Benco: Naše výrobky vám ulehčí život

Problém s nedostatkem prostoru v domácnosti řešil někdy snad každý. Ne každý však ví, že tento problém hravě vyřeší pomocníci od firmy Benco. Nabízíme chytré sušáky na prádlo, zahradní boxy, kompostéry a jiné užitečné výrobky, které vám ulehčí práci a ušetří místo.

Sušák na prádlo IDEAL, stropní sušák na prádlo,  sušák na prádlo přímo do stěny

Sušte prádlo efektivně se stropním sušákem IDEAL

Jak sušit prádlo efektivně i v malých, nebo netradičních prostorách? V naší společnosti známe řešení. Jsme totiž nejstarší specialisté na výrobu sušáků na prádlo a víme, jak elegantně sušení prádla vyřešit. Nabízíme vám proto největší sortiment sušáku v České republice. Stačí si vybrat.

Naší specialitou je například sušák na prádlo IDEAL, který vyrábíme již 22 let bez jediné reklamace. Jednoduše ho zavěsíte ke stropu a nikdy tak už nemusíte zakopávat o neforemný sušák, který je všem na očích. Nově můžete také využít upevnění sušáku přímo do stěny. Díky hliníkovým konzolím skvěle drží a nezavazí. Stropní sušák nabízíme hned v několika variantách od 1 do 2 metrů, vybrat si tak můžete menší sušák s pěti tyčemi, střední s šesti, nebo prostorný stropní sušák, který má tyčí hned sedm. Použití vytahovacího sušáku IDEAL je velmi jednoduché. Nemusíte se nikam natahovat, každou tyč si jednoduše posunete do potřebné výšky a pak ji pomocí lanek dopravíte zpět ke stropu. Prádlo díky teplejšímu vzduchu, který se drží nahoře, rychleji schne, poplastované tyče na něm navíc nevytvoří nepěkné sklady.

To ale není vše, my vám nabízíme dalších 70 druhů nejrůznějších sušáků. Potřebujete svinovací sušák, zahradní variantu nebo sušák na balkon či terasu? My pro vás máme všechny druhy, které jsou velmi kvalitní a odolné povětrnostním vlivům. Jako jediní vám pak dodáme potřebné příslušenství, jako jsou například kolíčky krokodýl, které jsou díky velkému rozpětí vhodné i pro připínání na tyč.

Naše užitečné pomocníky oceníte v kuchyni i koupelně

Ve společnosti Benco myslíme na vše a chceme vám nabízet užitečné pomocníky, které oceníte v celé domácnosti. Jako jediní pro vás proto máme praktické pomocníky do kuchyně i koupelny jako například držáky na mikrovlnku, žehlicí prkno nebo žehličku. Velmi oblíbené jsou také nákupní tašky na kolečkách, díky kterým se můžete rozloučit s námahou a bolavými zády. Vůni a bezpečí do vaší koupelny zase vnesou naše masážní parfemované podložky do sprchových koutů a vany. Také tento hit, který vás ochrání před pádem a navíc příjemně voní, najdete jedině v našem obchodě.

Nepořádek na zahradě vyřeší zahradní box

Kdo by nemiloval letní večery na zahradě. Pohodlný zahradní nábytek, grilování a dovádějící děti. Kam ale schovat všechny ty věci, když už nejsou potřeba? V takovém případě jsou tu naše zahradní boxy na polstry a hračky. Zajímavě řešené zahradní boxy skvěle doplní vaši zahradu a navíc bezpečně ukryjí vše, co nemá být vidět. Zahradní boxy vyrábíme z vysoce odolného plastu v několika barevných variantách, například i v oblíbeném designu ratanu. Váš nový zahradní box na polstry tak můžete dokonale sladit s ostatním vybavením zahrady.

Péče o zahradu a její pěkný vzhled je pro nás také velmi důležitá. Proto pro vás máme palisády, zahradní travní obrubníky, plůtky i nejrůznější úložné boxy na nářadí. Ozdobou vaší zahrady se pak stanou naše plastové květináče a květináče na bylinky, problémy s prádlem zase vyřeší lehké a kvalitní zahradní sušáky. Nabídka zahradního příslušenství, kterou pro vás máme je opravdu široká. Soustředíme se však také na zpracování zahradního odpadu a máme pro vás kvalitní kompostéry, které ocení každý zahrádkář. Ty nejen důmyslně skryjí odpad, ale také velmi rychle vytvoří kvalitní hnojivo, které na zahradě jistě využijete. 

Vánoční stromeček už se ani nehne díky našim stojanům

Vánoční čas by měl být plný pohody a dobré nálady. Předejděte proto pohromě v podobě zříceného vánočního stromečku a hořících svíček. Jak? No přece díky stojanům na stromeček. Vybrat si můžete stojany litinové, které jsou díky své stabilitě vhodné i pro velké stromky, nebo plastové stojany, které se stanou skvělou oporou pro menší vánoční stromečky.

Firma Benco je zkrátka to nejlepší pro vaši domácnost, zahradu i dílnu. Nabízíme od každého něco a naše originální výrobky, které jinde nenajdete, se stanou vašimi neocenitelnými pomocníky.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.benco.cz

Vydáno 25.03.2015
492 Zhlédnutí
Topováno 05.08.2015
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA BENHOME s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BENHOME s.r.o.
www.emavi.cz
Adresa

Adresa

Želatovice 29
Želatovice 751 16

info@emavi.cz
+420 731 204 959


Najdete nás také zde:

ARES
captcha