Osobní průvodce realitami se postará o bezproblémový prodej/koupi/pronájem nemovitosti

Hledáte komplexní servis v oblasti prodeje, koupě či pronájmu rodinného domu, bytu, komerčních prostor, rekreačního objektu či pozemku? Obraťte se na společnost Valiskova.cz, která poskytuje veškeré služby spojené s realitami nejen na tuzemském trhu, ale díky bohatým zkušenostem ze zahraničí i kdekoli ve světě.


Spojení zavedených tradic a moderních technologií na trhu s nemovitostmi

Firma Valiskova.cz je spolehlivým partnerem při zajištění bezproblémového průběhu jakéhokoli obchodu s realitami. Náš tým sestává z odborníků na trhu s nemovitostmi s praxí až 15 let v oboru a rozsáhlými zkušenostmi nejen v rámci České republiky, ale i ze zahraničí. I díky tomu dokážeme zobchodovat jakoukoli nemovitost po celém světě a flexibilně se přizpůsobit možným komplikacím při realizaci obchodu. Komunikujeme v angličtině, francouzštině, italštině, holandštině, japonštině i ruštině. Pro co nejucelenější nabídku služeb máme k dispozici vlastní advokáty, notáře, soudní znalce a daňové poradce, jejichž odborného poradenství může využít každý náš klient.

V rámci spolupráce se můžete spolehnout na maximální diskrétnost, kultivovanost a profesionalitu.

 

Našich komplexních služeb na trhu s nemovitostmi můžete využít ke koupi, prodeji či pronájmu:

  • bytů
  • rodinných domů a vil
  • chat a rekreačních objektů
  • pozemků
  • komerčních prostor a objektů

Osobní průvodce realitami poskytne veškerý servis

Na trhu s nemovitostmi mnohdy není lehké se zorientovat a sledovat všechny aktuální nabídky či poptávky. Také jistota a bezpečí každého obchodu není zaručena, pokud za sebou nemáte zkušeného a spolehlivého průvodce. Tým společnosti Valiskova.cz se postará o veškerý servis, od nabídky zajímavých obchodních příležitostí, přes zajištění financování, právních služeb či jednání na úřadech, až po finální předání nemovitosti s asistencí. Samozřejmostí je také odborné poradenství kdykoli během realizace obchodu. Díky osobnímu průvodci realitami ušetříte spoustu času, zbytečných starostí, a v neposlední řadě vám nehrozí nebezpečí uzavření nevýhodné smlouvy.

Více informací o společnosti Valiskova.cz naleznete na webových stránkách www.valiskova.cz, kde je pravidelně aktualizována nabídka nemovitostí ke koupi či pronájmu. Navštívit nás můžete také v Kroměříži na adrese Riegrovo náměstí 157. Těšíme se na budoucí spolupráci!

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.valiskova.cz

Vydáno 21.01.2014
1265 Zhlédnutí
Topováno 02.05.2014
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Valiskova.cz, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Valiskova.cz, s.r.o.
www.valiskova.cz
Adresa

Adresa

Riegrovo náměstí 157/19
Kroměříž 767 01

klara@valiskova.cz
+420 777 739 339


Najdete nás také zde:

ARES
captcha