Betonové výrobky dodají zahradě šmrnc a eleganci

Přemýšlíte, jak atraktivně, pěkně a funkčně vyřešit okolí svého domu? Váš problém mohou vyřešit výrobky z betonu. Zdá se vám beton jako nevhodný materiál pro okrasu? Omyl! Správně zvolené a zpracované betonové výrobky do zahrady přinesou nejen moderní prvek, ale představují také vysoce praktické, funkční, kvalitní a trvalé řešení dlažby, zařizovacích předmětů i doplňků vaší zahrady. Například plastové květináče, stoly i lavice podléhají rychle vnějším vlivům, nevypadají pěkně a už dávno jim odzvonilo. Zkuste něco jiného. Vsaďte na výrobky z betonu a vaše zahrada prokoukne.

Betonové výrobky dodají zahradě šmrnc a eleganci

Výrobky z betonu mohou vypadat skvěle, stačí zvolit správného výrobce

Chcete chodit denně do svého domu po krásné zámkové dlažbě? Láká vás představa letního grilování s přáteli u luxusního zahradního krbu? Přejete si mít kolem svého bazénu dlažbu, která dodá vaší oáze klidu ještě větší šmrnc? S firmou Art Beton nic z toho není problém. Betonové výrobky do zahrady jsou naší specialitou. Výrobky z betonu vyrábíme již řadu let a díky našim zkušenostem jsme schopni spolehlivě a kvalitně splnit přání každého klienta. Nabízíme řadu produktů, které naleznou využití nejen v zahradní architektuře, ale také v silničním či pozemním stavitelství i ve vybavení měst.

Široké spektrum zboží pro vaši spokojenost

Firma Art Beton se nachází v Životicích u Nového Jičína, ale je připravena poskytnout své služby samozřejmě i vzdálenějším zákazníkům. Můžete si zde vybrat z opravdu rozsáhlé nabídky. Její součástí jsou betonové výrobky do zahrady, jako je například:

 • zámková dlažba, vymývaná dlažba, oblázkové dlažby
 • obklady
 • opěrné zdi
 • plotové prvky
 • palisády
 • obrubníky
 • bazénové lemy
 • zahradní krby
 • schody
 • umělý kámen
 • květináče
 • lavičky, stoly
 • odpadkové koše
 • další zahradní doplňky

 

Atypické betonové výrobky na přání klienta

Každá zahrada má jiné potřeby a každý zákazník jiné představy. Z toho vycházíme, a proto nabízíme také řešení atypických tvarů, rozměrů a požadavků na výrobky. Po dohodě je možné vyrobit jakékoli prvky dle přání klienta. Nemusíte se bát projevit své nejtajnější představy, ochotný personál firmy Art Beton se vám bude snažit co nejlépe vyhovět.

Výrobky z betonu rychle, kvalitně a výhodně

Aby naši zákazníci byli co nejspokojenější, snažíme se dodávat objednané zboží v co nejkratších termínech. Jsou-li zvolené produkty skladem, je možné je dodat okamžitě, pokud ne, domlouváme se s klienty na pro obě strany nejbližším vhodném termínu. V případě zájmu vám zajistíme dopravu zkušeným autodopravcem až do domu. Zároveň také garantujeme kvalitu materiálů i konečných produktů. Ve firmě Art Beton je kladen velký důraz na kontroly složení betonových směsí a na pravidelné zkoušky dle přísných norem a předpisů. Nezapomínáme dbát ani na ekologii, takže naše betonové výrobky splňují nejen požadavky na bezpečnost, odolnost, hygienu a ochranu zdraví, ale také právě na ochranu životního prostředí. Naše zákazníky také jistě v neposlední řadě potěší dobré ceny, odborný přístup a možnost konzultace s odborníkem.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.artbeton.cz

Vydáno 20.06.2015
802 Zhlédnutí
Topováno 17.03.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Art Beton s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Art Beton s.r.o.
www.artbeton.cz
Adresa

Adresa

čp.108
Životice u Nového Jičína 742 72

artbeton@email.cz
+420 556 857 079


Najdete nás také zde:

ARES
captcha