Poskytujeme spolehlivé daňové, účetní a finanční poradenství šité na míru

Hledáte pomoc s účetnictvím nebo radu ohledně daní? Právnickým i fyzickým osobám poskytujeme komplexní účetnický i daňový servis. Ulehčíme Vám od starostí a ušetříme Vás problémů vzniklých například chybami v daňovém přiznání. S námi máte jistotu, že daňovému úřadu (ani nikomu jinému) nezůstáváte nic dlužní.


Šetříme Váš čas

Nechcete číst zákony a zjišťovat, zda a kdy jste povinni to či ono přiznání podat? Nechcete promeškat důležité termíny pro splnění daňových povinností? Navrhneme Vám optimální variantu zdanění, zpracujeme v krátkém termínu příslušné přiznání a případně podáme za Vás na příslušný finanční úřad.

Díky tomu, že se staráme o veškeré vaše účetnictví i daně, máte vy pak více času na důležitější věci a navíc máte stoprocentní jistotu, že je vše udělané správně.

Odborně vedené účetnictví vám ušetří mnoho starostí

Máte nepořádek v účtech? Nechápete, kam se všechny peníze poděly? Potřebujete lepší přehled ve svých financích a sami si jej nedokážete zajistit? Pak je rozhodně na místě uvažovat o profesionálním vedení účetnictví. S námi se Vám nikdy nemůže stát, že byste se nevyznali ve svých financích. Postaráme se o to, abyste všemu rozuměli a měli maximální přehled o tom, co se děje s vašimi penězi.

Zajišťujeme veškerý servis spojený s daněmi a účetnictvím

V nabídce našich služeb naleznete zastupování před správcem daně, optimalizaci daňové povinnosti, daňové konzultace a poradenství, prevenci i řešení daňových sporů, komunikaci s finančním úřadem i právní pomoc.

Zpracováváme daňová přiznání, odklad jejich podání, zajišťujeme optimalizaci vašeho systému vedení účetnictví, pomoc při zpracování účetní závěrky i posouzení a návrh správného provedení složitějších účetních případů.

Dohlížíme na to, abyste se svými penězi nakládali co nejvýhodněji

Informujeme Vás o důležitých daňových termínech a legislativních změnách, kontrolujeme správnost a úplnost již zpracovaného účetnictví a také analyzujeme Vaši skutečnou finanční situaci se zpracováním návrhu úspor či investic. Pomůžeme Vám také finančně posoudit vaše podnikatelské záměry.

Vysoká úroveň našich služeb je dána především mnohaletými zkušenostmi a také neustálým sebevzděláváním. Díky tomu pro vás umíme najít vždy to nejlepší řešení.

Profesionální daňoví a účetní poradci se poznají podle ochoty se vzdělávat

Daňové zákony se neustále mění. A jedná se o změny podstatné. Proto je nutné, abychom se neustále profesně vzdělávali. Velmi pečlivě udržujeme vysokou odbornou úroveň našich znalostí, abychom byli schopni bez větších problémů reagovat na neustále se měnící zákony.

Naše daňové poradenství je skutečně individuální

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, velmi pečlivě a snažíme se co nejvíce snížit vaše náklady využitím všech možností, které nabízí naše platné předpisy a zákony. Vždy hledáme to nejlepší řešení šité vám na míru. Naše firma je zárukou profesionálního a vysoce kvalitního daňového poradenství a precizního účetnictví. 

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.petrasekaninova.cz

Vydáno 04.05.2014
292 Zhlédnutí
Topováno 19.01.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Daňové poradenství Sekaninová
WEBOVÁ STRÁNKA
Daňové poradenství Sekaninová
www.petrasekaninova.cz
Adresa

Adresa

Wilsonova 219/3
Přerov 751 31

petra.sekaninova@centrum.cz
+420 581 209 954


Najdete nás také zde:

ARES
captcha