Party servis připraví nejen občerstvení na vaši akci přímo na míru

Catering, to nemusí znamenat jen opulentní rauty a okázalé bankety s červenými koberci. Výraz catering můžeme vnímat v podstatě jako servírování jídla mimo prostory restaurace a s ním spojené služby. Společnost Goodwill Catering a party servis pro vás připraví nejen výborné jídlo, ale pro vaše firemní i soukromé akce zajistí vhodné prostory, zajímavý program, příjemný personál ve formě obsluhy, hostesek nebo tlumočníků. To vše totiž ke správnému cateringu patří.


 

Zajistíme pro vás catering na svatbách, oslavách, promocích, stužkovacích večírcích nebo jiných oslavách, firemních akcích, konferencích a všech dalších setkáních, ať už je pořádáte v luxusních prostorách nebo třeba ve formě zahradní párty.

Rauty a bankety se vším všudy

Sestavíme to nejvhodnější menu pro váš raut či banket, vymyslíme a zajistíme program, postaráme se také o výzdobu prostor. V případě, že si budete na vaší akci přát kulturní vystoupení například ve formě živé hudby, nebo řízenou degustaci vín, není to pro Goodwill Catering a party servis žádný problém, ale výzva.

Catering na velkých akcích včetně ubytování

Naše cateringové služby realizujeme také například v rámci Brněnských veletrhů a výstav a jiných velkých akcí, jako jsou konference, kongresy, koncerty nebo dětské dny. Pro vaše hosty zajistíme také ubytování.

Speciality na váš raut či banket

V Goodwill catering a party servis nepracujeme podle žádného zajetého tabulkového konceptu, ale snažíme se vyjít každému zákazníkovi vstříc a vymyslet catering každému na míru. Mezi naše speciality patří například grilované sele přímo před účastníky akce, stylově servírované víno z dřevěných soudků doplněné o odborný výklad sommeliéra nebo třeba takzvaný carving – ovoce a zelenina vyřezávaná do originálních tvarů. Na přání také zajistíme pro zábavu hostů na akci třeba mobilní casino.

Šikovné hostesky – základ úspěšného banketu

Akce, které pro naše zákazníky pořádáme, nejsou jen o výborném jídle, ale také perfektním provedení a organizaci. A právě proto spolupracujeme s příjemným a schopným personálem, který vaší akci dodá další rozměr. Dle vašeho přání tedy zajistíme dostatečný počet obsluhy, hostesek, ale při akcích s mezinárodní účastí také renomované tlumočníky pro jednoduchou komunikaci všech zúčastněných. Hostesky také můžeme obléknout do kostýmů ušitých speciálně pro vaši akci.

 

Ať už pořádáte rodinnou oslavu, velkou společenskou akci s banketem nebo rautem, firemní večírek, sportovní akci nebo třeba hudební festival, obraťte se na Goodwill Catering a party servis.

 

Více informací o cateringu na vaši akci najdete na webu společnosti Goodwill Catering a party servis.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.goodwill.cz

Vydáno 28.11.2013
1293 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Goodwill Mitrovski s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Goodwill Mitrovski s.r.o.
www.mitrovski.cz
Adresa

Adresa

Veletržní 13
Brno-město 603 00

restaurant@mitrovski.cz
+420 543 248 699


Najdete nás také zde:

ARES
captcha