Domácí sauny a vířivky: Nehýčkejte se jen ve wellness!

Domácí vířivky, sauny či parní sprchy už nejsou až tak ojedinělým vybavením našich domovů. Tvoří velmi příjemné a oblíbené doplňky v čím dál více domácnostech. Na rozdíl od bazénů se třeba taková domácí sauna hodí nejen do rodinných domů, ale i do bytů. Jsou vhodné pro všechny a dokonce prospívají i našemu zdraví. Existuje velké množství typů i široký výběr designů domácích saun i vířivých van.


Proč pořídit domácí saunu nebo vířivku?

Možná se ptáte, proč by měl mít člověk doma takové vymoženosti, jako je domácí vířivka nebo sauna, když si většina lidí na relaxaci podobného stylu stejně většinou moc prostoru nenajde. Ano, jít do wellness centra vyžaduje jisté plánování a delší vyhrazený čas. Pokud ale budete mít saunu přímo doma, časové nároky na tento odpočinek nebudou zdaleka tak vysoké. Domácí vířivky a sauny navíc nejsou jen přehnaným luxusem, který nemá kromě chlubení se známým žádný smysl. Naopak jsou velmi zdravým a užitečným pomocníkem pro každého. Například na nemoci dýchacích cest je posezení v sauně výbornou terapií. Domácí vířivka pak zase pomůže uvolnit svaly a celkové napětí, a odplavit tak stres, kterému je člověk dnes a denně vystavován. A kdo by nechtěl udělat něco pro své tělo, zdraví a duševní pohodu?

 

Rozhodli jste se koupit domácí saunu či vířivku, ale nevíte, jaký produkt zvolit?

Na trhu existuje velká spousta typů i designů domácích vířivek i domácích saun. Když už se ale člověk rozhodne do tohoto zařízení investovat, měl by si pečlivě vybrat takový výrobek, aby byl nejen designově atraktivní, ale také vhodný pro dané prostředí a především kvalitní a spolehlivý. Všechny tyto nároky jsou schopny splnit domácí sauny i vířivky firmy WRAK, která pracuje s vysoce kvalitními produkty TYLÖ ab Sweden.

TYLÖ je švédská značka, která již mnoho let vytváří perfektní prostředí pro sprchy, parní koupele, sauny a další, a to nejen v domácnostech, ale i ve veřejných zařízeních. Firma WRAK nabízí zkrátka spolehlivost a kvalitu.

 

Design a typ produktu si vybere každý podle svého gusta

Co člověk, to vkus. Těžko by se hledala věc, která by se líbila všem. Proto firma WRAK nabízí z oblasti sauny a vířivky několik funkčně, stylově i vizuálně odlišných typů výrobků. Vybere si tedy opravdu každý. Pokud jste milovníky sauny, můžete zvolit i mezi parní a suchou variantou. Jestli vás více než domácí saunování lákají bublinky a horká voda, pořiďte si domů některou z nabízených domácích vířivek. Velmi oblíbeným produktem jsou v dnešní době i parní sprchy, které jsou ideálním řešením pro ty, kteří nemají doma tolik prostoru. Prodávají se ve třech velikostech dle individuálních potřeb zákazníka.

Strach a starosti hoďte za hlavu, odborníci je vyřeší za vás

Zaměstnanci firmy WRAK se snaží svým klientům vyjít maximálně vstříc. Vyřeší nejen starosti spojené s instalací, ale také pomohou vymyslet vhodný dekor a obložení domácí sauny či vířivky i jejího okolí. Navštivte e-shop se saunami a vířivkami a najděte v široké nabídce produktů takový, který odpovídá vašim představám. Vybírat můžete nejen ze samotných saun, vířivek a podobně, ale také ze široké nabídky doplňků, jako jsou saunové esence a další.

 

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.wrak.cz

Vydáno 24.01.2015
306 Zhlédnutí
Topováno 27.07.2015
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA WRAK Sauna a Pára Zlín Adam Koutný
WEBOVÁ STRÁNKA
WRAK Sauna a Pára Zlín
wrak.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Fotogalerie
Adresa

Adresa

Stolařská 40
Fryšták 763 16

info@wrak.cz
+420 774 568 869


Najdete nás také zde:

ARES
captcha