Paracelsus s.r.o.
Zdravotní a preventivní péče LitvínovSanatorium Krásný potok v Meziboří – rekondiční a rehabilitační zařízení v nerušeném prostředí

Lázeňská zařízení vyhledávají především lidé, kteří chtějí zlepšit svůj aktuální zdravotní stav či urychlit proces léčby různých onemocnění. Běžná rekondičně rehabilitační zařízení lázeňského typu jsou však často předimenzovaná a rušná. Pokud vyhledáváte zařízení podobného typu, ovšem v ničím nerušené klidné lokalitě, sanatorium Krásný potok v Meziboří je ideální alternativou.

Sanatorium Krásný potok v Meziboří

Sanatorium uprostřed přírody

Ačkoliv jsou nabízené služby lázeňských a rehabilitačních zařízení velmi důležité, svou roli při léčbě a relaxaci má také prostředí. Čistý vzduch, nádherná krajina, klid jsou bezpochyby důležité faktory, které mohou léčbu urychlit a zlepšit aktuální fyzický i psychický stav. Sanatorium Krásný potok se nachází v krajině plné lesů u Krušných Hor, o procházky a krátké výlety pro zdraví tak nebude nouze. Na rozdíl od velkých lázní se může sanatorium pyšnit klidným a ničím nerušeným prostředím. Velké přelidněné lázeňské kolonády jsou nahrazeny jednou jedinou budovou, kde si mohou lidé dopřát veškerou péči bez nutnosti přecházení z objektu do objektu.

Rekondiční a rehabilitační zařízení na jednom místě

Služby sanatoria Krásný potok jsou široké veřejnosti zpřístupněny již od roku 1996. Během té doby se zde vystřídalo množství postižených a nemocných klientů, kteří se pravidelně vrací. Sanatorium je skvělým místem s odborným personálem především pro ty, kteří mají problémy s páteří, s onemocněním dýchacích cest, otoky mízního systémů či chtějí zlepšit svůj stav po úrazu. 

 

Do rekondičního centra míří pravidelně členové ze sdružení zdravotně postižených či z jednotlivých klubů (např. z Ligy proti rakovině). Výjimkou však nejsou ani návštěvy jednotlivců, kteří chtějí zlepšit svůj zdravotní stav, či si jen odpočinout. Sanatorium Krásný potok v Meziboří je skvělým místem také pro celé sportovní oddíly nebo turisty.

Služby poskytované Sanatoriem Krásný potok

Ačkoliv je veškerá péče i samotná léčba poskytována v rámci jediné budovy, rozsah nabízených služeb je vskutku chvályhodný. V rámci rehabilitace jsou k dispozici procedury z oblasti vodoléčby (perličky, jodové koupele, podvodní masáže atd.), elektroléčby (ultrazvuk, magnetoterapie, diatermie atd.) a řada speciálních služeb – manuální lymfodrenáže, různé typy masáží, sauna či solárium.

 

Sanatorium Krásný potok v Meziboří myslí také na ty, kteří přijíždí za účelem odpočinku. Pro ně nabízí balíčky pobytů, šité na míru. K dispozici jsou např. pobyty bez ubytování či s ubytováním a řada jednotlivých programů – relax, sport, regenerace či respirace. Relaxační pobyty jsou vhodné pro zaměstnance firem, sportovce, kolektivy, svazy, kluby i jednotlivce.

 


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.paracelsus.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Poliklinika jako nadstandard lékařské péče

Poliklinika jako nadstandard lékařské péče

Máte špatné zkušenosti se státními zdravotnickými zařízeními? Požadujete péči, kterou si zasloužíte, ale v klasických nemocnicích se jí nedočkáte? Nepodléhejte nemocničním „standardům“ a chtějte více. Přesně to totiž najdete v poliklinice Paracelsus v Záluží u Litvínova.

Vydáno 09.07.2014Vydáno 13.07.2015
616 Zhlédnutí
Topováno 31.07.2019