Jednorázové obaly a nádobí pro bufety, kiosky i restaurace rychlého občerstvení

Pokud jste provozovatelem kiosku, stánku, či restaurace rychlého občerstvení, jistě víte, že pokud nepodáváte vaše pokrmy na omyvatelném nádobí, přichází na řadu nádobí jednorázové. Segment rychlého občerstvení a prodeje hotových jídel tzv. „přes ulici“, stále roste a s velkou pravděpodobností bude růst i nadále. Je tomu tak jednak proto, že lidé jsou stále více vytíženi a snaží se šetřit svůj čas, ale také proto, že silná konkurence mezi subjekty poskytujícími rychlé občerstvení vedla k výraznému zlepšení jeho kvality a také šíře sortimentu nabízeného občerstvení je mnohem širší. Každý provozovatel se snaží zaujmout zákazníka něčím novým, lepším.


Je proto velká škoda, když se šetří na nesprávném místě a kvalitní a chutné jídlo je nabízeno na laciném, nevhodném a nekvalitním nádobí, které dokonale devalvuje očekávaný gastronomický zážitek zákazníka.  Na západ a jih, ale i sever od našich hranic je tomu mnohdy právě naopak. Jídlo není o nic lepší, občas i horší, ale na obalech se nešetří, protože je známou pravdou, že obal prodává. Aby byl zákazník spokojený, musí být obal zvolen správně, tedy mít dostatečnou velikost, pevnost, schopnost ochránit jídlo proti vylití, rozsypání apod.

Naše společnost PRIMA PACK s.r.o. nakupuje jednorázové obaly a nádobí pro rychlé občerstvení od více než 20-ti výrobců z celé Evropy již téměř 20 let. Za tuto dobu víme, že pro naše zákazníky je cenná především dobrá rada. Dovolujeme si Vás proto pozvat k návštěvě naší internetové stránky (www.primapack.cz), kde je prezentována většina námi nabízených obalů. Nicméně vše se vyvíjí rychle, takže internetová prezentace nebude nikdy zcela aktuální. Neostýchejte se nám proto zavolat na telefonní číslo +420 585 155 257, popřípadě mobilní telefon + 420 602 524 863, kde se Vám bude věnovat náš prodejce pan Aleš Juříčka, který zná dobře náš sortiment a v oboru pracuje již více jak 15 let. Rádi Vám pošleme různé vzorky obalů, Vy je posoudíte a sami si rozhodnete, který by pro Vás mohl být nejlepší.     

 

za PRIMA PACK s.r.o.
Milan Machovský – ředitel společnosti

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.primapack.cz

Vydáno 22.04.2014
431 Zhlédnutí
Topováno 13.11.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PRIMA PACK s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PRIMA PACK s.r.o.
www.primapack.cz
Adresa

Adresa

Hybešova 26
Olomouc 779 00

mail@primapack.cz
+420 602 524 863


Najdete nás také zde:

ARES
captcha