Na zámku Holešov chutná jídlo lépe

Dámy, vždy jste se toužily stát tou, jejíž rozkazy poslouchá každý muž? A pánové, chcete se cítit jako král - s neohroženou mocí a žaludkem plným delikátních pokrmů? Vaše přání a tužby se splní v Zámecké restauraci Holešov. Díky nám se může každý cítit jako zámecká paní či král.

Zámecká restaurace Holešov

Hostina, až se stůl prohýbá

Zámecká restaurace Holešov otevírá své dveře pro každého, kdo se rád dobře a kvalitně nají. V prostorách zámku Holešov provozujeme restauraci, která je svým zázemím naprosto jedinečná. Díky interiéru zámku Holešov se vrátíte do dob, kdy lidským vztahům dominovala úcta a v kuchyni vládla poctivá práce. A i jako tehdy, i dnes naši kuchaři vaří jen z kvalitních surovin, díky kterým vytváří jídla, která ve vás zanechají dojem.

Zasedněte ke stylovým stolům, které jsou zasazeny do zámeckého motivu. Je libo povečeřet v loveckém salonku? Žádný problém, jedna místnost je věnována právě lovecké tematice a její zdi jsou ozdobeny loveckými trofejemi, které by chtěl ukořistit nejeden myslivec. Pokud jste spíše příznivci barů, tak ani vás nezklameme. Starodávné vitríny už neslouží k obdivování vzácných artefaktů, ale k vystavení lahví s alkoholem. Máme pro vás nachystanou bohatou nabídku alkoholických a nealkoholických nápojů, které při správném výběru doplní chuť jídla.

Výborně se najíst není hřích

Zámecká restaurace Holešov potěší každého milovníka dobrého jídla. Naši zámečtí kuchaři připravují veškeré chody s maximální precizností. Výsledkem jsou pak jídla, po kterých se budete olizovat. Nejeden gurmán už si u nás skvěle pochutnal. A není divu, nabídka v našem jídelním lístku je pestrá a pokrmy v něm obsažené jsou jak jinak než delikátní. Podáváme předkrmy, polévky, hotová jídla, speciality, zámecké speciality, saláty, těstoviny, bezmasá jídla i moučníky. Sestavte si královské menu v Zámecké restauraci Holešov podle svých představ. Vypadat by mohlo například následovně:

  • Předkrm: Hovězí carpaccio z pravé svíčkové s královskými capari, pečeným citronem a hoblinami parmazánu
  • Polévka: Consomné z hovězích žeber s juliene zeleninou a domácími lokšemi
  • Hlavní jídlo: Vepřová panenka balená ve Schwarzwaldské šunce s jemným švestkovo-slivovicovým ragú a pečenými bramborami grenaille
  • Moučník: Teplý čokoládový dortík s tekutým středem, malinovým coulis a crème fraîche

Chuť podtrhněte vhodným vínem (s výběrem vám pomůže náš personál). Fantazii se meze nekladou, proto navštivte Zámeckou restauraci Holešov a sestavte si své vlastní menu. Ačkoliv jsou naše jídla nadpozemsky delikátní, cena je lidová.

S námi se nebudete nudit

Kromě stálé nabídky obsažené v jídelním lístku vám nabízí Zámecká restaurace Holešov i speciální a sezónní akce. V létě například zasvěcujeme každý víkend grilování. Už jste někdy grilovali na zámku? To musíte vyzkoušet! Zámecká restaurace Holešov nabízí zámecké grilované speciality jako steak z vepřové krkovice s česnekem a chilli nebo grilovaného čerstvého pstruha s bylinkami a citronem a mnoho dalších delikates.

U nás najdete každý den nová jídla. Připravujeme totiž také denní menu, které podáváme od 10 do 14 hodin. V prostorách Zámecké restaurace Holešov je navíc k dispozici bezplatné WiFi připojení. Pokud máte hlad či jen chuť na dobré jídlo, víte kam jít – ideální volbou je Zámecká restaurace Holešov.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zameckarestauraceholesov.cz

Vydáno 28.04.2015
268 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zámecká restaurace Holešov
WEBOVÁ STRÁNKA
Zámecká restaurace Holešov
www.jospo.cz
Adresa

Adresa

náměstí F. X. Richtra 190
Holešov 769 01

podivinska@raab.cz
+420 777 777 419


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha