Penzion a restaurace U Floriánů – ideální místo pro dovolenou na Vysočině

Vysočina je ideální místo pro příjemnou a klidnou dovolenou. Pokud byste rádi strávili pár dní v tomto kraji plném krásné přírody i památek a hledáte příjemný penzion k ubytování, U Floriánů budete jistě spokojeni.

penzion a restaurace U Floriánů

Ubytování v penzionu na Vysočině

Penzion a restaurace U Floriánů se nachází v Hrotovicích. Vybrat si můžete mezi dvoulůžkovým čtyřlůžkovým, pětilůžkovým pokojem a apartmánem s kuchyňkou. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení či kabelová přípojka na každém pokoji.

Příjemné ubytování a ideální výchozí bod pro vaše výlety


Restaurace: grilovaná žebra a grilovaná kolena, italská pizza či bezmasá jídla

Součástí objektu je restaurace, kde se vaří denně od 10 do 20 hodin, a to jak klasická česká jídla, tak i jídla zahraniční kuchyně. Za zmínku rozhodně stojí grilovaná žebra a grilovaná kolena, novinka v naší nabídce, která se hned stala jedním z nejoblíbenějších jídel v naší restauraci. Pokud však dáváte přednost italské kuchyni a radši než grilovaná žebra nebo grilovaná kolena si dáte pizzu, u nás zklamaní nebudete – připravujeme 19 druhů lahodných italských pizz z kvalitních surovin.

Grilovaná žebra a grilovaná kolena – novinka v jídelním lístku


Firemní akce na Vysočině? Penzion U Floriánů je ideální

Restaurace má pevně oddělený nekuřácký salónek, a v létě si můžete jídlo či pití vychutnat na letní terase, odkud je krásný výhled na město Hrotovice. Restaurace se hodí také pro pořádání firemních akcí, svateb, oslav či večírků.Vydáno 24.11.2015
205 Zhlédnutí
Topováno 13.09.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Penzion s restaurací U Floriánů Dana Laštovičková
WEBOVÁ STRÁNKA
Penzion s restaurací U Floriánů
penzionarestauraceuflorianu.cz
Adresa

Adresa

Brněnská 190
Hrotovice 675 55

info@restauraceuflorianu.cz
+420 774 943 605


Najdete nás také zde:

ARES
captcha