Živé květiny jako dokonalý doplněk nejen vašeho domu

Okrasné květiny a hezky upravená zahrada jsou potěšením pro oko každého. Ne však každý už je schopen vytvořit krásnou zahradu pouze svépomocí. Jestliže se řadíte mezi tuto skupinu lidí, a přesto po živém doplňku vašeho domu nepřestáváte ve skrytu duše toužit, máme pro vás řešení. Návrhy a realizace zahrad jsou odvětvím, kterým se zabývá společnost Reneta z Olomouce. Tato rodinná firma se mezi květinami pohybuje už pětadvacátým rokem, tedy od roku 1990.

Návrh a realizace zahrad, Olomouc

Zpočátku jsme se soustředili spíše na prodej živých rostlin, řezaných květin, dále nabízeli například sadby a osiva. Postupně se ale portfolio našich služeb rozšířilo a letos tomu bude již 15 let, co zákazníkům poskytujeme služby, jako jsou návrhy, výsadby, údržby zahrad, a to především u rodinných domů. Překážkou pro Renetu nejsou ale ani parky, či firemní a rekreační objekty.

Zahrada oživí prostory kolem domu

Pokud je vaším přáním nechat si navrhnout originální zahradu, obraťte se na firmu Reneta Olomouc. Odborníci vytvoří návrh dle vašich představ, provedou založení trávníku i zahradu osadí. Máte možnost vybírat z velkého množství ovocných stromků a růží, které vám mohou na zahradu umístit. Návrhy a realizace zahrad by měly probíhat přesně dle potřeb klienta, samozřejmostí je také konzultace během celého průběhu realizace. Výjimkou není ani následná poradenská činnost, jak o zahradu správně dbát, aby vám v následujících letech dělala jen radost.

O rostliny je třeba pečovat

Zahrada je živý organismus, proto je třeba se o ni náležitě starat. Tak jako všechno živé i vaše okrasné stromy či růže může potkat nemoc, je proto dobré se jí předem vyvarovat. Není tak od věci pořídit si potřeby pro zahrádkáře, které vám mohou pomoci. V e-shopu firmy Reneta najdete vše potřebné, co vám může ulehčit péči o vaši zahradu. Na potřeby pro zahrádkáře se specializují komplexně - od hnojiv, přes postřiky, pomocné látky až například po speciální lepové desky či folie. Zahrada však nemusí ani v dnešní době znamenat jen okrasné dřeviny. Pokud je vaším koníčkem věnovat se pěstování jedlých plodin, v nabídce najdete i bylinky, zeleninu a samozřejmě i jejich sadbová semena.

Krásná květina to řekne za vás

Firma Reneta se květinami zabývá zcela komplexně. Jejich květinářství, Květiny Tess v Olomouci, nabízí řezané květiny vhodné pro nejrůznější příležitosti. Zajistí vám vazby a kytice, i výzdobu interiérů jako jsou hotely, restaurace či kanceláře. Co se týče aranžování a designu, sledují nejnovější floristické trendy, ale dokáží se samozřejmě také přizpůsobit představě zákazníka, pokud si přeje raději kytice v klasickém stylu. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem kytky k určité příležitosti, zkušené floristiky v květinářství vám ochotně a rády poradí.

Zalíbila se vám nabídka květinářství, ale Olomouc je pro vás příliš vzdálená? Nemusíte věšet hlavu. Květiny Tess nabízejí rozvoz po celé České republice. Vaše požadavky můžete detailně rozepsat v e-mailu, květinu vám doručí kamkoliv i ve večerních hodinách nebo o víkendu. Radost svým blízkým tak můžete udělat kdykoliv si budete přát.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.reneta.cz

Vydáno 10.03.2015
447 Zhlédnutí
Topováno 30.07.2015
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA RENETA
WEBOVÁ STRÁNKA
RENETA
www.reneta.cz
Adresa

Adresa

Olbrachtova 3
Olomouc 779 00

reneta@reneta.cz
+420 585 411 010


Najdete nás také zde:

ARES
captcha