Výsledek práce reklamního a grafického studia osloví vaše potenciální klienty

Zviditelnit se, reprezentovat, zaujmout. To jsou jen některé vlastnosti dobře vytvořené reklamy, která může mít spoustu podob. Odborníkem v oblasti výroby reklamy a tisku je reklamní studio Trendfoto se sídlem ve Vizovicích, které se specializuje na výrobu polepů aut, výloh, informačních cedulí, tisk reklamních bannerů, billboardů nebo reklamních předmětů ad. Firma disponuje také vlastními zkušenými grafiky a nabízí i pokročilé služby grafického studia.

Reklamní studio, Vizovice

Od fotografie po velkoplošný tisk

Hned na začátek je třeba upozornit, že reklamní a grafické studio Trendfoto vyniká především rozsáhlou nabídkou služeb. Společnost disponuje moderním vybaveným fotoateliérem, ve kterém vám budou po domluvě zhotoveny reklamní a produktové fotografie, které můžete dále použít dle svých potřeb či pro další reklamní zpracování firmou. Nechejte si vytvořit kvalitní fotografie do katalogů, internetových stránek nebo reklamních kampaní a zaujměte.

Společnost má v oblasti reklamy dlouholeté zkušenosti, o které se při své práci opírá, navíc neustále studuje nové materiály a technologie, které následně zařazuje do nabídky služeb. Nabízeny jsou komplexní služby v oblasti reklamy a propagace, od návrhu přes výrobu až po montáž. Disponuje moderním zařízením pro kvalitní velkoformátový tisk, poskytuje také malonákladový digitální tisk a ofsetový tisk, vhodný pro výrobu plakátů či letáků.

Reklamní studio ve Vizovicích poskytuje komplexní služby v oblasti reklamy a tisku


Grafické studio – neoddělitelná součást společnosti

Firma Trendfoto je na prvním místě reklamním studiem, neoddělitelnou součástí je však také grafické studio, které má velký podíl na aktuálním úspěchu společnosti. Firma disponuje vlastními zkušenými profesionálními grafiky, kteří se postarají o tvorbu grafického návrhu od začátku až do konce. Ať už potřebujete pomoci s návrhem vizitky či billboardu, s interními grafiky bude práce jednoduchá a výsledek zaručený.

Grafické návrhy jsou uplatnitelné prakticky ve všech oblastech reklamy. Základním druhem reklamy, který firma Trendfoto poskytuje a o kterou je velký zájem, je řezaná nebo foliová grafika. Polepy firemních štítů, výloh, vývěsek, ale také automobilů. Nechejte si vytvořit originální grafický návrh a polepte si váš vůz, který bude reprezentativní. Nabízené služby a sortiment zahrnuje také plastické nápisy nebo dodání prezentačních systémů pro prodejny či akce a veletrhy. Také nabízí vlajky, stany, stěny, stolky a další předměty, uplatnitelné v reklamě.

Originální grafické návrhy osloví nové klienty


Konkurenční výhody společnosti

Trendfoto z Vizovic patří dlouhodobě mezi vyhledávané a žádané reklamní společnosti. Přináší totiž řadu konkurenčních výhod, které jasně předčí konkurenci. Jedna z hlavních výhod již byla zmíněna. Reklamní a grafické studio disponuje vlastními grafiky, což usnadňuje komunikaci, snižuje cenu a zkvalitňuje výsledek.

Společnost dělá svou práci velmi dobře. Vždy dodržuje termíny, je spolehlivá, velkou předností je také individuální osobní jednání. Důkazem toho je řada klientů, ať už z řad jednotlivců či velkých firem. Uveďme např. spolupráci s mnoha firmami z Vizovic, dále se společností Rudolf Jelínek, Eurovia, Hartmann či Medoks.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.trendfoto.cz

Vydáno 11.12.2015
258 Zhlédnutí
Topováno 15.09.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Trendfoto Radek Mládenka
WEBOVÁ STRÁNKA
Trendfoto
www.trendfoto.cz
Adresa

Adresa

Masarykovo nám. 144
Vizovice 763 12

studio@trendfoto.cz
+420 603 446 972


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha