Novostavby, rekonstrukce, bezpečností značení, malby i nátěry – to vše od firmy JM - stavební

Spolehlivá firma JM - stavební, s.r.o. se zabývá poskytováním komplexních služeb v oblasti stavebnictví. Vychází tak z pestré poptávky o stavební práce všeho druhu a nespokojí se jen se stavbou novostaveb. Společnost se kromě výstavby nových domů zabývá rekonstrukcemi, opravami památek, patří mezi odborníky v oblasti maleb, nátěrů a bezpečnostních značení.

Rekonstrukce historických budov, nátěry, šrafování

Stavební práce s využitím moderních materiálů

Pokud oslovíte firmu JM - stavební za účelem stavby rodinného domu či jiné stavby, můžete si být jisti, že budou při realizaci použity nejmodernější stavební materiály. Společnost používá nejmodernější výrobky firem Heluz, Tondach, Ytong či Weinerberger. Ty mají na trhu pevné místo, používají se řadu let a jsou prověřené zubem času. Současně vynikají svou pevností a dalšími vlastnostmi.


Rekonstrukce starších domů

Firma provádí nejen výstavby nových domů, zabývá se také rekonstrukcemi domů starších. Pokud je tak váš dům starý a zasloužil by si nový kabát, obraťte se na společnost JM - stavební a získejte punc novostavby s výrazně nižšími náklady. Kromě běžných stavebních prací během rekonstrukce provádí firma také odvodnění staveb, zajištění prasklin ve zdech, ale třeba i malby a nátěry všeho druhu včetně těch protiplísňových.


Opravy specifických staveb

Společnost se pyšní především svou znalostí a odborností v oblasti rekonstrukce specifických staveb, jako jsou kostely, kaple, ale i budovy památkově chráněné, které vyžadují zvláštní přístup. Pokud využijete služeb firmy, můžete si být jisti, že během oprav a stavebních prací bude zvolen takový postup, který bude v souladu s předpisy a vyhoví požadavkům památkářů.

Firma se specifikuje také na malby a nátěry starých budov. Potřebujete provést novou malbu ve starém kostele nebo ji zrenovovat? Kromě klasických maleb se provádí i specifické nátěry, které dokáží staré zdi ochránit proti plísním a dalším problematickým jevům.

Odborník na rekonstrukce chráněných budov i starých kaplí a kostelů


Bezpečnostní značení

Kromě stavebních prací je portfolio služeb firmy rozšířeno o provádění bezpečnostních značení. Tato činnost vyžaduje znalost bezpečnostní ikonografie a také znalost předpisů. O bezpečnostní značení je zájem především v nejrůznějších výrobních prostorách, kde je třeba prostory zabezpečit tak, aby riziko újmy na zdraví bylo co nejmenší.

Toto značení můžeme označit jako bezpečnostní nátěr, který se aplikuje na nejrůznější objekty, ale i zdi a podlahy. Typickým příkladem bezpečnostního značení je šrafování. Šrafování slouží pro zvýraznění rizikových míst, ať už jde o schody či konkrétní prvky na strojích či objektech. Pomocí šrafování lze jednoduše, rychle a levně zabezpečit výrobní prostory a zpřehlednit výrobní provoz.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.jmstavebni.cz

Vydáno 13.11.2015
76 Zhlédnutí
Topováno 24.05.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA JM - stavební, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
JM - stavební, s.r.o.
www.jmstavebni.cz
Adresa

Adresa

Kaprova 42/14
Praha 1 110 00

jmstavebni@email.cz
+420 607 877 941


Najdete nás také zde:

ARES
captcha