Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

stk6711@seznam.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 777 646 497

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

KÚ 368/1
Dolní Cerekev 588 45

Jak zajistit bezpečnost a spolehlivost traktorů a přípojných vozů

Jistě víte o nutnosti podrobovat vaše traktory, přípojná vozidla a samojízdné pracovní stroje pravidelným technickým prohlídkám a měřením emisí, tzv. STK. V článku se dozvíte, kde a jak tyto služby probíhají a pokud se nacházíte v regionu Vysočina, proč si jako spolehlivého partnera v této oblasti vybrat právě ZTK - AGRO s.r.o.

Proč je důležitá pravidelná technická prohlídka a měření emisí

Každé silniční vozidlo, včetně traktorů, přípojných vozidel a samojízdných pracovních strojů, musí podléhat pravidelným technickým prohlídkám a měřením emisí (STK). Tyto kontroly zajišťují, že vaše vozidlo splňuje technické normy a nepřispívá nadměrně k znečištění ovzduší. Lhůty pro provedení těchto služeb se liší podle druhu a stáří vozidla. Pokud jste zakoupili vozidlo z jiné země, musíte jej podrobit dovozové technické prohlídce. Pokud jste si pořídili historické nebo sportovní vozidlo, je potřeba jej podrobit speciálnímu testování.

Kde a jak probíhají technické prohlídky a měření emisí

Technickou prohlídku a měření emisí můžete absolvovat v některé ze stanic technické kontroly (STK) nebo emisních stanic, které jsou oprávněny k provádění těchto služeb. Seznam stanic naleznete na webu Ministerstva dopravy ČR. Stanice technické kontroly a emisní stanice se často nachází na stejném místě, takže můžete ušetřit čas a peníze. Při technické prohlídce se prověřuje stav a funkčnost vozidla, jeho součástí a zařízení. Při měření emisí se zjišťuje množství škodlivých látek, které vozidlo vypouští do ovzduší. Výsledky se zaznamenávají do protokolů, které jsou součástí technického průkazu vozidla.

Kde najít kvalitní stanici technické kontroly na Vysočině

Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní stanici technické kontroly (STK) a emisní stanici pro vaše traktory, přípojná vozidla či samojízdné pracovní stroje na Vysočine – v okolí Jihlavy, doporučujeme vám ZTK - AGRO s.r.o. Tato firma má dlouholeté zkušenosti a profesionální znalosti v oboru technické kontroly a měření emisí. Specializuje se převážně na technickou kontrolu a měření emisí zemědělských, lesnických vozidel a strojů, a to jak nových, tak ojetých. Přičemž disponuje moderním vybavením a kvalifikovaným personálem, který vám poskytne profesionální a individuální přístup. Dále nabízí služby v oblasti přihlašování vozidel, dovozové prohlídky vozů, registrace historických a sportovních vozidel. Zkrátka, zajistí vám rychlé a pohodlné vyřízení vaší záležitosti, a to za příznivé ceny.

ZTK - AGRO s.r.o. Dolní Cerekev


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:STK a emise

Kontakty

ZTK - AGRO s.r.o.
KÚ 368/1
Dolní Cerekev 588 45
GPS: 49°20′28.12″ N, 15°26′47.83″ E

49°20′28.12″ N, 15°26′47.83″ E

QR kód firmy ZTK - AGRO s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA ZTK - AGRO s.r.o.
Adresa

Adresa

KÚ 368/1
Dolní Cerekev 588 45

stk6711@seznam.cz
+420 777 646 497

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

KÚ 368/1
Dolní Cerekev 588 45

GPS49°20′28.12″ N, 15°26′47.83″ E

Plánování trasy

KÚ 368/1 Dolní Cerekev 58845