Využijte alternativní zdroje vytápění a ušetřete!

Každá rodina i firma musí řešit výdaje na vytápění. Žijeme v podnebném pásmu, kde se většinu roku bez topení neobejdeme, proto tyto finanční náklady tvoří jednu ze základních položek na našem seznamu. Jestliže pro vás alternativní zdroje vytápění nejsou cizím slovem a jste těmto přístupům otevřeni, zkuste své výdaje snížit pomocí fotovoltaické elektrárny. Tu můžete umístit na střechu domu nebo podniku a díky této technologii čerpat energii přímo ze slunečních paprsků. Slunce je přístupné všem a všude a je zcela zdarma, tak proč toho nevyužít. Buďte nezávislí na distributorovi a mějte k dispozici vlastní elektřinu. To vše i pro vás doma může zajistit společnost ECOSUN Systems Ostrava.

Tepelná čerpadla, klimatizace LG, Panasonic, Samsung, Ostrava, EcoSun Systems s.r.o.

Pořiďte si fotovoltaickou elektrárnu na střechu vašeho domu

Fotovoltaické elektrárny dostávají opět šanci, takže jestliže máte o solární systémy zájem i vy, teď přišla vaše chvíle. Novela energetického zákona se nedávno kladně vyjádřila směrem k malým elektrárnám, které je možné instalovat na střechy domácností. A přesně tuto službu pro vás přináší firma ECOSUN. Alternativní zdroje vytápění vám sníží spotřebu elektrické energie a vy tak budete platit méně peněz velkým firmám.
Fotovolataická elektrárna je složená z několika částí. Jsou to solární panely, střídače, podpůrné, jistící a konstrukční prvky a kabeláž. Kompletní vybavení vám dodá na klíč společnost ECOSUN Systems Ostrava. Tímto podnikáním se zabývá od roku 2009, postupně rozšířila své portfolio také o tepelná čerpadla a klimatizace. Nyní se firma věnuje i velkoobchodnímu prodeji komponentů k výstavbě fotovoltaických elektráren.

Fotovoltaická elektrárna na střeše vašeho domu


Umístění panelů na střechu je zásadní

Pokud se rozhodnete zakoupit si fotovoltaické panely, musíte dbát na jejich správné umístění. Ideální je směřování na jih, s odklonem deset až patnáct stupňů na západ. V toleranci ale budete, i pokud panely odkloníte od třiceti stupňů na východ až po čtyřicet stupňů na západ. A jaký by měly mít sklon? Mezi dvaceti až čtyřiceti pěti stupni. Nejdůležitější však je, aby panely nebyly v průběhu celého dne stíněny. Pak bude váš výkon a účinnost maximální.
Alternativní zdroj vytápění, jakým je fotovoltaika, můžete umístit na libovolné střeše budovy, která je zapsána v katastru nemovitostí. Nainstalovat ji na střechu rodinného domu, chatu nebo výrobní halu není žádný problém. Následně si můžete vybrat ze tří typů, dle způsobu dodávky energie do vaší elektrorozvodné sítě. Můžete využít ostrovní systém, připojení na síť přípojkou prostřednictvím přímého výkupu a nebo využít tzv. zeleného bonusu.


Odkud berou energii tepelná čerpadla?

Tepelná čerpadla jsou dalším z alternativních způsobů vytápění. V porovnání s plynem nebo elektřinou ušetříte až desítky tisíc korun. Vše je v dnešní době založené na přenášení tepla kapalinou, jednotlivé názvy typů čerpadel se odvíjí přímo od typu přenosového média. Teplo můžete čerpat ze vzduchu, vody, i ze země a přenášet jej můžete prostřednictvím vzduchu nebo vody. Klimatizace, ač podle nejběžnějšího rozšíření slouží spíše k ochlazení vzduchu, spolehlivě mohou zastoupit i topné těleso. Náš technik k vám dorazí a navrhne optimální řešení pro váš dům.

Jestliže máte zájem o fotovoltaické elektrárny nebo tepelná čerpadla i vy, neváhejte kontaktovat naši společnost ECOSUN Systems z Ostravy. Garantujeme vám pravidelnou údržbu a záruční i pozáruční servis.

Tepelná čerpadla, klimatizace od společnosti ECOSUN Systems, Ostrava


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.ecosun.cz

Vydáno 21.10.2015
497 Zhlédnutí
Topováno 15.02.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA EcoSun Systems s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
EcoSun Systems s.r.o.
www.ecosun.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Fotovoltaika
Adresa

Adresa

Teslova 1129/2B
Ostrava - Přívoz 702 00

obchod@ecosun.cz
+420 604 391 015


Najdete nás také zde:

ARES
captcha