Zakázkové šanony - pořadače skvěle představí vaše výrobky

Každá firma se potřebuje vlastním způsobem na trhu prezentovat. Samozřejmě nejprve musíte vybrat kvalitní tým zaměstnanců, a udělat spoustu kroků, které přinesou vašemu podnikatelskému záměru výsledky. Důležité jsou ale i detaily.

Zakázkové šanony -  pořadače skvěle představí vaše výrobky

Jistě se často setkáváte s klienty přicházejícími do sídla vaší firmy nebo se za nimi vydáváte sami. Jestliže si dáte záležet na prezentačních drobnostech, budete zajímaví nejen díky výkonům ve vašem oboru, ale získáte přidanou hodnotu, která může být pro dobrý byznys rozhodující. Detaily vám pomohou prodávat. Oslovte společnost QPV, která pro vás vyrobí třeba zakázkové šanony - pořadače nebo další výrobky pro podporu prodeje a firemní identity přesně podle vašeho přání, s vaším vlastním potiskem.

Nenechte si ujít možnost firemní prezentace

Jestliže chcete dát vašim klientů váš sortiment v ucelené a komfortní podobě, nechte si vyrobit šanony na zakázku. Šanony, případně kufry na vzorky, nebo jiné přebaly pro vaše firemní materiály od společnosti QPV budou jedinečně prezentovat vaše produkty.

Výrazná propagace vašich produktů a služeb bude jen těžko přehlédnutelná díky široké škále technologických a tiskových řešení, které firma QPV nabízí. Vybírat můžete z opravdu velkého množství variant,  zakázkové pořadače  můžete volit podle formátu, šířky hřbetu, použité mechaniky, úpravy povrchu nebo dalšího vybavení. Vše záleží jen na vás a na vaší představě prezentace vašich produktů – jako katalog, pořadač book či promo, složky, desky, kufřík.

Prezentační kufříky jistě využijete

V některých případech by se vám mohly hodit také speciální kufříky, které vám zajistí pohodlí při přenášení potřebných vzorků a materiálů. Když budete cestovat za klientem, tento praktický kufřík vám zcela jistě ušetří mnoho starostí. I s tímto přáním se můžete obrátit na společnost QPV, která prezentační kufříky vyrábí a také je pro vás dle přání potiskne. Umí to s každým plastovým výrobkem, nic pro ně není překážkou.

Zakázkový potisk zajistí firma s dvacetiletou tradicí

Společnost QPV vznikla již v roce 1995 a postupně se vypracovala na uznávanou firmu, která nabízí svým zákazníkům skutečně široký program výrobků a služeb. Nejznámější jsou zakázkové šanony a kufříky.  Společnost ale také vyrábí další velmi zajímavé a pěkné výrobky pro prezentaci jako jsou nejrůznější složky na spisy, vzorníky pro prezentaci, plastové obaly, pouzdra, rozřazovací listy, podložky pod myš nebo třeba pravítka či podsedáky na společenské akce, stojánky na stůl, menu a vinné lístky, průhledné kapsy, visačky na kufry, atd. Škála výrobků a tiskových možností QPV spol. s r.o. je opravdu široká.

Pokud si nebudete vědět rady s výběrem správného výrobku právě pro vás, doporučíme vám optimální technologické řešení s vynikající kvalitou za rozumnou cenu s nejkratším termínem výroby, včetně zajištění dopravy na místo určení. Neváhejte společnost kontaktovat.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.qpv.cz

Vydáno 07.06.2015
333 Zhlédnutí
Topováno 04.04.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA QPV spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
QPV spol. s r.o.
www.qpv.cz
Adresa

Adresa

Vídeňská 297/99 (areál Energetické strojírny)
Brno 639 00

info@qpv.cz
+420 724 008 127


Najdete nás také zde:

ARES
captcha