Vyklízecí práce, hubení škůdců i údržba zeleně v Praze a okolí

Společnost EKOSA Praha se zabývá nejen vyklízením domů a bytů, ale také odvozem odpadů, deratizací prostor a údržbou zeleně v Praze a přilehlém okolí. Nabízíme kvalitní služby za příznivou cenu a v předem domluveném termínu.


Vyklízení domů, bytů a objektů libovolného rozsahu

Zajistíme pro vás vyklízení prostor od sklepa až po půdu, ať už jde o rodinný dům, byt či nebytové prostory, obrátit se na nás můžete i v případě likvidace pozůstalosti či černé skládky. Postaráme se nejen o vyklízení, ale samozřejmě i o demontáž větších kusů nábytku, přistavení kontejneru a odvoz odpadů včetně ekologické likvidace. Odvoz odpadů, suti a jakéhokoli materiálu realizujeme i mimo vyklízecí práce, kromě toho také zařídíme drobné stavební a demoliční práce. Naše portfolio služeb má však daleko širší záběr...

Deratizace, dezinsekce, dezinfekce Praha

Máte v domě, bytě či provozovně nezvané návštěvníky a sháníte odborníka, který vás této nepříjemnosti rychle a trvale zbaví? Společnost EKOSA Praha zajistí kompletní služby v oblasti hubení hlodavců, hmyzu i nebezpečných mikroorganismů.

  • Vyskytují-li se ve vámi obývaných prostorách hlodavci, neváhejte s objednáním deratizace. V případě zanedbání tohoto problému riskujete rozšíření nebezpečných nemocí, jako je žloutenka, salmonela nebo dokonce mor. Zkušení odborníci problém odstraní v co nejkratším termínu, a to jak v případě napadení objektu krysami, potkany, tak i pokud vám řádí v interiéru otravné myši a další hlodavci.
  • Hmyz a další členovce spolehlivě odstraní kvalitní pečlivá dezinsekce. I v případě hmyzu hrozí riziko nakažení chorobami a také způsobení nemalých škod na nábytku, potravinách apod. Dezinsekce vyhubí šváby, komáry a jiný bodavý hmyz, mravence, pavouky atd.
  • Zejména ve zdravotnických, stravovacích, zemědělských či sociálních zařízeních, kde jsou kladeny vyšší nároky na čistotu bez mikroorganismů, je nezbytná pravidelná dezinfekce prostor. I o tuto službu se naši pracovníci postarají v rekordním čase a za příznivých cenových podmínek.

Údržba zeleně pro Prahu a okolí

V rámci údržby zeleně se postaráme o zahrady, parky, venkovní i vnitřní zeleň včetně řezání větví, prořezávání křovin, sekání trávy a dalších prací. Tyto služby provádíme celoročně a rádi se domluvíme na pravidelných úkonech, které vám zajistí komplexní péči o zeleň jakéhokoli charakteru.

Máte-li zájem o realizaci vyklízecích prací, deratizace, odvozu odpadů či služeb v oblastí údržby zeleně, zašlete nám informace o vaší představě a potřebách prostřednictvím poptávkového formuláře a sami se přesvědčte, že si díky firmě EKOSA Praha ušetříte čas, peníze i zbytečné starosti. Kontaktovat nás můžete i na tel: +420 272 918 822 nebo +420 602 313 828.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.ekosa.cz/

Vydáno 18.12.2013
241 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ekosa Praha s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ekosa Praha s.r.o.
www.ekosa.cz
Adresa

Adresa

Jažlovická 1316/36
Praha 149 00

info@ekosa.cz
+420 602 313 828


Najdete nás také zde:

ARES
captcha