Elektroinstalace - základ každé stavby

V současné době je elektroinstalace základním kamenem každého stavení. Bez elektřiny dnes zkrátka nelze žít a na elektroinstalační práce je třeba myslet již při projektování domu nebo bytu. Elektrikářské práce jsou velmi důležité, o to pečlivější by měl být výběr firmy, eventuálně řemeslníků.

Elektroinstalace - základ každé stavby

Elektroinstalace při stavbě domu

Na elektrikářské práce je třeba myslet jak při projektování, tak při zahájení stavby. Pokud chcete mít elektrikářské práce kompletně zajištěné, najděte si firmu, která se postará o kompletní elektroinstalaci, elektrikářské práce i vybudování hromosvodu. V Moravskoslezském kraji se tímto vším zabývá Jan Fabián se svými kolegy. Zajistí elektroinstalaci pro váš dům od projektu až ke kolaudaci. Zajištění přívodu do domu, natáhnutí zemnících pásů pro hromosvod, vytvoření drážek a roztahání rozvodů a dokončení celé elektroinstalace, o nic se sami starat nemusíte.

Elektrikářske práce


Elektrikářské práce, to nejsou jen rozvody

Elektrikáři mají na starosti velkou škálu činností. Pokud si myslíte, že náplní elektrikářské práce je jen vytváření rozvodů pro domy, jste na omylu. Součástí budování elektroinstalace je také samotná montáž a zapojení spotřebičů, opravy elektrických rozvodů, ale i rekonstrukce rozvaděčů, výměna osvětlení (i veřejného), montáž a vytváření datových sítí a instalace antén a satelitů. Ne každý elektrikář dokáže zajistit vše výše uvedené. Jan Fabián se svými kolegy v rámci firmy VHF však ano. Zajímá vás, co vše dokáží zajistit? Podívejte se na www.vhfcz.eu, kde se mimo jiné dozvíte řadu užitečných informací o přípravě či montáži.


Hromosvody vás ochrání před nebezpečím blesků

Hromosvod je důmyslné zařízení, které ochrání váš dům či byt před nebezpečím blesků. Pokud je však instalace hromosvodu provedena špatně nebo nejsou-li prováděny revize, může dojít k ještě větším škodám, než kdybyste žádný hromosvod neměli. Jan Fabián s kolegy se zabývají montáží hromosvodů podle platných norem ČSN 62305 a zajistí vám kompletní servis od návrhu až po realizaci. Mimo to zajistí pravidelné revize, nátěry, uzemnění, ale také případnou demontáž starých hromosvodů.


Elektroinstalace pro firmy a bytová družstva

Elektrikářské práce se netýkají jen rodinných domků. Pochopitelně i každá větší firma či bytové družstvo musí být vybaveno kvalitní elektroinstalací. Rozvody, revize, hromosvody, výměna jističů, stykačů či zásuvek, o to vše se dokáže firma VHF postarat i ve velkém měřítku. Má bohaté zkušenosti s prováděním podobných prací ve školách, restauracích, velkých firmách i bytových družstvech, pracují v kolektivu profesionálních elektrikářů. Pokud potřebujete využít služeb elektrikářů bez dalších starostí, tým Jana Fabiána je jasnou volbou.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://vhf-cz.eu/

Vydáno 13.07.2015
489 Zhlédnutí
Topováno 15.01.2019
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Jan Fabian
WEBOVÁ STRÁNKA
Jan Fabian
enaj.cz
Adresa

Adresa

Novodvorská 3072
Frýdek-Místek 738 01

enaj@enaj.cz
+420 605 597 007


Najdete nás také zde:

ARES
captcha