Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

shuttle-jifi@email.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 774 134 433

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Na Žofíně 98
Větřní 382 11

Bezpečná doprava z a do Českého Krumlova

Shuttle Jifi je česká firma, která se zabývá osobní dopravou z a do Českého Krumlova. Nabízí přepravu jednotlivců a menších skupin lidí do různých evropských měst, jako jsou Praha, Linz, Salzburg, Vídeň, Hallstatt, Mnichov nebo Budapešť. Shuttle Jifi využívá osmimístné minibusy nebo pětimístné osobní vozy, které jsou vybaveny klimatizací a protipylovými filtry. Firma je známá svou spolehlivostí, flexibilitou a příznivými cenami. Zákazníci si mohou vybrat mezi soukromou nebo sdílenou přepravou, podle svých preferencí a potřeb. Shuttle Jifi je ideální volbou pro ty, kteří chtějí pohodlně a bezpečně cestovat po Evropě a poznat krásy Českého Krumlova a jeho okolí.

Pohodlné a bezpečné cestování po Evropě

Český Krumlov je malebné město na jihu Čech, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Je proslulé svým historickým centrem, které je tvořeno středověkými domy, kostely a zámkem. Zámek Český Krumlov je druhý největší v České republice a nabízí návštěvníkům prohlídku nádherných interiérů, zámeckého divadla a zámecké zahrady. Město je také centrem kulturního a společenského života, kde se konají různé festivaly, koncerty a výstavy. Mezi nejznámější patří Mezinárodní hudební festival Český Krumlov, Pěvecký festival souborů duchovní hudby nebo Festival pěších zón.

Přeprava jednotlivců a menších skupin lidí

Procházka po solném důlním městě Hallstatt v Rakousku

Shuttle Jifi nabízí zákazníkům možnost objevit tyto a další zajímavosti Českého Krumlova a jeho okolí. Mezi oblíbené výlety patří například návštěva kláštera ve Vyšším Brodě, prohlídka pivovaru v Českých Budějovicích, ochutnávka vín v Lednici nebo procházka po solném důlním městě Hallstatt v Rakousku. Shuttle Jifi se snaží vyhovět individuálním požadavkům zákazníků a nabízí jim možnost zastavit se a prozkoumat zajímavá místa podle jejich zájmu. Firma také poskytuje informace o historii, kultuře a tradicích navštívených míst.

Spolehlivý a profesionální partner pro vaše cestování po Evropě

Shuttle Jifi je spolehlivý a profesionální partner pro cestování po Evropě. Firma má dlouholeté zkušenosti s dopravou osob a disponuje kvalifikovanými a přátelskými řidiči. Všechna vozidla jsou pravidelně kontrolována a udržována, aby splňovala nejvyšší standardy bezpečnosti a pohodlí. Ceny jsou konkurenceschopné a transparentní, bez skrytých poplatků nebo přirážek. Zákazníci si mohou snadno a rychle rezervovat svou přepravu online, telefonicky nebo e-mailem. Shuttle Jifi je firma, která se stará o své zákazníky a jejich spokojenost.

Jízda minibusy a osobními vozy


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Autobusová doprava tuzemskáAutobusová doprava zahraničníTaxislužby

Kontakty

Shuttle Jifi
Na Žofíně 98
Větřní 382 11
GPS: 48°44′18.35″ N, 14°19′9.69″ E

48°44′18.35″ N, 14°19′9.69″ E

QR kód firmy Shuttle Jifi
WEBOVÁ STRÁNKA Shuttle Jifi Jiří Filip
Adresa

Adresa

Na Žofíně 98
Větřní 382 11

shuttle-jifi@email.cz
+420 774 134 433

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Na Žofíně 98
Větřní 382 11

GPS48°44′18.35″ N, 14°19′9.69″ E

Plánování trasy

Na Žofíně 98 Větřní 38211

Prospekty

Certifikát kvality firmy