Pronájem školicích prostor v nádherném prostředí Velkých Bílovic

Potřebujete uspořádat firemní školení nebo kongres? Chcete se sejít v příjemném prostředí a spojit práci se zábavou a odpočinkem? Pak se vydejte do Velkých Bílovic, nachází se zde Kulturní dům KáDéčko. Zajistíme vám potřebné školicí prostory a ubytování až pro 70 osob.

Pronájem školicích prostor, Velké Bílovice

Firemní akce jižní Morava? V KáDéčku Velké Bílovice

Čeká vás organizace velkého kongresu? Chystáte se uspořádat podnikový sraz? Nebo chcete stmelit pracovní kolektiv pomocí teambuildingu? Pak setkání uspořádejte v samém srdci jižní Moravy. Nabízíme vám pronájem školicích prostor v malebné obci Velké Bílovice. Ať už zvete deset nebo tisíc lidí, u nás to není problém. Zajistíme vám pronájem sálu pro 25, 40 nebo 60 osob. Můžete si u nás zarezervovat také bar nebo velký taneční sál, kam se vejde až 1000 lidí. Sál je obzvláště vhodný pro pořádání koncertů nebo může posloužit jako galerie.

Školicí prostory vystačí až pro 1000 hostů

Chystáte menší školení a potřebujete mít k dispozici dataprojektor pro prezentaci? Nebo máte na programu kongresu velký projev a chcete být slyšet? U nás je všechno možné. Zapůjčíme vám dataprojektor, promítací plátno, flipchart nebo vám zajistíme ozvučení velkého sálu. Nabízíme vám komplexní servis, a tak je kongresová a firemní turistika u nás nezapomenutelná. 

Proč si pro firemní akce jižní Morava vybrat právě nás?

  • zajišťujeme pronájem prostor pro 25 až 1000 lidí
  • zapůjčíme vám veškerou potřebnou kongresovou techniku
  • nabízíme stylové ubytování v dvoulůžkových pokojích
  • připravíme pro vás kompletní cateringové občerstvení
  • večer si u nás můžete zpříjemnit ve vinném sklepě
  • po práci můžete odpočívat v nádherné okolní přírodě

Pronájem školicích prostor není vše. Uspořádejte u nás svatbu nebo oslavu

Školicí prostory nejsou vhodné jen na kongresy, ale i pro rodinné oslavy. Zaměřujeme se i na pořádání svateb a rodinných oslav. KáDéčko Velké Bílovice je ideální místo pro rodinné setkání nebo svatební veselici. U nás najdete vše na jednom místě. Obřad se může konat venku s nádherným výhledem na moravské vinice, hostina podle vašeho přání může být v jednom z moderních sálů a na velkém parketu se můžete protancovat až do rána. Rádi byste měli svatbu ve Velkých Bílovicích? Pak nás kontaktujte, společně vybereme vhodné datum a uděláme vám cenovou nabídku.

A jak je to s nabídkou občerstvení?

Zajistíme vám profesionální cateringové služby. U nás si můžete objednat klasické švédské stoly, ale i teplou a studenou kuchyni. Pro milovníky vína navíc nabízíme jejich degustaci v nádherném prostředí vinného sklepa. Firemní akce jižní Morava - v KáDéčku Velké Bílovice se o vás i vaše hosty postaráme. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pensionmlyn.eu

Vydáno 21.02.2015
583 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Penzion Mlýn Velké Bílovice Kulturní dům KáDéčko
WEBOVÁ STRÁNKA
Penzion Mlýn Velké Bílovice
www.pensionmlyn.eu
Adresa

Adresa

Podivínská 655
Velké Bílovice 691 02

info@pensionmlyn.eu
+420 515 531 837


Najdete nás také zde:

ARES
captcha