Roolltex s.r.o.
Prodej látek, galanterieV naší nabídce najdete metráž i oděvní látky

Ušít si něco doma není tak složité. Stačí šikovné ruce a kvalitní materiál a nové originální šaty či halenka jsou na světě. Právě o dodávku kvalitního materiálu se staráme my. Výběr je skutečně pestrý!


Najdete u nás metráž, oděvní látky, elastické i s netradičními vzory. Nabízíme také nejrůznější látky s dětskými motivy či barevné varianty plavkoviny. Ať už jste zkušený profesionál nebo jen začínající švadlenka, stačí si vybrat metráž či jiný druh látky, který se vám právě hodí, a můžete se pustit do šití závěsů, ubrusů, moderního oblečení,…

Široká nabídka látek pro každou příležitost

Také se vám už stalo, že jste měli jasné představy o svém oblečení, ale nemohli jste najít ten správný materiál? Například vysněné plesové šaty na míru, nebo taneční kostýmy, které kvůli nedostatečné nabídce musely mít jinou barvu? S námi vás už žádná omezení nečekají. Ve velkoobchodu látek Roolltex totiž seženete vše od šifonu až po lesklý latex. Na své si přijdou milovníci klasiky i netradičních vzorů. V naší nabídce najdete úplety potištěné, jednobarevné, ale i s kovovým efektem, tyly s pajetkami, plavkovinu, organzy, šifony, satény, elastické tyly, hologramové úplety, viskózy, pružné koženky, latex, elastické krajky. Velký výběr materiálů pro sport, tanec, krasobruslení, karnevalové a večírkové radovánky, ale i pro běžnou módu. Na své si tak u nás přijde dospívající parádnice, důchodkyně toužící po pohodlí, ale i profesionální tanečnice, která potřebuje kostým. Efektní materiály u nás hrají prim.

Látky, metráž i potřebnou galanterii objednávejte online

Ve společnosti Roolltex víme, že čas hraje také při nakupování velmi důležitou roli. Kompletní sortiment velkoobchodu látek máte k dispozici na našich webových stránkách, kde je aktuální nabídka materiálů skladem, různé akce a výprodeje. Z pohodlí domova si tak můžete vybrat požadované množství materiálu i potřebné doplňky, jednoduše si pak vše objednáte přes naše webové stránky, nebo telefonicky.

Pokud si objednáte zboží do 12.00 hodin, ještě týž den Vaši objednávku zpracujeme!

Za krátkou dobu se můžete radovat z nových a originálních látek. Pokud potřebujete s čímkoliv poradit, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy telefonicky, nebo přes naše webové stránky. V případě, že upřednostňujete osobní návštěvu, rádi Vás přivítáme na naší provozovně.

Už nikdy tak nemusíte ztrácet čas běháním po obchodech a nosit těžké role látky. My vám vše dopravíme až domů. Kvalitní látky pro každého, to je Roolltex.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.roolltex.cz


Vydáno 22.01.2015
1379 Zhlédnutí
Topováno 20.03.2019