Rider Sport je zárukou kvality jízdních kol, lyží a snowboardů

Rider Sport vám po celý rok nabízí služby, které ocení každý sportovec. V zimě naši odborní zaměstnanci zajišťují kompletní servis lyží i snowboardů, v létě zase prvotřídní servis jízdních kol. Staráme se o to, aby bylo vaše sportovní náčiní ve skvělé formě a dobře vám sloužilo po celou sezónu. Nově nás najdete v Praze 10 a na webových stránkách ridersport.cz. Poznáte nás podle našeho typického žlutého kola nad vchodem.


Rider Sport ví, co klienti ocení

U nás se vždy setkáte s individuálním přístupem a opravdovým zájmem o přání každého klienta. Jakmile začne být trochu teplo, zaměřujeme se na prodej a servis jízdních kol. Jsme autorizovaní prodejci jízdních kol Dema, Apache, 4-ever  a dalších cyklistických doplňků. Po ujetí 150 km nebo do 3 měsíců provozu u nás poskytujeme garanční prohlídku zdarma. V případě kol značky 4-ever navíc získáte i pojištění kola na rok zdarma a prodlouženou tříletou záruku. Koupíte-li u nás jízdní kolo, veškeré doplňky vám namontujeme zcela zdarma. Rider Sport klade na první místo zájmy svých klientů, proto vám vycházíme co nejvíce vstříc a nabízíme vám i množství akčních nabídek. Sledujte náš nový web www.ridersport.cz a počkejte si na akční ceny našich jízdních kol a doplňků.

Proč nakupovat u autorizovaného prodejce?

Autorizovaný prodejce nabízí katalogové ceny a cenovou politiku prodávané značky, takže se vám nemůže stát, že produkty zbytečně přeplatíte. Naši odborní prodejci vám pomohou s výběrem správné geometrie podle využití, a na prodejně si můžete každý model vyzkoušet. Díky tomu si můžete být jistí, že si vyberete správně.

Kolo v krabici, nebo krásný model z kamenné prodejny?

To je přece jasná volba. Kola v krabici jsou možná fajn, pokud vám nezáleží na tom, aby vaše kolo bylo bezpečné a fungovalo, jak má. Některé e-shopy sice nabízí ceny výrazně nižší, ale nenechte se zlákat na zdánlivě skvělé nabídky. Tyto prodejci zasílají kola zabalená v krabici bez předešlého seřízení. Sestavit jízdní kolo však není taková hračka, jak by se mohlo na první pohled zdát. Často se setkáváme s tím, že takto zakoupeným kolům nefunguje přehazovačka, mají opačně namontované pedály, špatně seřízené brzdy či rozcentrovaná kola. Tyto nedostatky však mohou vést k nevratnému poškození dílů, které budete jen těžko reklamovat bez předprodejního servisu, který dostanete jen ke kolu zakoupeného u autorizovaného prodejce. Vyplněným záručním listem dokládáte odborný servis a dostáváte plnou záruku na celé kolo. U Rider Sport máte vždy jistotu, že se o vaše kolo postaráme od začátku do konce. Jízdní kolo vám bude spolehlivě sloužit.

V létě prvotřídní servis jízdních kol

Jakmile začne být trochu teplo, zaměřujeme se na prodej a servis jízdních kol. Jsme autorizovaní prodejci jízdních kol Dema, Apache, 4-ever  a dalších cyklistických doplňků. Zakoupíte-li si u nás jízdní kolo, poskytujeme garanční prohlídku i montáž všech doplňků zcela zdarma. Sledujte náš nový web www.ridersport.cz a počkejte si na akční ceny našich jízdních kol. Součástí našich služeb je i profesionální servis kol za trvale nízké ceny. Údržba kola a jeho seřízení je pro mnoho lidí spíše noční můrou. Neplaťte za servis více, než musíte, a vyberte si skutečně odborný servis, ze kterého se vám kolo vrátí jako ze škatulky.

V zimě servis lyží, snowboardů a půjčovna od profesionálů za výhodné ceny

V Rider Sportu najdete v každém ročním období to, co potřebujete. Od začátku prosince do konce března nabízíme kompletní servis lyží a snowboardů za trvale nízké ceny. Máme pro vás připravenou půjčovnu zimní výbavy. Můžete si také vybrat z nabídky nových, nebo použitých lyží a snowboardů, kdy Vám odborně poradíme a nabídneme velmi výhodné ceny. Dopřejte svému zimnímu vybavení kvalitní služby a servis od opravdových profesionálů.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.ridersport.cz

Vydáno 30.05.2014
1517 Zhlédnutí
Topováno 03.12.2014
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Rider Sport
WEBOVÁ STRÁNKA
Rider Sport
www.edb.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

E-shop
Adresa

Adresa

Úvalská 28
Praha 10 100 00

ridersport@ridersport.cz
+420 222 540 346


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha