Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

ondra.susko@seznam.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 721 464 980

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Zahradní 190
Dolany nad Vltavou 278 01

Výškové práce pro péči o váš dům, a to od střechy až po fasádu!

Potřebujete natřít, opravit, vyčistit či umýt vysoko posazená či hůře dostupná místa vaší nemovitosti? Přečtěte si článek o firmě, která přináší řešení pomocí horolezecké a lanové techniky či zdvihových plošin. Údržba nebo renovace střech a fasád je v tomto případě možná bez lešení, což kromě jiného šetří také náklady.

Kvalitní nátěry, renovace střech a fasád i jejich údržba bez lešení

Výškové práce jsou nezbytné v situacích, které jsou nejen ve výškách, ale i na hůře dostupných místech, ať už se jedná o údržbu budov, instalaci zařízení či renovaci konstrukcí. Pokud zjistíte potřebu prací v těchto podmínkách, jistě si uvědomíte zvýšená bezpečnostní rizika a nutnost specifických postupů. V těchto případech je tedy nutné obrátit se na odborníky na výškové a rizikové práce. Specialisté firmy Ondřej Suško přinášejí řešení v podobě horolezecké a lanové techniky, případně zdvihových výškových plošin. Což bývá rychlejší, flexibilnější a cenově výhodnější volba, než klasická práce z lešení, navíc s vysokou variabilitou úkonů, řemesel a činností.

Výhody a průběh výškových prací

Svěřte údržbu hůře dostupných míst vaši nemovitosti odborníkům

Každá budova, ať už nová, či stará, si zaslouží patřičnou péči a pozornost, a to odspoda až nahoru. Nejsložitější situace nastává v případech výškového čištění, servisu, mytí, nátěrů a oprav hůře dostupných částí, jako jsou střechy, konstrukce, vysoko posazená okna a pláště, výtahy, šachty, okapy, komíny a fasády. Firma Ondřej Suško a její školení specialisté si však s tímto hravě poradí a vám takzvaně vytrhnou trn z paty. Udržování povrchů budov a konstrukcí v dobrém stavu není totiž jenom otázkou estetiky, ale také záležitostí bezpečnosti, funkcionality a koneckonců i zvýšení hodnoty vaší nemovitosti.

Ceník výškových prací

I stará střecha či zašlá fasáda může opět vypadat jako nová

Pokud je střecha vaší nemovitosti v nevzhledném stavu, nemusíte ji nutně měnit. Specializací firmy Ondřej Suško jsou také kvalitní nátěry a renovace střech a fasád. Taková renovace střechy může prodloužit její životnost o více než 20 let a cena odborného nátěru je asi pětkrát nižší než výměna střešní krytiny. Co se týká nátěrů fasád, firma je provádí za pomoci vysokotlakých stříkacích zařízení, vysokozdvižné plošiny, žebříků, mobilního lešení a horolezecké techniky. Fasádu firma postupně očistí vysokým tlakem vody, ochrání okna a poté provede penetraci a nástřik. V případě potřeby se natřou i parapety a další klempířské prvky, přičemž opět bez stavby lešení. Firma Ondřej Suško působí v Praze a v celém Středočeském a Ústeckém kraji. Jejich služby jsou nejen kvalitní a rychlé, ale i cenově dostupné.

Výškové práce v Praze, ve Středočeském a v Ústeckém kraji


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Výškové práce

AKTUÁLNÍ MICROSITE


Kontakty

Ondřej Suško
Zahradní 190
Dolany nad Vltavou 278 01
GPS:

QR kód firmy Ondřej Suško
WEBOVÁ STRÁNKA Ondřej Suško
Adresa

Adresa

Zahradní 190
Dolany nad Vltavou 278 01

ondra.susko@seznam.cz
+420 721 464 980

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Zahradní 190
Dolany nad Vltavou 278 01

GPS

Plánování trasy

Zahradní 190 Dolany nad Vltavou 27801