Systémový integrátor IT a dodavatel řešení – důležitý partner všech výrobních podniků

Aby byla zajištěna úspěšnost výrobního podniku, musí být splněna řada kritérií. Vůbec prvním krokem je výroba kvalitního produktu. Jen tento proces je extrémně složitý a vyžaduje postupný průběh řady kroků od konceptu přes stavbu prototypu, samotnou výrobu až po likvidaci. Mít kvalitní produkt však nestačí. Je třeba splnit veškerá kritéria, na kterých závisí úspěšnost uvedení produktu na trh. Pro dosažení úspěšnosti výrobního podniku je třeba vykonat řadu procesů a moderní technologie, které povedou ke kýženému cíli.

PLM system, TD-IS, s.r.o., Plzeň

Společnost TD-IS, s.r.o. - dodavatel DMS, PLM, ERP a CAD/CAM řešení

Společnost TD-IS, s.r.o. se řadí mezi důležité partnery výrobních podniků, díky kterým lze výrobní proces usnadnit a maximálně zefektivnit. Počátky firmy spadají až k roku 1995, během let si tak firma vybudovala silnou pozici na trhu. Dnes je nabídka produktů a služeb opravdu rozsáhlá a pokryje požadavky všech výrobních podniků. Zabývá se dodávkou, implementací a dalšími činnostmi v oblasti DMS, PLM, ERP a CAD/CAM řešení, také všemi důležitými podpůrnými nástroji od HW přes SW až po databáze, prohlížeče, infrastrukturu apod.

Společnost provádí také systémové integrace ERP, PLM, DMS, CRM, SCM a CAx systémů. Nezapomeňme zmínit optimalizaci firemních procesů, které jsou zaměřeny na životní cyklus výrobků, samotnou výrobu i oběh dokumentace. Společnost TD-IS, s.r.o. dodává řešení společnosti Oracle, ale také vyvíjí svůj vlastní software a programy na míru (EasyArchiv, EasyPLM , EasyCSM, EasyTechnology a EasyMES), díky čemuž je možné vyjít vstříc opravdu každému. Firma je schopna pokrýt naprostou většinu potřeb v oblasti informačních technologií, její služby využívají malé i velké firmy.

O společnosti TD-IS, s.r.o.


DMS/PLM

PLM – Product Lifecycle Management – je kompletní řízení životního cyklu produktu. Tento management je pro všechny výrobní podniky velmi důležitý, jelikož zahrnuje všechnypodstatné kroky, na kterých stojí úspěch celého produktu. PLM se skládá z řady fází od návrhu konceptu přes stavbu prototypu, náběh výroby až po samotnou výrobu, servis a ukončení výroby i likvidaci. Společnost zajistí kompletní systém v jednotlivých fázích životního cyklu produktu.

Neméně důležitá je také správa elektronických dokumentů, kterou nalezneme pod označení DMS. V dnešní digitální době jde současně o jednu z nejpodstatnějších předpokladů pro efektivní práci společností. Pomocí moderních systémů lze spravovat elektronické dokumenty rychle, efektivně a precizně.

EasyArchiv/EasyPLM® - Charakteristika


ERP/MES

Dalším důležitým systémem, který firma TD-IS, s.r.o. pro výrobní podniky zajistí, je ERP – podnikový informační systém, který se postará o veškeré činnosti firmy – plány, zásoby, nákup, prodej, ale také např. marketing či personalistiku. Všechny tyto činnosti zvládne profesionální software, jehož implementace bude firmou zajištěna.

O vazbu mezi ERP a samotným systémem pro automatizace se starají MES – výrobní informační systémy. Aktivity těchto systémů jsou komplexní a řeší činnosti od správy výrobních zdrojů přes dispečerské řízení, sběr dat či sledování výrobků. Systém MES musí být komplexní a důmyslný, zmiňovaná společnost je znalá této problematiky a pro implementaci systému ideální.


CAD/CAM

Na závěr zmiňme také možnost implementace systémů pro strojírenské a plastikářské výrobky od firmy Autodesk. Společnost TD-IS totiž v roce 2013 uzavřela partnerství se společností Autodesk, a je tak v ČR jedním z mála jejích specializovaných partnerů zejména pro CAE aplikace – Simulation Mechanical, Moldflow, Nastran, které jsou součástí řešení pro digitální 3D prototypování.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.td-is.cz

Vydáno 02.11.2015
57 Zhlédnutí
Topováno 24.03.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TD-IS, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TD-IS, s.r.o.
www.td-is.cz
Adresa

Adresa

Sladkovského 43
Plzeň 326 00

sales@td-is.cz
+420 377 441 025


Najdete nás také zde:

ARES
captcha