VISIMPEX – spojovací materiály, odvětrané fasády a hliníkové systémy pro firmy i domácí kutily

Spojovací materiály jsou oborem společnosti VISIMPEX již více než 18 let. Díky dlouholetým zkušenostem tak nabízíme spojovací materiály obchodníkům, řemeslníkům, stavebním firmám, ale i velmi náročným výrobním segmentům po celé České republice i v Evropě. Spojovací materiály ale nejsou to jediné, co našim zákazníkům nabízíme. Jsme profesionály také na odvětrané fasády či hliníkové systémy.

VISIMPEX, a.s., Přerov: spojovací materiály, navařovací šrouby a matice

Spojovací materiály pro každého

Kvalitní spojovací materiály najdou využití napříč obory. Ve společnosti VISIMPEX to víme, nabízíme vám proto spojovací materiály všeho druhu pro domácí použití i technologicky náročné provozy. U nás tak najdete standardní spojovací materiály, jako jsou vruty, šrouby, matice, nýty, závitové tyče, podložky či kotevní prvky. Nabízíme vám ale i speciální spojovací materiály pro výrobu nábytku, tesařské konstrukce, do sádrokartonu i spojovací materiály pro výrobu plastových oken. Ptáte se proč nakupovat spojovací materiály zrovna u nás? Důvodů je hned několik. Nabízíme rychlé vyřízení objednávky, odborné poradenství, dopravu zboží do 24 hodin a také třístupňovou kontrolu kvality výrobků. Spojovací materiály od nás jsou tak zaručeně kvalitní a splňují všechny potřebné certifikáty.

Odvětrané fasády využijete v létě i v zimě

Spojovací materiály ale nejsou to jediné, co vám ve společnosti VISIMPEX nabízíme. Naší specialitou jsou také odvětrané fasády. Jak odvětrané fasády fungují? Hlavní rozdíl oproti klasické fasádě je zde ve využití komínového efektu. Odvětrané fasády jsou totiž tvořeny hliníkovým roštem, který je připevněn k obvodovým zdem tak aby mezi obvodovým pláštěm budovy a obkladem vznikla vzduchová mezera. Právě ta pak slouží k odvětrávání vlhkosti zdi po celý rok. Tímto jsou tak vhodné pro novostavby i rekonstrukce, kde v letních měsících zabraňují přehřívání obvodových zdí, v zimě pak díky tepelné izolaci snižují spotřebu nákladů na vytápění.

Jak vidíte, odvětrané fasády nabízí celou řadu výhod. Patří k nim také jejich dlouhá životnost, snadná a rychlá montáž, která není závislá na počasí, široká variabilita použití a také možnost volného pohybu desek, díky kterému nedochází k jejich praskání z důvodů jejich rozpínání

Hliníkové systémy nabízí variabilitu a spolehlivost

Dalším naším oborem je hliníkový konstrukční systém KANYA. I v této oblasti vám chceme poskytovat kompletní služby. Visimpex a.s. má zastoupení švýcarské společnosti KANYA AG/SA/Ltd pro Českou a Slovenskou republiku. Hliníkový konstrukční systém KANYA nabízí celou řadu využití, ať už ve strojírenství, stavebnictví, tak i v moderním designu interiérů a reklamě. Preciznost, spolehlivost i časová efektivita, to jsou jen některé výhody, které vám tento komplexní systém může nabídnout a má také téměř neomezené konstrukční možnosti u statických i pohyblivých aplikací. Stačí si tak vybrat z široké škály nabízených profilů, příslušenství a tento hliníkový systém se vám plně přizpůsobí.

Ani hliníkový konstrukční systém TERAFIX nezůstává pozadu. Tento univerzální hliníkový systém se hodí především pro montáže dřevěných a WPC teras. Nabízí nejen snadnou montáž, ale i rychlou demontáž, bez poškození pochozí plochy. Další výhodou je dlouhá životnost, vysoká únosnost a možnost výškového nastavení.  Hliníkový systém TERAFIX, tak využijí stavební firmy i domácí kutilové.

 

Zaujala vás naše nabídka a chcete se o některém z produktů dozvědět víc? Navštivte naše webové stránky. Najdete zde nejen všechny potřebné informace a kontakty, ale také přehledný e-shop.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.visimpex.cz

Vydáno 30.06.2015
174 Zhlédnutí
Topováno 01.10.2015
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA VISIMPEX, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
VISIMPEX, a.s.
www.wintech.cz
Adresa

Adresa

Seifertova 33
Přerov 750 02

info@terafix.cz
+420 581 808 150


Najdete nás také zde:

ARES
captcha