Cenná data si musíme chránit, prevence je základ

Žijeme v době, kdy mají elektronická data nevyčíslitelnou cenu. Ačkoliv si tento fakt lidé uvědomují stále častěji, existuje velká skupina těch, kteří zajištění vlastní bezpečnosti i bezpečnosti firmy neustále podceňují. Chcete potenciální rizika účinně minimalizovat? Ochránit data před odcizením? Ubránit se před případným napadením hackery? Obraťte se na společnost OASA COMPUTERS s.r.o., která se na ochranu informací a hmotného majetku specializuje.

OASA COMPUTERS s.r.o., zabezpečení dat

Zabezpečení dat v počítači, mobilu i na externí paměti

Nejčastěji se cenná data dostanou do cizích rukou naším vlastním zaviněním. Data si nedostatečně chráníme, nejsme obeznámení se základy zabezpečení dat, neznáme pravidla bezpečnosti informací. Společnosti OASA COMPUTERS s.r.o. spolupracuje s řadou významných firem i jednotlivců a podílí se na osvětě bezpečnosti, současně přímo zabezpečuje cenná data.

Stále je mnoho těch, kteří se o svá data bojí, ovšem jen v rámci počítače. Na možnosti hackerských útoků a odcizení v rámci počítače si běžní uživatelé už zvykli (a bohužel neví, jak se chránit), že se však potenciální riziko dostává i do prostředí mobilních telefonů a dalších chytrých zařízení, to si stále neuvědomujeme. Firma OASA COMPUTERS s.r.o. musí pravidelně řešit nedostatečné zabezpečení mobilních telefonů, přes které prosakují citlivé informace a dostávají se do cizích rukou. Totéž platí i o ukládání dat na externí paměť. Potřebujete svá data chránit a zabránit před otevřením každého, komu se externí paměť dostane do ruky? Zmiňovaná firma vám ráda poradí a vysvětlí základní metody šifrování a zabezpečení dat tohoto typu.

Postarejte se zabezpečení cenných informací nejen v počítači


Úvodní bezpečnostní konzultace

Aby bylo možné dokonale vyhodnotit aktuální stav zabezpečení dat, nabízí firma úvodní bezpečnostní konzultace, které zahrnují základní posouzení stavu bezpečnosti informací a dat, včetně externích pamětí a dalších statických i virtuálních úložišť. Součástí kontroly je vyhodnocení zabezpečení zevnitř i zvnějšku. V rámci firem pak bývá součástí bezpečnostních konzultací i zjištění zabezpečení u zaměstnanců. Potvrdilo se, že k největším únikům cenných dat dochází ne nikoliv prostřednictvím vrcholných manažerů, ale běžných zaměstnanců, kteří mají přístup k citlivým informacím.

Bezpečnostní konzultace i vzdělávání


Vzdělávání v oboru bezpečnosti informací

Důležitou nabízenou službou společnosti OASA COMPUTERS s.r.o. je vzdělávání v oboru bezpečnosti informací. Bezpečnost informací je stále podceňovanou oblastí. Školení je určeno především pro zaměstnance firem, jejichž neznalostí může dojít k nechtěnému úniku dat. Školení probíhá záživnou formou praktických ukázek bez snůšky právních norem. Cílem vzdělávání v oboru bezpečnosti informací je přinést zaměstnancům znalosti, které si zapamatují a v budoucnu je využijí, eventuálně se vyvarují základním chybám.Vydáno 08.12.2015
155 Zhlédnutí
Topováno 18.07.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA OASA COMPUTERS s.r.o. www.oasa.cz
WEBOVÁ STRÁNKA
OASA COMPUTERS s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Razinova 1574/3
Ostrava-Zábřeh 700 30

info@oasa.cz
+420 595 783 770


Najdete nás také zde:

ARES
captcha