Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

vs@czechdoglove.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 731 111 665

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Na Vyhlídce 653
Rájec-Jestřebí 679 02

Najděte společnou řeč se svým psem - osobní setkání i online výcvik psů

Potřebujete pomoc s výchovou nebo výcvikem svého psa? Veronika Ševčíková, renomovaná trenérka, mentorka a průvodkyně psím světem, je tu pro vás. Bez ohledu na to, zda jste z Moravy nebo odkudkoliv jinde v České republice, můžete se spojit s Veronikou prostřednictvím videohovoru a začít budovat lepší vztah se svým psím společníkem již dnes. Pro Moraváky je samozřejmě k dispozici i osobní setkání.

Individuální pomoc pro vás a vašeho psa pomocí videohovorů po celé České republice

Pokud jste se kdy cítili ztraceni při výchově nebo výcviku vašeho psa, nejste sami. Veronika Ševčíková poskytuje inovativní přístup k výcviku a výuce psů přímo z pohodlí vašeho domova. S Veronikou můžete online prozkoumat a porozumět řeči a pocitům vašeho psa pomocí videocall setkání, které umožňují interaktivní a efektivní výcvik z jakéhokoli místa v České republice.

Zažijte interaktivní videohovor k poskytnutí individuální pomoci při výcviku a výchově vašeho psa.

Výuka a výcvik psů všech věkových kategorií

Veronika Ševčíková je specializovaná na individuální potřeby každého psa a jeho majitele. Ať už jste novým majitelem štěněte či máte dospělého psa s určitým chováním, Veronika má pro vás řešení. Její služby zahrnují budování pevného základu pro správné chování vašeho psa od samého počátku. Díky online tréninkovým seancím můžete využít interaktivní a efektivní komunikaci a trénink se psem, a to bez ohledu na vaši polohu.

Přátelský přístup k výcviku a výchově psů i štěňat

Osobní výcvik psů pro zákazníky z Moravy

Veronika poskytuje osobní výcvik psů pro zákazníky z Moravy a vybraných měst, včetně Blanska, Boskovic, Letovic, Tišnova, Kuřimi, Vyškova, Prostějova, Olomouce, Brna a okolí. Účastníci těchto lekcí mají možnost naučit se dovednosti, které jsou prospěšné v každodenním životě se psem. Během lekcí budou mít možnost poznat další psy, lidi a různá prostředí města, jako jsou vlaky, autobusy a centrum. Zvládnou základní výcvik a již během pěti hodin získáte tipy, jak správně spolupracovat se svým psem v jakémkoli prostředí. Účastníci získají cenné zkušenosti, posílí své pouto se svým psem, navážou nová přátelství a budou mít možnost poznat další psí kamarády.

Rezervujte si i vy kurz a osobní výcvik psů

Přátelský přístup a individuální péče

Jedním z hlavních prvků přístupu Veroniky Ševčíkové je její přátelský přístup a individuální péče o každého klienta a psa. "Důvěra hraje v životě se psem prim," říká Veronika, a to se odráží v každé její interakci s klienty. Jejím cílem je nejen naučit vašeho psa novým dovednostem, ale také vás naučit porozumět jeho chování a potřebám.

Detailní poznání vašich potřeb: Úspěch ve výchově a výcviku psa s Veronikou Ševčíkovou

Váš průvodce světem psů: Veronika Ševčíková a důležitost důvěry v životě se psem

Pomůže vám a vašemu psovi objevit společnou řeč a vzájemné pochopení. A co je nejlepší? Dělá to s takovou lehkostí, že se nemusíte trápit vzdáleností. Díky možnosti setkání přes videohovor může poskytnout individuální pomoc bez ohledu na vaši polohu. Objednejte se ještě dnes a získejte od ní důležité rady a techniky, které vám pomohou dosáhnout úspěchu ve výchově a výcviku vašeho psa. Ať už jste otevření jakékoli výzvě, Veronika ocení vaši otevřenost a zpětnou vazbu, která jí pomáhá stále se zlepšovat.

https://www.czechdoglove.cz/


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Chovatelské stanice a chov zvířat ostatní

Kontakty

WEBOVÁ STRÁNKA Veronika Ševčíková Trenérka & průvodkyně psím světem
Adresa

Adresa

Na Vyhlídce 653
Rájec-Jestřebí 679 02

vs@czechdoglove.cz
+420 731 111 665

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Na Vyhlídce 653
Rájec-Jestřebí 679 02

GPS

Plánování trasy

Na Vyhlídce 653 Rájec-Jestřebí 67902