Státní veterinární ústav Praha vám řekne přesně, s čím máte tu čest

Státní veterinární ústav Praha není, jak by se podle názvu mohlo zdát, jen zařízením starajícím se o zdravotní stav zvířat. Státní veterinární ústav Praha provádí veterinární laboratorní diagnostiku, diagnostiku v oblasti průkazu infekčních a neinfekčních onemocnění zvířat a také průzkumy zdravotní nezávadnosti surovin a potravin živočišného i rostlinného původu, krmiv a vody. Jejich služby mohou využít hygienici, jednotlivci, malé a velké firmy i státní zařízení.

Státní veterinární ústav Praha

Špičkoví odborníci, prvotřídní vybavení a bezchybná diagnostika

Státní veterinární ústav Praha reprezentuje tým vysoce erudovaných odborníků, rozsáhlé laboratorní zázemí se špičkovým vybavením a využití nejnovějších metod a diagnostických postupů. Disponuje i laboratořemi s vysokou bezpečností provozu pro velmi nebezpečné choroby zvířat a choroby přenosné na člověka. K dispozici má také školicí středisko Státní veterinární správy s možností ubytování.

Ať už vaše zvířata trpí čímkoliv, Státní veterinární ústav Praha bude vědět čím

Státní veterinární ústav Praha v případě chorob zvířat nejčastěji provádí mikrobiologická, sérologická a virologická vyšetření krve a orgánů, parazitologická, biochemická, toxikologická a hematologická vyšetření, pitvy a histologická vyšetření. Trpí-li dané zvíře nějakou nemocí, infekcí či jinými problémy zjistitelnými v laboratoři, pak vám Státní veterinární ústav Praha zaručeně sdělí, o jakou nemoc či problém jde.

Abyste věděli, co jíte a používáte

Potřebujete-li zjistit, zda je v potravinách a surovinách skutečně jen to, co v nich být má, pak pošlete vzorek Státnímu veterinárnímu ústavu Praha. Jeho profesionální zaměstnanci pomocí smyslového hodnocení, mikrobiologické a chemické analýzy, jakostních ukazatelů, ukazatelů reziduí antibiotik, léčiv, alergenů, aditivních látek či druhovému stanovení bílkovin, vitaminů, bakteriálních toxinů a stanovení radioaktivity přesně určí, co je v potravinách či surovinách navíc.

A také abyste věděli, čím krmíte zvířata

V případě krmiv provádí Státní veterinární ústav Praha smyslová posouzení, mikrobiologická, mykologická a chemická vyšetření, stanovení cizorodých látek, léčebných látek a antikokcidiostatik, abyste měli jistotu, že jsou zvířata krmena kvalitní stravou anebo alespoň tím, co nijak neškodí jejich zdraví.

Jistota o nezávadnosti vody? K nezaplacení

Státní veterinární ústav Praha také nabízí smyslové posouzení a mikrobiologická i chemická vyšetření pitných, napájecích, povrchových a odpadních vod. Pro bezpečí své, vašich sousedů, zvířat, ale i přírody chcete zjistit, zda voda, která vytéká z výpustě do potoka ve vaší vesnici, je skutečně nezávadná, pak je Státní veterinární ústav Praha tou správnou volbou.

Spolehlivost, rychlost a maximální vstřícnost

Od Státního veterinárního ústavu Praha vždy dostanete jednoznačné a spolehlivé výsledky v co nejkratších termínech. Dále poskytuje poradenskou činnost a laboratorní analýzy pro zjišťování jakostních parametrů na oddělení chemie a hygieny potravin. Státní veterinární ústav Praha zajišťuje také svoz vzorků k vyšetření pravidelnými svoznými linkami s auty, která jsou vybavená chladícími agregáty, a to zcela zdarma. Státní veterinární ústav Praha vychází svým klientům maximálně vstříc.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.svupraha.cz

Vydáno 19.03.2015
318 Zhlédnutí
Topováno 30.06.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Veterinární státní ústav Praha

Veterinární státní ústav Praha
Zaměřujeme se na zdraví zvířat, a proto zkoumáme potravu a suroviny. Provádí se testy, které nám odhalí, jestli je potrava nezávadná. Zkoumáme také vodu. Máme tým vysoce erudovaných odborníků.
PODSTRÁNKY

Patologie, parazitologie

Patologie, parazitologie
Patologické pitvy, diagnostika BSE, vztekliny i parazitů

Bakteriologie, Virologie, Sérologie

Bakteriologie, Virologie, Sérologie
Diagnostika virových, infekčních a bakteriálních původců nemocí zvířat

Chemie, Hygiena potravin a krmiv

Chemie, Hygiena potravin a krmiv
Chemické a mikrobiologické analýzy potravin, vody a krmiv, intoxikace zvířat
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Státní veterinární ústav Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Státní veterinární ústav Praha
www.svupraha.cz
Adresa

Adresa

Sídlištní 136/24
Praha 6 - Lysolaje 160 00

marketa.kanakova@svupraha.cz
+420 770 118 948


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha