Dana Laštovičková

Vydáno 24.11.2015
227 Zhlédnutí
Topováno 13.09.2016

Penzion a restaurace U Floriánů – ideální místo pro dovolenou na Vysočině

Vysočina je ideální místo pro příjemnou a klidnou dovolenou. Pokud byste rádi strávili pár dní v tomto kraji plném krásné přírody i památek a hledáte příjemný penzion k ubytování, U Floriánů budete jistě spokojeni.

penzion a restaurace U Floriánů

Ubytování v penzionu na Vysočině

Penzion a restaurace U Floriánů se nachází v Hrotovicích. Vybrat si můžete mezi dvoulůžkovým čtyřlůžkovým, pětilůžkovým pokojem a apartmánem s kuchyňkou. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení či kabelová přípojka na každém pokoji.

Příjemné ubytování a ideální výchozí bod pro vaše výlety


Restaurace: grilovaná žebra a grilovaná kolena, italská pizza či bezmasá jídla

Součástí objektu je restaurace, kde se vaří denně od 10 do 20 hodin, a to jak klasická česká jídla, tak i jídla zahraniční kuchyně. Za zmínku rozhodně stojí grilovaná žebra a grilovaná kolena, novinka v naší nabídce, která se hned stala jedním z nejoblíbenějších jídel v naší restauraci. Pokud však dáváte přednost italské kuchyni a radši než grilovaná žebra nebo grilovaná kolena si dáte pizzu, u nás zklamaní nebudete – připravujeme 19 druhů lahodných italských pizz z kvalitních surovin.

Grilovaná žebra a grilovaná kolena – novinka v jídelním lístku


Firemní akce na Vysočině? Penzion U Floriánů je ideální

Restaurace má pevně oddělený nekuřácký salónek, a v létě si můžete jídlo či pití vychutnat na letní terase, odkud je krásný výhled na město Hrotovice. Restaurace se hodí také pro pořádání firemních akcí, svateb, oslav či večírků.