Naše školicí středisko vás naučí, jak správně svařovat

Potřebujete si připomenout, jak se svařuje? Nebo je nutné začít školení od úplných základů? Svářečská škola a školicí středisko - KNOTEK nabízí kurz svařování, kde vás naučí vše potřebné. Dále vás proškolíme na obsluhu zemních strojů, manipulačních vozíků i dalších strojů. Absolvujte u nás technická školení a vzdělávejte se ve vašem oboru.

Svářečská škola a školící středisko KNOTEK, Vlčnov: Naše školicí středisko vás naučí, jak správně svařovat

Rodinná firma s dlouholetou tradicí

Společnost s dřívějším názvem Pavel Knotek – KOPOZ vznikla v roce 1991 jako rodinná firma. Máme tedy více než dvacetiletou tradici v oboru. Specializujeme se na rekvalifikační kurzy a nejrůznější technická školení. Nejčastěji nás oslovují organizace ze soukromého či státního sektoru, ale i jednotliví klienti. Všem klientům nabízíme bez ohledu na velikost zakázky stejný individuální přístup.

Nabízíme komplexní služby

Rádi byste se naučili, jak svařovat? Nebo si jen potřebujete připomenout některé jeho náležitosti? Svářečská škola a školicí středisko - KNOTEK pořádá základní a opakovací kurz svařování. Nabízíme celkem šest různých kurzů. Naučíme vás, jak svařovat elektrickým obloukem, plamenem nebo v ochranné atmosféře. Dále vás proškolíme na svařování hliníku i nerez oceli. Výstupem z kurzu může být úřední svářečská zkouška podle českých technických norem.

Rekvalifikační kurzy

Svářečskými kurzy naše nabídka nekončí. Pořádáme i kurzy pro jeřábníky, lešenáře, vazače a elektromontéry. Používají v práci vaši zaměstnanci manipulační vozíky? Pak k jejich řízení musí mít oprávnění. Právě kurzy na řízení manipulační techniky (s i bez řidičského průkazu) pořádá Svářečská škola a školicí středisko - KNOTEK. Dále vás naučíme, jak bezpečně obsluhovat zemní i stavební stroje. Potřebovali byste zkombinovat více kurzů? Pak nás kontaktujte a domluvíme pro vás individuální kurzy.

Připomeňte si bezpečnost nebo požární ochranu

Co je nejdůležitější na každém pracovišti? Jednoznačně bezpečnost práce. Jakmile přijde kontrola a zjistí, že zaměstnanci nemají platné školení BOZP, je to velký problém! Proto na kurz bezpečnosti práce nebo požární ochrany myslete dostatečně včas, ať se případné kontroly nemusíte obávat. Dále školíme topiče nízkotlakých kotlů na tuhá a plynná paliva. Také vás naučíme, jak správně obsluhovat tlakové zařízení a nádoby.

Proč si vybrat právě nás?

  • s pořádáním kurzů máme více jak 20 let zkušeností
  • náš kurz svařování vás naučí vše potřebné
  • Školení zemních strojů
  • Školení řidičů motorových i elektrických manipulačních vozíků
  • školíme i jeřábníky, lešenáře nebo vazače
  • nabízíme individuální přístup

Chcete se naučit, jak bezpečně a správně svařovat? Nebo si potřebujete vyřídit kurz bezpečnosti či požární ochrany? Od toho je tu firma Svářečská škola a školicí středisko - KNOTEK. Naučíme vás mnohé, neváhejte nás kontaktovat a prohlubte si znalosti z různých oborů.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.skolicistredisko-knotek.cz

Vydáno 11.06.2015
275 Zhlédnutí
Topováno 26.10.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Školicí středisko KNOTEK s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Školicí středisko KNOTEK s.r.o.
www.svarecskaskola-knotek.cz
Adresa

Adresa

Vlčnov 913, areál Střechostav
Vlčnov 687 61

michalknotek@email.cz
+420 777 944 480


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha