Iveco Daily – nový užitkový vůz, který vám usnadní vaše podnikání

Nový vůz Iveco Daily je už třetí generací, která se poučila z nedostatků generace předešlé a její výhody ještě vylepšila. Do vašich rukou se tak v červnu dostane skutečný klenot, který je praktický, odolný a flexibilní.


To nejlepší ze starého a spousta nového

Nový vůz Iveco Daily představuje perfektní syntézu tradice a inovace. Každá profesionální společnost z oblasti dopravy jistě ocení jeho skvělé charakteristiky, za které vděčíme závodu Iveco Suzzara v blízkosti města Manova v Itálii a závodu Valladolid ve Španělsku.

Co zůstalo po předešlých generacích vozu Iveco Daily?

Klasická konstrukce podvozku s rámem je stále tím, co z vozu Iveco Daily dělá vysoce odolný a všestranný vůz s dlouhou životností. Díky této konstrukci je i montáž nejrůznějších nástaveb na podvozky mnohem jednodušší.

A co je na vozidlu Iveco Daily lepší než kdy dřív?

Naši konstruktéři pilně pracovali na tom, aby zlepšili především užitkové vlastnosti dodávky. A to jak z hlediska ovladatelnosti, tak i nosnosti. Díky optimalizovaným přepravním objemům je nový vůz Iveco Daily snadněji ovladatelný a uveze toho ještě víc. Skvělou změnou je nižší a přístupnější ložná plocha, díky níž je výklad i náklad snadnější než kdy dřív.

Nový vůz Iveco Daily uveze více za méně paliva

Díky revizi poměru mezi rozvorem, celkovou délkou a ložnou délkou byla optimalizována kapacita dodávky, a tak vznikly nové modely s 11, 18 a 20 m3. Konstruktéři navíc při vytváření vozu Iveco Daily vyslyšeli poptávku klientů a snížili celkové náklady na provoz vozidla. Nový Iveco Daily má tak až o 5 % nižší spotřebu než dřív. Ušetřené náklady však neznamenají snížení výkonu. Spíše naopak. Díky širokému výběru motorů, převodovek a stálých převodů v nápravě je nový vůz Iveco Daily skutečně tím nejvýkonnějším vozem ve své kategorii.

Nový vůz Iveco Daily je větší, ale přesto snáze ovladatelný

Optimální ovladatelnosti bez ohrožení proslulé obratnosti vozů Iveco Daily v městském provozu bylo dosaženo díky nové architektuře, prodlouženým rozvorům a kratšímu zadnímu převisu. Modely do 3,5 tun jsou navíc i maximálně komfortní, neboť jsou vybaveny novým předním odpružením, které zvyšuje i maximální přípustné zatížení na nápravu.

Iveco Daily je tou správnou volbou pro vaše podnikání

Nový vůz Iveco Daily je robustní, univerzální, snadno ovladatelný, a dokonce i designově atraktivní. Je perfektním příkladem neustále se zlepšující řemeslné práce. Už 35 let hrají vozy Iveco Daily hlavní roli v oblasti profesionální dopravy v kategorii užitkových vozidel. Proč? Protože se neustále zdokonalují podle aktuálních požadavků zákazníků. Nový vůz Iveco Daily bude k dostání i v různých verzích minibusů pro rychlou přepravu v městském prostředí, ale i mimo něj. Už v červnu u všech prodejců vozidel Iveco v celé Evropě.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.profiautocz.cz

Vydáno 28.04.2014
216 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PROFI AUTO CZ a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
PROFI AUTO CZ a.s.
www.profiautocz.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Půjčovna vozů
Adresa

Adresa

Kolovratská 1367
Říčany 251 01

asistentka@profiautocz.cz
+420 323 203 122


Najdete nás také zde:

ARES
captcha