Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@tpr-nabytek.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 468 003 388

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Čistá 424
Čistá 569 56

Vytvořte si jedinečný a funkční obchodní prostor nábytkem na míru

V dnešní době, kdy konkurence mezi podniky roste, je klíčové vytvořit prostředí, které zaujme a přiláká zákazníky. Právě to vám pomůže společnost TPR s.r.o., která přináší kvalitní a vkusné řešení pro vybavení obchodů a podniků všech typů. Od obchodů s oděvy, obuví a elektrotechnikou po pet centra, autosalony, hotely, penziony, restaurace, bary, pizzerie, hospody, kosmetické salony a parfumerie – jejich individuální přístupy a kvalitní provedení zajišťují optimální řešení pro každý obchodní prostor po celé ČR a EU.

Zaujměte zákazníky a pozvedněte svůj obchod s profesionály

Hledáte způsob, jak zaujmout zákazníky, zvýšit prodej a zlepšit image vaší firmy? Pak se obraťte na společnost TPR s.r.o., která vám pomůže s kompletním interiérovým řešením pro váš obchod či podnik. Díky bohatým zkušenostem s vybavením široké škály provozoven vám TPR s.r.o. navrhne a zrealizuje jedinečný a funkční prostor. Tým designérů a architektů pracují s klienty na vytvoření unikátních návrhů a projektů, které odpovídají specifickým potřebám a vizím.

Nezaleknou se projektů jakýchkoliv rozměrů

Široké spektrum služeb pro váš dokonalý interiér

Společnost poskytuje komplexní portfolio služeb pro vybavení různorodých obchodů a podniků, zahrnující design a návrh interiéru s důrazem na efektivní využití prostoru a estetiku. Vypracují výkresovou dokumentaci, aby pečlivě zdokumentovali každý detail. S vlastní výrobou, expedicí a montáží v místě dodání vám poskytnou kompletní a bezstarostný průběh zařizování vašich prostor.

Široká škála služeb od designu, návrhu interiéru přes vypracování výkresové dokumentace, výrobu, expedici a montáž v místě dodání.

Přírodní krása dýhových sezasenek pro dokonalý vzhled interiérů

Společnost se dále specializuje také na výrobu dýhových sesazenek lisovaných na plošné desky. Jedná se o přírodní materiál s vynikající kvalitou, který dodá vašemu interiéru luxusní a elegantní vzhled. Díky vlastní lakovně a povrchové úpravně garantují dokonalý vzhled všech jejich výrobků. Portfolio služeb dále zahrnuje zakázkovou výrobu nábytku s potahem z betonové stěrky. Tato moderní a odolná technologie dodá vašemu interiéru originální a stylový vzhled.

Pro maximální komfort a bezstarostnost klientů zajišťujeme dopravu a instalaci po celé České republice a Evropské unii.

Nové technologie přinášejí inovace do výroby dýhových sesazenek

Špičkové interiéry s důrazem na kvalitu zpracování

Od roku 1997 se společnost TPR s.r.o. stala předním výrobcem špičkových interiérů, které vynikají nejen svým elegantním designem, ale také precizním zpracováním. Díky modernímu strojovému vybavení a schopnému týmu zaměstnanců jsme dosáhli vysoké úrovně precizního provedení a spokojenosti našich klientů. Jejich zkušenosti nyní využívají k poskytování komplexního zařízení obchodních interiérů nábytkem na míru nejen v České republice, ale v celé EU.

Spolehliví partneři pro váš obchodní prostor


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Kuchyňský nábytekLožniceNábytek na míruSedací nábytekSkříně a úložné prostoryArchitektonické a designérské službyKancelářský a školní nábytek

Podstránky

Design, inženýring

Komplexní bytové a komerční interiéry na míru v celé České republice

Chcete si zařídit svůj domov nebo pracovní prostor podle svých představ? Hledáte profesionálního partnera, který vám pomůže s designem, výkresovou dokumentací, výrobou a montáží kompletního interiéru na míru? Pak je pro vás ideální volbou firma TPR s.r.o., která se již přes 25 let zabývá výrobou a montáží bytových a komerčních interiérů v celé České republice.

Nábytek do komerčních interiérů

Zakázková výroba nábytku do komerčních interiérů v celé České republice

Hledáte spolehlivého dodavatele nábytku pro vaše obchodní prostory? Chcete mít originální a funkční interiér, který bude odpovídat vaší firemní identitě a zaujme vaše zákazníky? Pak je pro vás správnou volbou firma TPR s.r.o., která se specializuje na výrobu nábytku na míru do komerčních prostor po celé České republice i Evropě.

Doprava, montáž nábytku

Nábytek do všech interiérů od návrhu až po dopravu a montáž u zákazníka

Jestliže si chcete pořídit nábytek na míru, který bude přesně odpovídat vašim potřebám, představám a prostorovým možnostem, využijte odborných zkušeností a zručnosti týmu pracovníků firmy TPR s.r.o., která se zabývá návrhem, výrobou a montáží bytových a komerčních interiérů již více než 25 let.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Nadčasový design komerčního nábytku pomocí betonové stěrky

Nadčasový design komerčního nábytku pomocí betonové stěrky

Společnost TPR z Litomyšle se specializuje na výrobu bytového a komerčního nábytku. Zkušený tým provádí povrchovou úpravu nábytku a nábytkových dílců ...

Kvalitní výroba dýhových sesazenek lisováním na plošné desky jako náhrada masivu

Kvalitní výroba dýhových sesazenek lisováním na plošné desky jako náhrada masivu

Společnost TPR s.r.o. se specializuje na výrobu dýhových sesazenek a jejich lisování na plošné desky. Sesazenky jsou vyrobeny z různých tlouštěk dýhy ...

Vybavení obchodů a obchodních prostor nábytkem na míru – projekce, výroba i instalace

Vybavení obchodů a obchodních prostor nábytkem na míru – projekce, výroba i instalace

Na vybavení obchodů a obchodních prostor designovým a funkčním nábytkem na míru, včetně zajištění projekce, výroby a samotné instalace se zaměřují ...


Kontakty

TPR s.r.o.
Čistá 424
Čistá 569 56
GPS: 49°52′12.73″ N, 16°18′45.31″ E

49°52′12.73″ N, 16°18′45.31″ E

QR kód firmy TPR s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA TPR s.r.o. Kompletní interiéry na klíč
Adresa

Adresa

Čistá 424
Čistá 569 56

info@tpr-nabytek.cz
+420 468 003 388

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Design, inženýring

Design, inženýring

Nábytek do komerčních interiérů

Nábytek do komerčních interiérů

Doprava, montáž nábytku

Doprava, montáž nábytku

Kde nás najdete

Čistá 424
Čistá 569 56

GPS49°52′12.73″ N, 16°18′45.31″ E

Plánování trasy

Čistá 424 Čistá 56956

Prospekty

CertifikátCertifikát kvality firmy