Italské tyčinky GRISSINI – lahodné pohoštění s nízkou energetickou hodnotou

PEKÁRNA KRÁL s.r.o.

Italské tyčinky GRISSINI – lahodné pohoštění s nízkou energetickou hodnotou

PEKÁRNA KRÁL s.r.o.
Mlsejte bez výčitek - zdravé tyčinky vám zachutnají a neuškodí

Když máte chuť na „něco dobrého“, pravděpodobně se ve vás obvykle nějakou chvíli odehrává boj, jestli podlehnout, nebo odolat. Přeci jen pojídání dobrůtek u televize nemá většinou ty nejlepší důsledky na vaši postavu, mnohdy ani na vaše zdraví. Pokud ale zvolíte zdravé tyčinky z PEKÁRNY KRÁL, můžete si v klidu užít skvělou chuť a dokonce se nemusíte bát ani o svou linii.

Zdravé a chutné tyčinky, grahamové tyčinky, PEKÁRNA KRÁL, Opava

Jemná chuť a nízký obsah tuku i soli

PEKÁRNA KRÁL je firma s dlouholetou tradicí, která vyrábí zdravé tyčinky hned několika druhů a příchutí, jako jsou například grahamové tyčinky, sýrové tyčinky, slaninové tyčinky, sezamové tyčinky nebo oblíbené italské tyčinky Grissini. Společným jmenovatelem veškerého tohoto křupavého pečiva je to, že se jedná o zdravé tyčinky s lahodnou chutí, nízkým obsahem tuků i solí a s úžasnou křehkostí. Grahamové tyčinky vás navíc mohou potěšit zvýšeným obsahem vlákniny.


Tradice, která trvá

Zdravé tyčinky společnosti PEKÁRNA KRÁL jsou tradiční výrobky, které se mezi uživateli těší velké oblibě již řadu let. Je tomu tak možná i pro jejich jemnou chuť, díky které se hodí na spoustu příležitostí a k řadě dalších pokrmů. Vzhledem k několika příchutím a druhům těchto tyčinek si mezi nimi vybere každý. Pod značkou Opavské tyčinky tedy najdete výrobky, které si zamilují jak děti, tak i dospělí. Vyzkoušejte zdravé tyčinky, jejichž historie sahá daleko do minulosti a jejichž výroba má u nás již zaslouženou tradici.


Italské tyčinky Grissini

Výsadou PEKÁRNY KRÁL je mimo jiné i výroba vynikajícího křehkého italského pečiva známého jako italské tyčinky Grissini. Tyto zdravé tyčinky se ve světě vyrábí již přes 300 let, přičemž jejich nejstarší recept byl ušit na míru pro hraběte Vittoria Adamadea Savojského. I například Napoleon Bonaparte podle historických pramenů tyčinky Grissini miloval. Nejen tyčinky Grissini, ale také všechny ostatní zdravé tyčinky značky Opavské tyčinky se díky své receptuře perfektně hodí jako přílohy k teplým i studeným jídlům, nebo i jako pochutiny k pivu, vínu či pro zpříjemnění večera s přáteli.

Italské tyčinky Grissini


Zdravé tyčinky s řadou ocenění

Ať už se jedná o grahamové tyčinky, sýrové tyčinky, tyčinky Grissini či kterékoli jiné zdravé tyčinky z PEKÁRNY KRÁL, je při jejich výrobě kladen velký důraz na kvalitu, chuť a dodržování tradičních receptur. Díky tomu jsou tyto výrobky značky Opavské tyčinky držiteli mnohých certifikátů a ocenění. Pro maximální spokojenost klientů je využíváno všech prostředků k tomu, aby se k nim jejich objednávky dostávaly co nejrychleji a také v naprostém pořádku, což zajištují kvalitní a pevná balení.


Je libo sýrové, slaninové nebo snad grahamové tyčinky?

Pod značkou Opavské tyčinky můžete najít samozřejmě více druhů tyčinek. Ať už máte raději neutrální chuť, kterou si můžete sami doladit, nebo jste příznivci pikantnějších příchutí, zde si vyberete. V nabídce jsou následující produkty:

- Opavské tyčinky s příchutí sýru
- Italské tyčinky Grissini
- Grissini mini
- Grahamové tyčinky
- Sypané italské tyčinky krystalickou solí
- Opavské tyčinky s příchutí sýru a chilli
- Opavské tyčinky s příchutí slaniny
- Sezamové sypané italské tyčinky

Zdravé tyčinky z PEKÁRNY KRÁL jsou ideální volbou pro vaše bezstarostné chroupání.

Vyzkoušejte kteroukoli příchuť a užijte si lahodnou chuť bez výčitek.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pekarnakral.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Grahamové tyčinky pro opravdové gurmány

Grahamové tyčinky pro opravdové gurmány

Opavské tyčinky nás provázejí našim životem opravdu dlouhou dobu. Znaly je naše maminky i naše babičky. Při každém kousnutí uslyšíte křupnutí tyčinky, která se záhy ve vašich ústech rozplyne a zůstane jenom výborná chuť. Bez konzervantů, éček nebo jiné chemie. Čisté, přírodní a pořád skvěle vyvážené svou výbornou chutí.

Vydáno 07.09.2017
Grissini a grahamové tyčinky: Pekařské výrobky, ze kterých nemusíte mít výčitky

Grissini a grahamové tyčinky: Pekařské výrobky, ze kterých nemusíte mít výčitky

Pokud si rádi smlsnete na nějaké dobrotě, ale zároveň chcete žít zdravě a nezahlcovat své tělo zbytečnými tuky a chemií, můžete zvolit například italské nebo grahamové tyčinky, které vyrábí PEKÁRNA KRÁL. Jedná se o velmi lahodné, jemné a křupavé trvanlivé pečivo s nízkým obsahem solí i tuků. Přesvědčte se, že i pekařské výrobky mohou být součástí redukčních diet.

Vydáno 22.08.2016Vydáno 27.10.2015
944 Zhlédnutí
Topováno 04.11.2020

Italské tyčinky Grissini

Italské tyčinky Grissini

Italské tyčinky GRISSINI – lahodné pohoštění s nízkou energetickou hodnotou

Graham celozrnné tyčinky

Graham celozrnné tyčinky

Graham tyčinky z celozrnné mouky – oblíbený doplněk zdravé výživy

Opavské tyčinky sýrové

Opavské tyčinky sýrové

Opavské sýrové tyčinky, tyčinky s příchutí slaniny k pivu a vínu