Kovovýroba, kovoobrábění a zámečnická výroba na míru každému zákazníkovi

Hledáte-li spolehlivého obchodního partnera pro realizaci kovovýroby, kovoobrábění či zámečnické výroby, ať už jde o jednotlivé kusy nebo velkoobjemovou sériovou výrobu, obraťte se na firmu Kovo – Roalbeta se sídlem v Hustopečích u Brna. Dostane se vám profesionálních služeb a kvalitních produktů od skutečných odborníků s dlouholetou praxí v oboru.


Zpracování kovů a zámečnictví nejen pro Hustopeče, Břeclav a okolí

Společnost Kovo – Roalbeta se již téměř 20 let zabývá kusovou i sériovou kovovýrobou, kovoobráběním a klasickou zámečnickou výrobou. Disponuje veškerým vybavením pro svařování, soustružení, lisování, frézování a řezání kovů a také kvalifikovaným personálem, který nejen odvádí precizní práci, ale také dokáže odborně poradit a nalézt optimální řešení na míru vašim potřebám. Práce probíhají na základě vámi dodané výkresové dokumentace nebo po domluvě i dle profesionálního návrhu projektantů z Kovo – Roalbeta.

Kovo – Roalbeta pro vás zajistí široké spektrum prací

  • Kovovýroba zahrnuje výrobu plotů, vrat, schodů, bran, kontejnerů, zábradlí, mříží a jiných lehkých a středně těžkých prvků pro stavebnictví a spoustu dalších odvětví průmyslu. K dispozici pro kovovýrobu je mimo jiné i CNC soustruh CHALLENGER. Výrobky jsou dodávány včetně povrchových úprav a je možné si objednat i montáž přímo v místě dodání.
  • Pro soustružnické práce používá firma soustružnický automat A50C a hrotové soustruhy pro malo- i velkovýrobu.
  • Lisařské práce probíhají na hydraulických lisech od 20 do 63 tun a excentrických lisech od 10 do 40 tun.
  • Svářecí technika MIG, MAG, TIG a svářecí přístroje EWM Picomig 180 a EWM Wega 401 jsou pomocníky při svařování, které vždy probíhá pod rukama kvalifikovaného pracovníka dle protokolu WPQR.
  • Řezání automatickou pásovou pilou BIANCO mod. 330 je dalším předmětem činnosti Kovo – Roalbeta, k dispozici jsou také vertikální a horizontální frézky pro precizní obrábění kovů.
  • Firma poskytuje komplexní služby v oblasti klasického zámečnictví dle individuálních potřeb jak soukromých osob, tak i velkých provozů.

 

Kovovýroba, kovoobrábění a zámečnické práce firmy Kovo – Roalbeta jsou realizovány v provozovně v Hustopečích u Brna, veškeré potřebné kontakty najdete na webových stránkách.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kovoroalbeta.cz

Vydáno 13.03.2014
704 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kovo - Roalbeta s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Kovo - Roalbeta s.r.o.
www.kovoroalbeta.cz
Adresa

Adresa

Javorová 788/1a
Hustopeče u Brna 693 01

b.nevedelova@kovoroalbeta.cz
+420 530 330 563


Najdete nás také zde:

ARES
captcha