Zážitková gastronomie a zdravá strava mohou jít ruku v ruce

Zážitková gastronomie je u nás čím dál oblíbenějším způsobem stravování. Mnozí lidé si chtějí jídlo nejen sníst, ale i užít a prožít všemi smysly. Kromě toho se u nás ve větší míře objevuje trend zdravého stravování. Člověk je zkrátka tvor náročný a očekává od restaurace čím dál častěji jídlo chutné, ale přitom zdravé. Zdravá strava a zážitková gastronomie jdou ale naštěstí spojit. Vzniknou tak vynikající jídla, která můžete ochutnat například v Restauraci Kanada v Holešově.

Zdravá strava, Restaurace Kanada Holešov

Restaurace Kanada Holešov - víc než jen obyčejné jídlo

Zážitková gastronomie by se dala definovat mnoha různými způsoby. Pokaždé ale zůstane jedno společné – zážitková gastronomie nabízí jednoduše vždy něco navíc. Pokud navštívíte Restauraci Kanada, můžete se těšit na prožitek, který potěší nejen váš žaludek, ale i chuťové buňky a dokonce i zrak. V naší restauraci totiž nejde jenom o jídlo samotné, ale také o způsob přípravy a servírování. Zdejší kuchaři si potrpí na zdravé stravování, a proto praktikují nízkoteplotní přípravu jídel. Díky tomu potraviny neztrácí váhu, živiny ani vitamíny, a vzniká tak zdravá strava s nenarušenou chutí.

Zážitková gastronomie a zdravá strava


Každý podle svého gusta. I v restauraci.

Láká vás například začít oběd tomatovou polévkou s čerstvou bazalkou a parmazánovým chipsem, potom si pochutnat na gnocchi s kousky lososa a sušených rajčat a tento koncert skvělých chutí završit ještě třeba ananasovým pohárem? Nebo se vám sbíhají sliny při představě delikátního předkrmu v podobě domácí vepřové paštiky s marmeládou z červené cibule, burgeru s hovězím rostbeefem a feferonkou Jalapeno v roli hlavního chodu a banánu v čokoládě jako sladké tečky na závěr? Ať už je vaší prioritou lehká a zdravá strava, nebo si přejete v rámci zážitkové gastronomie pochutnat spíše na ostřejším pokrmu, v Restauraci Kanada najdete to, co hledáte.

Restaurace Kanad Holešov - jídelní lístek


Zážitková gastronomie - kvalita a skvělá chuť v každém soustu

V nabídce má naše holešovská restaurace široký výběr jídel i nápojů. Volit můžete z polévek, krajových specialit, ryb, těstovin, salátů, steaků, pizzy i moučníků. Kromě toho na vás čeká bohatý sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů. Milovníky piva jistě potěší také nabídka šesti druhů točených piv. Každý všední den je pro hosty připraveno výborné denní menu, které nabízí vždy dvě polévky a sedm hlavních chodů volených tak, aby si vybral opravdu každý. Kvalitu jídel podporuje i to, že místní kuchaři nezapomínají na jednu důležitou věc – zdravé stravování stojí na kvalitních zdravých surovinách a vhodném způsobu přípravy, který nenaruší chuť ani prospěšné látky potravin.


Příjemné prostředí restaurace, které podpoří každou akci

Zážitková gastronomie a zdravá strava nejsou to jediné, díky čemu si lidé naši restauraci oblíbili. Její nespornou výhodou je i velmi pěkné, příjemné a dobře řešené prostředí. Najdete zde prostory kuřácké i nekuřácké a také velmi atraktivní letní terasu s pohodlnými křesílky.
Pokud plánujete svatbu, oslavu, výroční setkání či jakoukoli jinou akci, je Restaurace Kanada v Holešově tou pravou volbou. Vaše hosty jistě skvělá zážitková gastronomie potěší a místní zdravá strava jim zážitky z hostiny nezkazí ani na druhý den. Nezapláče navíc ani vaše peněženka, jelikož tato restaurace ceny nepřehání. A aby toho nebylo málo, pokud nemáte chuť nikam chodit, jednoduše si jídlo nechte přivést domů.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.restauracekanada.cz

Vydáno 19.10.2015
220 Zhlédnutí
Topováno 02.05.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Restaurace KANADA ANNFI company a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Restaurace KANADA
www.restauracekanada.cz
Adresa

Adresa

Zlínská 1416
Holešov 769 01

restauracekanada@centrum.cz
+420 573 396 362


Najdete nás také zde:

ARES
captcha