SLUŽBY HAVLICKÝKvalifikované sklenářství v Opavě s 25 letou tradicí

Potřebujete využít sklenářských služeb? Pokud ano, je třeba se rozhodnout pro to správné sklenářství. V každém městě jich bývá obvykle hned několik, vhodné sklenářství by mělo mít mnohaletou tradici, také zkušenosti, bohaté portfolio a rozsáhlou nabídku služeb. Na Opavsku je zástupcem přesně takové firmy Sklenářství Havlický, které vzniklo již v roce 1990. Kromě standardních sklenářských prací nabízí výrobu a prodej skleněných zástěn, dveří či zábradlí.

Skleněné zástěny do koupelny

Skleněné zástěny do koupelny

Opavské sklenářství nabízí svým klientům výrobu skleněných zástěn do koupelny na míru. V současnosti je trend budovat v koupelnách sprchové kouty, o to je výroba skleněných zástěn žádanější. V případě potřeby je však možné vyrobit skleněné zástěny i pro vany. Po vzájemné dohodě vám bude firmou Sklenářství Havlický vyrobena taková zástěna, která bude odpovídat vašim představám po stránce rozměrů, vzhledu i kvality provedení.

Sklenářství pracuje s možností kombinace průhledného a matného skla, čímž lze dosáhnout vytvoření různých designových ozdob. U zástěn používá sklenářství v Opavě úchyty vysoké kvality značky DORMA, v případě nestandardních návrhů jsou úchyty řešeny individuálně atypickým provedením.

Skleněné dveře rozjasní prostory   

Popularita skleněných dveří či dveří se skleněnými výplněmi neustává, ba právě naopak. Jen málokdo chce v domácnosti plné dřevěné dveře. Sklo totiž dokáže výrazně rozjasnit exteriér a zlepšit tak pohodlí bydlení. Skleněné dveře vyrábí sklenářství v mnoha provedeních, opět záleží na spolupráci mezi klientem a firmou. Stále vyhledávanější jsou dveře celé ze skla, které místnosti rozjasní a opticky zvětší nejvíce, při volbě matného provedení navíc nedochází k omezování soukromí. Skleněné dveře jsou vyrobeny z odolného tvrzeného skla s použitím prvotřídních komponentů.

Skleněné zábradlí – moderní využití skla

V moderních stavbách se můžete stále častěji setkat se skleněným zábradlím. Na tento požadavek zareagovalo také Sklenářství Havlický se sídlem v Opavě a nabídlo klientům možnost výroby skleněného zábradlí na míru. Celoskleněné zábradlí má schopnost vytvářet dialog se schodištěm a zdůraznit apel na eleganci. 

Sklenářství Havlický patří k nejvýznamnějším sklenářstvím v Opavě i širším okolí. Na internetových stránkách firmy se dozvíte, jaké další sklenářské produkty firma nabízí. Kromě zmíněných skleněných zástěn, dveří či zábradlí se totiž zabývá např. rámováním a paspartováním, výrobou vitráží či pískováním skla.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sklenarstvi-havlicky.cz/


Vydáno 27.07.2015
68 Zhlédnutí
Topováno 29.03.2016