Kvalitní granule dopomohou zlepšit zdravotní stav vašeho psa

Když si pořídíte domácího mazlíčka, měli byste se o něj dobře starat. Pro jednou je totiž součástí vaší rodiny a dozajista vám vaši lásku bude oplácet stejnou láskou. Vždyť jsou to právě němé tváře, které dokáží udělat každý náš den veselejší. Péče o ně je pak naším úkolem. V případě psů jsou samozřejmostí procházky, věnování se výcviku, vyčesávání srsti, ale lhostejná by pro nás neměla být ani kvalitní strava. Stejně tak jako se projevuje dobré jídlo na tělesném stavu člověka, projevuje se i u zvířat. Nepodceňujte proto složení konzerv a granulí a zjistěte si, čím svého psa krmíte. Kvalitní granule pro psy jsou například granule Bardog, které můžete pohodlně objednat i z e-shopu.

Kvalitní granule dopomohou zlepšit zdravotní stav vašeho psa

Podle čeho vybrat kvalitní granule? Přečtěte si složení

Trh je zasycen velkým množstvím zboží a není jednoduché se zorientovat, co bychom měli kupovat. Značek je spousta a marketingové kampaně na nás tlačí ze všech stran. Nejinak je tomu i u nabídky granulí. Jsou však základní pravidla, která bychom při výběru krmiva pro psy měli znát. Kvalitní psí granule by neměly obsahovat pšenici, sóju, krev a žádné geneticky modifikované složky. Pokud jsou právě na prvním  místě složení zmíněny obiloviny, nekupujete nic jiného než obarvený šrot. Kvalitní výrobce by se měl před zákazníky prokázat minimálně jedním certifikátem kvality. Mezi takové patří například GMP nebo IFS, které vám garantují dohledání vstupních surovin až dva roky zpětně.

Přesně tyto nároky splňují i granule Bardog. Měli byste proto dobře zvážit, která kritéria pro vás budou nejdůležitější. Budete hledět na design, značku, cenu nebo na složení? Váš domácí mazlíček jistě ocení, když se více zamyslíte nad tím, co mu sypete do misky.

Intolerance na složky potravy se může objevit i u psů

Nejen lidé, ale také zvířata si mohou vypěstovat nejrůznější alergie. Jednou z nich může být i u psů alergie na složky potravy. Trpí zdravotními problémy i váš čtyřnohý společník? Vyzkoušejte granule Bardog, po kterých se mu jistě uleví. Pro tato zvířata jsou vhodná takzvaná hypoalergenní krmiva, která Bardog také nabízí. Mezi nejčastější alergeny se řadí obiloviny a kuřecí maso, proto tyto kvalitní granule pro psy obsahují zvěřinu, jehněčí, ryby a další složkou jsou většinou brambory.

Pokud i vy hledáte kvalitní značku krmiva pro psy, zvolte Bardog. V e-hopu můžete nyní za výhodnou cenu koupit granule této značky Super Premium Venison Potato s dopravou zdarma. Do konce měsíce srpna 2015 pro vás máme připravenou mimořádnou akci. K nákupu 15 kilového balení od nás obdržíte 4,5 kilové balení zdarma. Granule dokáží zastavit úbytek kloubní chrupavky a ulevit bolestem kloubů při artróze. Ideální jsou tedy pro psy s problémy s pohybovým ústrojím nebo s intolerancí k potravinám. Samozřejmě jsou vhodné pro všechny mazlíčky pro běžné denní krmení.    

Nezapomínejte na pohyb. Pomohou vám sportovní pomůcky

Kvalitní psí granule jsou základem pro spokojený život vašeho zvířete. Kromě pořádného krmení u nás však seženete také pomůcky pro pracovní i sportovní výcvik, které jistě dokáže každý chovatel zužitkovat. Naše kynologické pomůcky jsou vyvinuty ve spolupráci s předními světovými kynology. Rukávy, pešky, klíny a další jsou otestovány prostřednictvím tvrdého výcviku ozbrojených složek.

Jestliže máte o pomůcky nebo kvalitní granule pro psy zájem, neváhejte navštívit internetové stránky nebo nás kontaktovat. 
Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.granulebardog.cz

Vydáno 15.07.2015
404 Zhlédnutí
Topováno 02.02.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA GRANULE BARDOG Vítězslav Polášek
WEBOVÁ STRÁNKA
GRANULE BARDOG
www.granulebardog.cz
Adresa

Adresa

Zlechov 123
Zlechov 687 10

info@granulebardog.cz
+420 739 306 756


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha