Vhodné místo pro firemní akce je základem úspěchu

Jste-li pořadatelem firemní akce nebo školení v Brně či jeho okolí, určitě nám dáte za pravdu, že obecně nejtěžším úkolem je sehnat pro každou akci podobného druhu vhodné prostory. Školicí prostory by měly vyhovovat jak po praktické stránce, co se týče hlavního programu firemní akce, školení či přednášky, tak v oblasti rekreace – tedy poskytnout hostům pohodlné ubytování, dostatek soukromí a profesionální služby restaurace. Pro oblast města Brno a celého okresu Brno – venkov je skvělým řešením například Hotel Gregor Modřice.

Kongresový hotel, restaurace, ubytování, Brno

Firemní akce i pro 250 lidí v klimatizovaném sále

Ať už se chystáte uspořádat komorní nebo naopak velkou firemní akci, určitě se vám bude hodit informace, že v Hotelu Gregor vás a vaše kolegy pohostíme, i pokud vás bude třeba 250. Samozřejmostí je zajištění potřebného ozvučení firemní akce, školení, plesu nebo jiné společenské akce. V případě, že vás bude méně, kromě velkého sálu pro vás máme připraven menší salonek o kapacitě 50 osob. Pro případ parných dní jsou oba prostory určené pro školení, firemní akce, kongresy a další plně klimatizované.

Kongresový hotel nabízí ubytování i služby restaurace

K dispozici je nejen ubytování v našem hotelu ve dvoulůžkových pokojích a jednom větším rodinném pokoji, ale také hotelová restaurace, která mimo jiné zajišťuje oblíbený rozvoz poledního menu do širokého okolí.

Prostory Hotelu Gregor Brno jsou nejčastěji využívány nejen pro firemní akce, večírky a rauty, ale také:

·         konference a kongresy

·         výstavy a předváděcí akce

·         firemní školení a semináře

·         svatby a rodinné oslavy

Firemní akce Brno: Hotel Gregor Modřice

Ideální zázemí pro firemní akce, školení, kongresy, ale také společenské akce a svatby je jen jedním z mnoha důvodů, proč klienti služeb Hotelu Gregor opakovaně využívají. Klidná lokalita a zároveň výborné dopravní spojení do centra Brna navíc předurčuje tento kongresový hotel jako dobrou volbu ubytování při pracovních cestách. Do centra Brna nebo k brněnskému výstavišti pohodlně dorazíte autem za pouhých 10 minut.

Svatba na klíč nebo jen svatební hostina

Kromě zázemí pro firemní akce Hotel Gregor Brno zajišťuje také svatební hostiny a takzvané svatby na klíč. Na míru pro vás sestavíme kompletní menu svatební hostiny, včetně prostření svatební tabule dle přání. Rádi pozveme také profesionálního svatebního fotografa a vizážistu, zajistíme kapelu pro váš svatební večírek a postaráme se i o následný rozvoz svatebních hostů. Ženichovi a nevěstě je pak k dispozici jako svatební vůz také stylový Ford Mustang, který vám rádi zapůjčíme.

Více informací o možnostech pro vaše firemní akce, platné ceníky ubytování i seznam plánovaných společenských akcí v Hotelu Gregor Brno – Modřice najdete přímo na našich webových stránkách.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hotelgregor.cz

Vydáno 31.03.2015
204 Zhlédnutí
Topováno 24.05.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hotel Gregor *** Modřice MARANELLO KART, s.r.o
WEBOVÁ STRÁNKA
Hotel Gregor *** Modřice
www.hotelgregor.cz
Adresa

Adresa

náměstí Svobody 6
Brno-Modřice 664 42

hotel@hotelgregor.cz
+420 777 760 572


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha