Pro firemní akce jsou Velké Pavlovice jako stvořené

Firemní školení, večírky, „výjezdní zasedání“ a jiné firemní akce. Více nebo méně často je mívá každá firma, ať má pouze několik nebo celé desítky zaměstnanců. Proč pro firemní akce či školení nespojit příjemné s užitečným a neuspořádat je v dosahu vinných sklepů jihomoravského vinařského města Velké Pavlovice?

Restaurace, vinný sklep, penzion U Hiclů: firemní akce

Firemní školení, svatby i rodinné výlety po jižní Moravě

Jak pro uspořádání firemní akce, tak ubytování jejích účastníků se hodí například penzion U Hiclů. Areál penzionu a restaurace najdete v klidné části Velkých Pavlovic. Pro účely vaší firemní akce i při jakékoli jiné příležitosti můžete využít služby místního penzionu, útulných apartmánů, restaurace a samozřejmě také vinného sklepa.

Školicí místnost, ve které najdete vše, co je pro firemní školení potřeba

Pro firemní školení, ale také svatby nebo školní výlety se skvěle hodí školicí místnost nebo chcete-li salon s kapacitou přibližně 80 osob. Kromě samotné školicí místnosti samozřejmě zajistíme také kompletní stravování v naší restauraci, která se nachází přímo v areálu. Samotná školicí místnost je ale vybavena samostatnou kuchyní, barem i výčepem, najdete zde televizi, promítací plátno a spolehlivé internetové připojení.

Bez vinného sklepa, degustace vína a cimbálovky by to nešlo

A protože je po práci potřeba také legrace, na školicí místnost navazuje rovněž zastřešené venkovní posezení, na kterém následně můžete s kolegy po firemním školení grilovat. Většina pracovních kolektivů také hojně využívá návštěvy našeho vinného sklepa spojené se společnou ochutnávkou vín vinařství Vajbar Rakvice. Zábavu vám připravíme na vaše přání, zajistit můžeme kromě samotné řízené degustace například cimbálovou muziku nebo hudební doprovod v podobě harmoniky a kytary – záleží pouze na vašem vkusu.

Ubytování Velké Pavlovice

Nejen v rámci firemních školení a firemních akcích velkého charakteru, ale také při rodinných dovolených a nejrůznějších výletech se bezpochyby hodí ubytování přímo na místě. V případě penzionu U Hiclů ve městečku vína Velké Pavlovice můžete vybírat hned z několika variant.

Penzion

·         ubytování ve 2 a 3 lůžkových pokojích nebo 5 lůžkovém studiu; WC a koupelna na pokoji, společný plně vybavený kuchyňský kout

·         345,-/noc za osobu

Turistické ubytování

·         ubytování na 2 a 3 lůžkových pokojích; WC a koupelna na pokoji; pokoje mají samostatné vchody přímo z venku, společné venkovní posezení

·         288,-/noc za osobu

Hotelové pokoje

·         ubytování na 2 a 3 lůžkových pokojích nebo ve 4 lůžkovém studiu; WC, koupelna, malá lednička a televize na každém pokoji

·         společná kuchyně s posezením

·         403 – 460,-/noc za osobu

Apartmány

·         ubytování v apartmánech pro 2 – 6 osob

·         WC, koupelna, kuchyňský kout i televize na každém apartmánu

·         vlastní venkovní zastřešené posezení pro každý apartmán

·         460,-/noc za osobu

·         apartmán s vířivkou – 1200,-/noc

Pro parkování vozů, kterými vy a vaši kolegové přijedete na firemní školení, můžete využít bezpečí uzavřeného objektu, současně nabízíme také úschovnu kol a místo našeho penzionu je rovněž ideální pro vlakové i autobusové spojení. V penzionu U Hiclů ve Velkých Pavlovicích vám je plně k dispozici také venkovní bazén, krytý bazén a dětský koutek.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.uhiclu.cz

Vydáno 23.04.2015
408 Zhlédnutí
Topováno 06.03.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Penzion a ubytování U Hiclů
WEBOVÁ STRÁNKA
Penzion a ubytování U Hiclů
uhiclu.webnode.cz
Adresa

Adresa

Tovární 14
Velké Pavlovice 691 06

uhiclu@seznam.cz
+420 606 606 432


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha