Elegantní, úsporná a odolná LED svítidla do vnitřních i venkovních prostor

Očekáváte od osvětlení spolehlivost, sílu, odolnost a ekologickou i ekonomickou příznivost? Pak jsou pro vás ideálním řešením LED svítidla. Naše společnost GREENLUX s.r.o. nabízí LED svítidla mnoha tvarů, velikostí a typů. Vyzkoušet můžete například naše novinky, a sice svítidla LUCY s krytím IP54 či svítidla SMART s krytím IP44. Jejich konstrukce z polykarbonátu zajišťuje vysokou odolnost. V porovnání s běžnými svítidly vám navíc ušetří až 85% elektrické energie

Greenlux s.r.o., Staré Město: LED SVÍTIDLA

Společnost GREENLUX vám posvítí na cestu

Svítidla LUCY krytí IP54 a SMART krytí IP44 jsou novinkami mezi LED svítidly. Na trh je přivedla naše společnost GREENLUX podnikající v oblastech světelné techniky a elektroinstalačního materiálu. Tato nová LED svítidla jsme přizpůsobili požadavkům zákazníků tak, aby splňovaly i ty nejvyšší nároky na odolnost materiálu, výkonnost, design i úsporu. Našim cílem je poskytnout klientům široký sortiment, zboží mít stále na skladě a co nejrychleji ho dodat.

Kromě novinek nabízíme stálé produkty, jako jsou LED zdroje, LED svítidla, technická svítidla, podhledová bodová svítidla, světelné zdroje, designová svítidla a elektroinstalační materiál.


Nová LED svítidla, na které se můžete spolehnout

Nová řada LED svítidel LUCY a SMART byla vyvinuta tak, aby uspokojila i nejnáročnější zákazníky, ale zároveň byla dostupná pro všechny. Poměr mezi jejich cenou a výkonem je tedy vynikající. Oblíbené jsou i díky svému designu, který je jednoduchý, ale líbivý. Nespornou výhodou je i ekonomická úspora, kterou vám přinesou. Oproti běžným zdrojům světla LED svítidla LUCY a SMART ušetří až 85% nákladů na elektrickou energii. Můžeme tedy hovořit také o výhodách v oblasti ekologie.


Svítidla LUCY rozzáří zahradu i terasu

Svítidla LUCY s krytím IP54 jsou velmi odolné, což zajišťuje především jejich konstrukce z polykarbonátu. Díky tomu jsou vhodné pro venkovní užití, kde jsou na LED svítidla kladeny vysoké nároky a musí tak odolávat i extrémnímu zacházení a náročným podmínkám. Svítidla LUCY mají jednoduchý design, takže skvěle zapadnou do každého exteriéru. Navíc vás potěší svou příjemnou cenou.


Elegantní svítidla SMART

Další naší novinkou jsou svítidla SMART, která jsou určena většinou do vnitřních prostor. Pokud vám záleží na každém detailu vašeho interiéru, jsou pro vás svítidla SMART s krytím IP44 skvělou volbou. Svým velmi elegantním vzhledem uspokojí i ty klienty, kteří si na bytovou architekturu opravdu potrpí. Tato LED svítidla jsou vhodná i do vlhkých místností, jako jsou koupelny a podobně. Taktéž mají konstrukce z polykarbonátu, což zajišťuje jejich odolnost.

Pokud vložíte důvěru do našich svítidel, můžete se spolehnout, že vždy uvidíte na cestu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.greenlux.cz

Vydáno 09.09.2015
546 Zhlédnutí
Topováno 11.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Svítidlo RENO PROFI – optimální kombinace pohybového čidla a stmívání

Svítidlo RENO PROFI – optimální kombinace pohybového čidla a stmívání
Ještě jste o tomto produktu neslyšeli? Tak si nyní řekneme pár informací, jak toto svítidlo vlastně funguje. Je založeno na základu senzoru, který v kombinaci se smíváním svítidla představuje skvělé řešení, jak snížit spotřebu energetického zdroje.

Greenlux s.r.o přináší revoluci v technickém osvětlení

Greenlux s.r.o přináší revoluci v technickém osvětlení
Společnost Greenlux s.r.o. dlouhodobě působí na českém trhu v oblasti LED svítidel a svým zákazníkům nabízí širokou řadu velmi kvalitních výrobků. Kromě běžně dostupných LED svítidel, se velmi intenzivně věnuje a soustředí na vlastní vývoj a výzkum.

GREENLUX s.r.o. uvádí na trh inovativní novinku s jedinečnou optikou

GREENLUX s.r.o. uvádí na trh  inovativní novinku s jedinečnou optikou
Výrazná a velmi dynamická společnost Greenlux s.r.o. působí na mezinárodním trhu (CZ, SK, HU, PL) v oblasti LED svítidel již 7 let. Její atraktivní vizí je uvádět každoročně, na tento velmi rychle se měnící trh, svítidla, která budou provokovat a určovat další trendy. Za jejím vzestupem stojí ...

Nová LED svítidla jsou výkonnější a úspornější než jejich předchůdci

Nová LED svítidla jsou výkonnější a úspornější než jejich předchůdci
Úspora energií při použití LED osvětlení je všeobecně známá, ale i výhody klasického LED zdroje lze ještě vylepšovat. Důkazem je nový druh LED svítidel s SMD2835 čipy, které díky svým unikátním vlastnostem zajistí vyšší výkon s ještě znatelnější úsporou.

Nové LED prachotěsné svítidlo na českém trhu

Nové LED prachotěsné svítidlo na českém trhu
Společnost Greenlux s.r.o. přichází s počátkem roku 2015 s novým LED prachotěsným svítidlem. Toto svítidlo je výsledkem vlastního vývoje společnosti. Základní podmínky, které jsme si stanovili při zadání vývoje, byly následující: • Připravit svítidlo, které by splňovalo nejvyšší standardy a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Greenlux s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Greenlux s.r.o.
www.greenlux.cz
Adresa

Adresa

Na Zbytkách 41
Staré Město 739 01

greenlux@greenlux.cz
+420 571 891 806


Najdete nás také zde:

ARES
captcha