Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

t.volf@centrum.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 777 859 749

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Dělnická 48
Kdyně 345 06

Tónování autoskel, reklamní polepy, kompletní polep karosérií, PPF ochranný polep karoserie

Firma Folienaauto Kdyně - zastoupena Tomášem Volfem je předním poskytovatelem služeb v oblasti aplikace fólií na automobily. Nabízí široký sortiment služeb, které zahrnují například ochranu laku PPF transparentními foliemi, celopolep (wrap) automobilů, tónování autoskel, reklamní polepy a další. Při práci používá moderní technologie a nejkvalitnější materiály od renomovaných výrobců jako jsou např. 3M, VWS, KPMF, ORACAL, AVERY, HEXIS, GSWF, Suntek, Stek a mnoho dalších tak, aby zajistila nejlepší možné výsledky pro své zákazníky. Působí v rámci celé České republiky od roku 2011.

Ochrana laku fólií PPF, keramická ochrana interiéru i exteriéru zn. KRYTEX

Zákazníci mohou využít nabídku ochrany laku proti nežádoucím vlivům pomocí čiré fólie PPF. Tuto fólii, která má životnost cca 10 let a chrání lak proti poškrábání, klimatickým vlivům i soli, lze po několika letech bezpečně odstranit. Lepší ochrana laku proti mechanickému poškození neexistuje a je doporučena její instalace na nové vozy všech značek. Nabízí též alternativu ochrany laku, plastů, kol, pneu, impregnace kůže, displejů v interiéru, tekuté stěrače oken a další sortiment vysoce postavené značky na trhu KRYTEX. Folienaauto Kdyně je jediné aplikační centrum značky KRYTEX v Plzeňském kraji.

Celokarosériový polep automobilů všech značek (WRAP), speciální tuningové fólie

V rámci svých služeb provádí celokarosériový polep automobilů všech značek fólií VWS (vinil wraping systém), které lze aplikovat na motocykly, čtyřkolky, skútry, kamiony, autobusy či lodě. Tímto polepem lze změnit nejen barvu automobilu, ale zároveň také ochránit původní lak před poškozením až na 10 let. Používá pouze kvalitní materiály v široké škále pastelových nebo metalických barev, popřípadě chameleon které mají vysoký filtr UV záření a dokonale chrání původní lak. Fólie je možné také potisknout jakýmkoli grafickým motivem. A nabízí také speciální tuningové fólie jako jsou 3D Carbon, leštěný hliník nebo chameleon, které je možné použít nejen na kapoty a střechy, ale také na zrcátka a další drobné části automobilu, popřípadě na celý automobil, včetně interiéru.

Celokarosériové i reklamní polepy

Zatmavení autoskel protislunečními tónovacími fóliemi

Dále se zabývá profesionálním polepem autoskel všech značek automobilů protislunečními tónovacími fóliemi s atestem 8SD, s doživotní zárukou a propustností slunečního záření od 5% do 95%. Fólie nejen zlepšují vzhled vašeho automobilu, ale současně také zvyšují bezpečí cestujících, kterým také dodávají pocit soukromí. Fólie od firmy Folienaauto Kdyně - Tomáš Volf jsou barevně stabilní a disponují UV filtrem 99%. Snižují také tepelnou energii v automobilu a zvyšují účinnost klimatizace.

Protisluneční tónovací fólie na autoskla

Reklamní polepy, protisluneční, dekorativní a bezpečnostní fólie na budovy

Zabývá se také reklamními polepy, jako je tisk kvalitního obrazového vzoru na automobily, autobusy, taxi a další dopravní prostředky. Je možné také využít textovou a grafickou reklamu vyřezanou do fólie s následnou aplikací nejen na dopravní prostředky, ale také na výlohy obchodů a další. Provádí také instalace folií na okna budov, pro snížení teploty uvnitř, mléčné pískované folie, bezpečnostní folie.

Profesionální služby v oblasti aplikací fólií na automobily

Pokud máte zájem o profesionální služby v oblasti aplikací fólií na automobily, neváhejte oslovit firmu Folienaauto Kdyně - Tomáš Volf s působností po celé České republice. Provádí nejen celokarosériový polep automobilů, ale také reklamní polepy nebo tónování autoskel. Je synonymem pro inovaci a kvalitu v oblasti aplikace fólií na automobily. Její služby představují kombinaci umění a technologie, které společně vytvářejí nejen estetické, ale i funkční vylepšení pro vozidla svých zákazníků. Spokojenost zákazníků a dlouhodobá udržitelnost jsou klíčové hodnoty, které tuto firmu vedou k neustálému růstu a inovacím.

Aplikace různých typů fólií na automobily


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Kompletní opravy autAutosklo

Kontakty

Tomáš Volf
Dělnická 48
Kdyně 345 06
GPS: 49°23′29.4″ N, 13°2′23.71″ E

49°23′29.4″ N, 13°2′23.71″ E

QR kód firmy Tomáš Volf
WEBOVÁ STRÁNKA Tomáš Volf Folienaauto.cz
Adresa

Adresa

Dělnická 48
Kdyně 345 06

t.volf@centrum.cz
+420 777 859 749

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Dělnická 48
Kdyně 345 06

GPS49°23′29.4″ N, 13°2′23.71″ E

Plánování trasy

Dělnická 48 Kdyně 34506