Sanatorium Krásný potok v Meziboří – rekondiční a rehabilitační zařízení v nerušeném prostředí

Lázeňská zařízení vyhledávají především lidé, kteří chtějí zlepšit svůj aktuální zdravotní stav či urychlit proces léčby různých onemocnění. Běžná rekondičně rehabilitační zařízení lázeňského typu jsou však často předimenzovaná a rušná. Pokud vyhledáváte zařízení podobného typu, ovšem v ničím nerušené klidné lokalitě, sanatorium Krásný potok v Meziboří je ideální alternativou.

Sanatorium Krásný potok v Meziboří

Sanatorium uprostřed přírody

Ačkoliv jsou nabízené služby lázeňských a rehabilitačních zařízení velmi důležité, svou roli při léčbě a relaxaci má také prostředí. Čistý vzduch, nádherná krajina, klid jsou bezpochyby důležité faktory, které mohou léčbu urychlit a zlepšit aktuální fyzický i psychický stav. Sanatorium Krásný potok se nachází v krajině plné lesů u Krušných Hor, o procházky a krátké výlety pro zdraví tak nebude nouze. Na rozdíl od velkých lázní se může sanatorium pyšnit klidným a ničím nerušeným prostředím. Velké přelidněné lázeňské kolonády jsou nahrazeny jednou jedinou budovou, kde si mohou lidé dopřát veškerou péči bez nutnosti přecházení z objektu do objektu.

Rekondiční a rehabilitační zařízení na jednom místě

Služby sanatoria Krásný potok jsou široké veřejnosti zpřístupněny již od roku 1996. Během té doby se zde vystřídalo množství postižených a nemocných klientů, kteří se pravidelně vrací. Sanatorium je skvělým místem s odborným personálem především pro ty, kteří mají problémy s páteří, s onemocněním dýchacích cest, otoky mízního systémů či chtějí zlepšit svůj stav po úrazu. 

 

Do rekondičního centra míří pravidelně členové ze sdružení zdravotně postižených či z jednotlivých klubů (např. z Ligy proti rakovině). Výjimkou však nejsou ani návštěvy jednotlivců, kteří chtějí zlepšit svůj zdravotní stav, či si jen odpočinout. Sanatorium Krásný potok v Meziboří je skvělým místem také pro celé sportovní oddíly nebo turisty.

Služby poskytované Sanatoriem Krásný potok

Ačkoliv je veškerá péče i samotná léčba poskytována v rámci jediné budovy, rozsah nabízených služeb je vskutku chvályhodný. V rámci rehabilitace jsou k dispozici procedury z oblasti vodoléčby (perličky, jodové koupele, podvodní masáže atd.), elektroléčby (ultrazvuk, magnetoterapie, diatermie atd.) a řada speciálních služeb – manuální lymfodrenáže, různé typy masáží, sauna či solárium.

 

Sanatorium Krásný potok v Meziboří myslí také na ty, kteří přijíždí za účelem odpočinku. Pro ně nabízí balíčky pobytů, šité na míru. K dispozici jsou např. pobyty bez ubytování či s ubytováním a řada jednotlivých programů – relax, sport, regenerace či respirace. Relaxační pobyty jsou vhodné pro zaměstnance firem, sportovce, kolektivy, svazy, kluby i jednotlivce.

 

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.paracelsus.cz

Vydáno 13.07.2015
813 Zhlédnutí
Topováno 31.07.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Poliklinika jako nadstandard lékařské péče

Poliklinika jako nadstandard lékařské péče
Máte špatné zkušenosti se státními zdravotnickými zařízeními? Požadujete péči, kterou si zasloužíte, ale v klasických nemocnicích se jí nedočkáte? Nepodléhejte nemocničním „standardům“ a chtějte více. Přesně to totiž najdete v poliklinice Paracelsus v Záluží u Litvínova.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Paracelsus s.r.o. Zdravotní a preventivní péče Litvínov
WEBOVÁ STRÁNKA
Paracelsus s.r.o.
www.paracelsus.cz
Adresa

Adresa

Záluží 1
Litvínov 436 01

sanatorium@paracelsus.cz
+420 602 162 477


Najdete nás také zde:

ARES
captcha