Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

jaros@serviszz.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 482 724 112

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Nová Loučná 204
Hrádek nad Nisou 463 34

Moderní stavební jeřáby: Pronájem a profesionální servis

Stavební jeřáby jsou klíčovým prvkem na stavbách, umožňující manipulaci s těžkými břemeny a materiály, kde kromě produktivity práce se velký důraz klade hlavně na bezpečnost. V článku vám představíme firmu, která se kromě vývoje, konstrukce a výroby moderních elektronických zařízení pro zvedací stroje a průmysl, zabývá také pronájmem stavebních jeřábů s kompletním servisem od A do Z.

Pronájem stavebních jeřábů a vše, co s tím souvisí

Pronajmout si stavební jeřáb s plným servisem je flexibilní řešení, které umožňuje optimalizovat náklady a přizpůsobit se aktuálním potřebám stavby. Firma Jeřáby Jaroš z Hrádku nad Nisou kromě vývoje, konstrukce a výroby, provozuje moderní stavební jeřáby, které jsou vhodné pro různé typy staveb. Bez ohledu na velikost projektu u nich najdete jeřáby s dostatečnou nosností a dosahem. Firma pronajímá stavební jeřáby různých konstrukčních typů a k tomu zajišťuje také kompletní servis, který se týká posouzení staveniště, dopravy, montáže, demontáže, revize a provozního servisu. Navíc je možný i pronájem a montáže rádiově dálkového ovládání a inteligentních řízení jeřábů.

Parametry stavebních jeřábů k pronájmu

Dálková ovládání a pohony stavebních jeřábů

Stavební jeřáby u firmy Jeřáby Jaroš jsou vybaveny moderními technologiemi, včetně dálkových rádiových ovládání HBC. To umožňuje operátorovi pohodlně a přesně ovládat stavební jeřáb z bezpečné vzdálenosti. Díky tomu se minimalizuje riziko nehod a zvyšuje se produktivita práce na stavbě. Jeřáby jsou navíc vybaveny spolehlivým řízením pohonů frekvenčními měniči. A to je ideální spojení skvělých provozních vlastností asynchronního motoru s možnostmi plynulé regulace otáček a zároveň se zachováním jmenovitého momentu motoru v celém regulačním rozsahu. Což zajišťuje plynulý chod stavebního jeřábu a snadnou manipulaci s břemeny.

Dálková ovládání HBC

Spolehliví partneři pro všechno kolem stavebních jeřábů

Dalšími činnostmi firmy Jeřáby Jaroš je kromě údržby a modernizace mostových a věžových jeřábů také vývoj, konstrukce a výroba elektronických zařízení pro zvedací stroje a průmysl. Firma montuje přetěžovací zařízení, radiově dálková ovládání, frekvenční měniče a inteligentní řízení jeřábů. Přičemž provádí také školení jeřábníků a vazačů, vedení předepsaných dokladů, kontrolu a prohlídku ocelových konstrukcí a zvláštní posouzení jeřábů. Firma je díky dlouholetým zkušenostem a kvalifikovanému personálu schopna u vašeho jeřábu vyřešit jakýkoli problém. Proto se na ně s důvěrou můžete obrátit a navázat spolupráci.

Jeřáby Jaroš – kontaktní informace


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Zdvihací zařízení, jeřáby a montážní plošinyKurzy pro firmy

Kontakty

Jeřáby Jaroš
Nová Loučná 204
Hrádek nad Nisou 463 34
GPS:

QR kód firmy Jeřáby Jaroš
WEBOVÁ STRÁNKA Jeřáby Jaroš
Adresa

Adresa

Nová Loučná 204
Hrádek nad Nisou 463 34

jaros@serviszz.cz
+420 482 724 112

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Nová Loučná 204
Hrádek nad Nisou 463 34

GPS

Plánování trasy

Nová Loučná 204 Hrádek nad Nisou 46334