkařské stezky

Výchozí místo k nástupu na turistické a běžkařské stezky

Vlastní klidná sjezdovka s vlekem dlouhým 500 metrů

Vlastní klidná sjezdovka s vlekem dlouhým 500 metrů

Prospekty

Certifikát kvality firmy