Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@staretramy.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 777 987 482

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Platěnice 103
Moravany 530 02

Profesionální demontáže dřevěných částí domů a výkup starého dřeva

Přečtěte si o firmě, která provádí profesionální demontáže a demolice všech dřevěných tesařských částí domů. Zároveň zajišťuje i výkup veškerého dřeva z vašich objektů a staveb. Což přináší snadné a výhodné řešení pro odstranění a prodej starého dřeva. Potřebujete uvolnit prostor či získat finance za nepotřebný dřevařský materiál? Tyto služby jsou právě pro vás!

Komplexní služby zpracování a výkupu dřeva

Potřebujete uvolnit prostor pro nové projekty či získat finance za staré dřevo? Společnost TESAŘI CZ s.r.o., která se specializuje na zpracování starého dřeva v České republice, je tu pro vás. Což zahrnuje široké spektrum služeb, jako je výkup dřevěného materiálu z rodinných domů, chat, chalup, stodol, kůlen a dalších objektů. Zároveň tato firma provádí profesionálně demontáže, demolice i výměny všech dřevěných tesařských částí domů, jako jsou střešní krovní konstrukce, podlahové a stropní trámové konstrukce či dřevěná prkenná opláštění. Díky vlastní dopravě je přeprava materiálu zcela na jejich náklady, a to i za hranicemi ČR.

O firmě TESAŘI CZ s.r.o.

Profesionální demontáže a demolice dřevěných částí domů

Společnost TESAŘI CZ s.r.o. se zaměřuje na odborné demolice a demontáže dřevěných částí domů i jiných objektů. S týmem zkušených odborníků zajišťují bezpečnou a efektivní demolici střešních krovních konstrukcí, podlahových a stropních trámových konstrukcí. Díky této službě si mohou klienti snadno a bez starostí nechat odstranit staré a poškozené dřevěné prvky ze svých staveb. Veškeré práce jsou prováděny na náklady společnosti, což zákazníkům poskytuje finanční úlevu a záruku kvality.

Ceny výkupu dřeva

Výkup dřeva: prkna, podlahová prkna a staré trámy

Zpracovatel starého dřeva v České republice – firma TESAŘI CZ s.r.o. – se specializuje na výkup dřevěných materiálů, jako jsou prkna, podlahová prkna a staré trámy. Společnost vykupuje dřevo z různých typů objektů, včetně rodinných domů, chat, chalup a průmyslových staveb. Každý materiál je individuálně ohodnocen na základě jeho specifik a kvality, což zajišťuje spravedlivou cenu pro zákazníky. Díky této službě mohou majitelé nemovitostí snadno prodat staré dřevo a zároveň přispět k jeho dalšímu využití a zpracování.

TESAŘI CZ s.r.o. – kontakty


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Dřevěné stavby a mobilní příbytkyStavební řezivo

AKTUÁLNÍ MICROSITE


Kontakty

TESAŘI CZ s.r.o.
Platěnice 103
Moravany 530 02
GPS: 49°53′59.83″ N, 15°55′55.54″ E

49°53′59.83″ N, 15°55′55.54″ E

QR kód firmy TESAŘI CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA TESAŘI CZ s.r.o.
Adresa

Adresa

Platěnice 103
Moravany 530 02

info@staretramy.cz
+420 777 987 482

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Platěnice 103
Moravany 530 02

GPS49°53′59.83″ N, 15°55′55.54″ E

Plánování trasy

Platěnice 103 Moravany 53002

Prospekty

Certifikát kvality firmy