Jednoduché nebo extravagantní svatební šaty?

Požádal vás o ruku, svatba se blíží a vy stále nemáte svatební šaty, které by vám padly jako ulité a splňovaly by všechny vaše požadavky? Ráda byste měla svého ženicha k sobě sladěného, ale on má problém si svatební oblek nebo košili vybrat? Svatební studio DáMa z Uherského Brodu vyřeší vaše dilema za vás i za něj. Z naší nabídky svatebních šatů a obleků, ale i příslušných svatebních doplňků si rozhodně vyberete oba.


Svatební šaty pro odvážné i konzervativní nevěsty

Ty pravé stavební šaty najdeme pro jakýkoli typ postavy i hlavu s libovolným vkusem. Úzké i široké sukně, s originálním ručním zdobením nebo zcela hladké, bílé, smetanové, champagne i barevné. Svatební šaty zhotovíme nebo upravíme přesně podle vašich představ a tvaru postavy. Aby vám výborně padly, pojistíme nejen úpravou na míru zdarma, ale také funkčním šněrováním. V našem salonu si můžete vyzkoušet mimo jiné také velmi oblíbené svatební šaty značky Maggie Sottero. Pokud vám navíc padnou jako ulité již na první návštěvě, získáte exkluzivní slevu 10% z ceny. Pro ženicha vybereme nejen svatební oblek ladící k šatům nevěsty, ale také vhodnou košili, kravatu a další části pánského svatebního oděvu.

Svatební šaty i pro těhotné

Pokud se rozhodnete říci si s partnerem své "ano" během očekávání nového člena rodiny, rozhodně to neznamená, že byste jako nevěsta musela zapomenout na klasické svatební šaty a vdávat se v nějakém provizorním oblečení. Naše svatební studio totiž nabízí také krásné svatební šaty pro těhotné. Pohádkové a přesto velmi pohodlné, protože i v tomto případě vám je samozřejmě pomůžeme upravit přímo na míru.

Šaty pro družičky i na svaté přijímání

V našem svatebním salonu myslíme nejen na velké, ale také na malé. Proto u nás najdete i slavnostní oblečení pro vaše nejmenší. Šaty pro družičky, šaty na svaté přijímání, chlapecké společenské obleky nebo třeba jen kalhoty s vestičkou. Vezměte své děti na návštěvu svatebního studia DáMa a oblečte je u nás také.

Závoje, šperky, rukavičky a další doplňky ke svatebním šatům

Svatební šaty většinou nejsou to jediné, co na sobě nevěsta ve svatební den chce mít. Vzhled proto vkusně dokreslují nejrůznější svatební doplňky, jako například šperky, různě zdobené čelenky, spony nebo skřipce do vlasů. Náš svatební salon nabízí například originální a velmi oblíbené šperky módní návrhářky Aleny Bessant, které jsou vyrobené z polodrahokamů AMBR.A. BRIDE. Problém nenastane ani v případě, že si šperky či doplňky do vlasů z naší nabídky nevyberete - necháme vám je totiž podle vašeho přání vyrobit.

Někdo je nemá rád, jiná nevěsta si bez nich neumí svatbu představit. Svatební závoj však nemusí vypadat nevkusně ani staromódně. O tom vás v našem svatebním studiu také přesvědčíme. Vybírat můžete nejen z klasických bílých svatebních závojů, ale najdete u nás třeba také další barvy, délky i struktury. Stejně tak máme v nabídce mnoho modelů rukaviček. Od krátkých po dlouhé, jednoduché hladké i bohatě zdobené. Jako vhodný doplněk ke svatebním šatům se ale hodí také třeba pelerína.

Společenské šaty na ples i firemní večírek

Kromě svatebních šatů, svatebních obleků a kompletního sortimentu svatebních doplňků v našem svatebním salonu nabízíme společenské šaty pro každou další slavnostnější příležitost. Nabízíme k zapůjčení odvážné, ale také klasické konzervativnější modely společenských šatů pro každý typ postavy. Krátké i dlouhé, jednobarevné i pestré, u nás si společenské šaty rozhodně vyberete.

Spoustu zajímavých fotek svatebních šatů přímo na našich modelkách, stejně jako fotky ze svateb našich zákazníků a zákaznic si můžete prohlédnout na našich webových stránkách. Přímo v našem svatebním studiu DáMa v Uherském Hradišti na Masarykově náměstí vám pak ukážeme také svatební katalogy a samozřejmě hlavně přímo vaše vysněné stavební šaty naživo. Pomůžeme vám vybrat ty pravé svatební šaty pro váš den D!

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.studio-dama.cz

Vydáno 27.11.2014
3534 Zhlédnutí
Topováno 04.07.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Svatební studio, salón DáMa Marina Cábová
WEBOVÁ STRÁNKA
Svatební studio, salón DáMa
studio-dama.cz
Adresa

Adresa

Masarykova 104
Uherský Brod 688 01

marina@studio-dama.cz
+420 774 602 773


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha