Přípravky s vůni přírody - na udržení dobrého psychického i fyzického zdraví

Žijeme v době, kdy máme pocit, že snad vše prošlo chemickou úpravou a je umělým produktem. Ať už jde o výrobky, potraviny či léky. Právě proto je stále výraznější apel na využívání čistě přírodních látek, léčivých bylin a bylinných přípravků. To potvrzuje společnost Hemann, s.r.o., která na trhu působí již 21 let. Zabývá se výrobou a prodejem bylinných přípravků, kosmetiky a doplňků stravy, přičemž zájem o nabízené produkty neustále roste.

Hemann, s.r.o.: Anti Stress - bylinné přípravky proti stresu

Vývoj firmy Hemann, s.r.o.

Společnost Hemann, s.r.o. vznikla v roce 1994, tehdy za účelem zpracování guarany pro tablety a elixíry. Postupně rozšiřovala své portfolio bylinných přípravků, ať už tonik z léčivých bylin či kosmetických přípravků vysoké kvality. Poskytuje přípravky, které působí pozitivně jak na psychickou , tak na fyzickou stránku člověka. Firma Hemann se za dobu své existence stala známou především pro vysoké koncentrace bylin ve výrobcích a také pro vysokou účinnost bylinných přípravků. Pojďme si blíže představit některé oblíbené produkty.

Hemann, s.r.o. – 21 let zkušeností s výrobou účinných bylinných přípravků


Anti Stress

Jak je již ze samotného názvu zřejmé, přírodní produkt Anti Stress působí primárně proti stresu. Bylinný koncentrát obsahuje léčivé byliny anýz, meduňku, kozlík, levanduli i hluchavku a slouží k udržení dobrého spánku a k vyvážení psychických reakcí. Patříte-li mezi podnikatele, manažery, prodavače a prodavačky či učitele a jste-li permanentně vystaveni stresovým situacím, přírodní produkt na udržení dobrého psychického zdraví – Anti Stress – vám jistě pomůže.

Na internetových stránkách firmy se seznámíte se zpětnou vazbou konkrétních uživatelů a s řadou pozitivních ohlasů. Uživatelé si chválí skvělé působení proti stresu, všímají si ustupování očních tiků u dětí již po necelém týdnu užívání či zmiňují celkovou vyrovnanost, zklidnění i zlepšení mluvy u dětí.

Přírodní produkty proti stresu, pro detoxikaci organismu i ochranu imunity


Gvaranal

Již od vzniku firmy provází zázračná guarana bylinné přípravky, které firma Hemann, s.r.o. vyrábí. Tradičním zástupcem je produkt Gvaranal, je k dispozici v několika formách (jako kapsle, elixír, tablety ad.) a je skvělým doplňkem stravy. Má řadu pozitivních vlivů, zmiňme např. zlepšení výkonu, snížení míry únavy.


Vilcacora

Oblíbeným bylinným přípravkem pro podporu dobré imunity je Vilcacora. Produkt je vyroben ze stejnojmenné byliny (kočičího drápu) a je skvělým doplňkem stravy. Výrobek z této léčivé byliny se skvěle kombinuje s jinými přírodními produkty a obzvláště účinný je v podzimním či zimním období, kdy je třeba svůj imunitní systém chránit.


Yucca Shidigera

I tento produkt je vyroben ze stejnojmenné léčivé byliny. Je primárně určen pro detoxikaci organismu a stejně jako u ostatních doplňků stravy lze účinky tohoto bylinného přípravku znásobit správnou kombinací s dalšími doplňky. Pokud se chcete postarat o pročištění organismu a tím udržet svůj dobrý zdravotní stav, Yucca Shidigera je ideální volbou.

Firma Hemann, s.r.o. vyrábí spoustu přírodních, zdraví prospěšných produktů. Detailní seznámení se všemi by bylo na mnoho řádků. Podrobný sortiment i popis účinků naleznete na internetových stránkách společnosti. Nezapomeňte se také podívat třeba na vlasovou kosmetiku, přírodní kosmetiku proti vráskám, léčivé přípravky proti plynatosti či Vitafort, bylinný produkt, složený z řady bylin, který pozitivně působí na celý organismus.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hemann.cz

Vydáno 14.12.2015
129 Zhlédnutí
Topováno 05.05.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HEMANN, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HEMANN, s.r.o.
www.hemann.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Herbář
Adresa

Adresa

Okružní 1495
Frýdlant nad Ostravicí 739 11

hemann@hemann.cz
+420 558 676 160


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha