Veškeré potřeby na svařování dodává SVARMETAL

Svařovací technika musí být spolehlivá a vydržet i v těch nejnáročnějších podmínkách. Proto je nutné najít si kvalitního dodavatele, kterému budete moci věřit. Od toho je tu společnost SVARMETAL se sídlem ve Skotnici. Nabízíme vám svařovací přístroje od prověřených světových výrobců.

Svařovací technika

Svářečské potřeby, které vystačí i na nejtěžší práci

Společnost SVARMETAL nabízí široký sortiment svařovacích prostředků. Najdete u nás svářečky, které pracují na principu elektrického oblouku a mají funkci svařování v ochranné atmosféře MIG/MAG, WIG/TIG nebo MMA. Dále nabízíme svařovací hořáky, plazmové řezačky a ostatní svářečské potřeby. Svařovací technika, kterou najdete v prodejně SVARMETAL, pochází z dílen známých spolehlivých výrobců. Zde vám přinášíme krátký výčet několika málo z nich.

  • Fronius - poloautomaty MIG/MAG (150A až 600A)
  • ESAB – svařovací a řezací výrobky
  • Einhell – trafosvářečky, stolní dvoukotoučové brusky nebo stojanové vrtačky
  • ALFA IN – svařovací stroje a plynové filtry
  • Telwin – nabíjecí technika pro stavebnictví

U nás najdete ochranné pomůcky prověřené značky KOWAX

Toužíte po skutečně kvalitní svářecí technice? Pak jste u nás správně! Do našeho sortimentu zařadili nabídku od společnosti KOWAX. Jejich specialitou jsou poměděné svařovací dráty, které dodáváme v různých velikostech. Vysoce kvalitní jsou také kotouče - například brusné, řezné nebo lamelové. Při svařování se vám zase budou hodit elektrody, samostmívací kukly, hořáky nebo redukční ventily. A zapomínat byste neměli ani na ochranné pomůcky - jako jsou boty, zástěry nebo rukavice KOWAX.

SVARMETAL půjčuje bourací kladiva na libovolnou dobu

Kromě prodeje techniky na svařování se SVARMETAL věnuje i půjčování nářadí. Naši klienti se k nám rádi vracejí například pro kombinované kladivo s výkonem 390 W a příkonem 680 W. Takové kladivo vám pomůže vyvrtat otvor ve dřevu až do průměru 30 mm. Dále si zákazníci často půjčují demoliční kladivo s nastavitelnou boční rukojetí pro lepší manipulaci. Toto kladivo známé značky DeWalt zvládne vykonat až 2040 úderů za minutu s energií úderu 5 až 25 J.

Svářečky prodáváme, vrtačky půjčujeme

Oblíbená je i příklepová vrtačka s dvourychlostní převodovkou a s režimem chodu vpřed a vzad. Vrtačku je možné použít pro stavební i spojovací materiál. Půjčíme vám i úhlovou brusku, se kterou se vám bude dobře pracovat i ve špatně přístupných prostorách. A jaké jsou výhody půjčování? Zápůjční doba záleží jen na vás – navíc vám nabízíme možnost zakoupení potřebného příslušenství v naší prodejně.

Svařovací technika a půjčování nářadí  - tím nabídka společnosti SVARMETAL nekončí. Nabízíme vám prodej acetylenu, argonu, CO2 i kyslíku. Veškeré technické plyny vám navíc dovezeme na určené místo. Spoléhejte na specialisty – naše společnost má sídlo ve Skotnici. Navštivte nás, rádi vám se vším poradíme! _

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.svarmetal.cz/

Vydáno 31.07.2015
597 Zhlédnutí
Topováno 04.07.2017
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SVARMETAL s. r. o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SVARMETAL s. r. o.
www.svarmetal.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

svařovací dráty
Adresa

Adresa

Skotnice 265
Skotnice 742 58

info@svarmetal.cz
+420 556 722 265


Najdete nás také zde:

ARES
captcha