Autodoprava, stavební práce i pneuservis v Kolíně pod jednou střechou

Stavební firma Dočkal CZ se sídlem v Kolíně se od roku založení 1994 neustále rozvíjí a rozšiřuje paletu nabízených služeb. V současné době tak můžete využít služeb od autodopravy přes stavební práce až po pneuservis osobních, nákladních i agro vozidel.

Autodoprava, Dočkal CZ, s.r.o.

Zajištění autodopravy

Jednou ze stěžejních nabízených služeb firmy Dočkal CZ je zajištění autodopravy různého druhu. Společnost se zaměřuje na převoz stavebních materiálů, a to jak sypkých, tak paletovaných. Pokud tedy potřebujete přepravit stavební materiály různého typu v okolí Kolína, zmiňovaná společnost je jasnou volbou. Za přijatelné ceny a vždy s ohledem na klienta bude materiál dopraven na požadované místo ve velmi krátkém čase. Společnost dále nabízí kontejnerovou přepravu včetně pronájmu kontejnerů, dále odvoz odpadů na skládku a převoz stavebních strojů a zařízení.

Zajištění autodopravy


Pneuservis nákladních, osobních i agro vozidel

Potřebujete-li zajistit profesionální pneuservis pro nákladní vozidla, ale i zemědělská či osobní, návštěva společnosti bude dobrou volbou. Součástí nabízených služeb firmy DOČKAL CZ je také kompletní pneuservis, od vyvažování přes přezouvání pneumatik až po opravu. Výkonná technologie i školený personál se postarají o to, aby servis pneumatik na vašich vozech proběhl rychle a s vynikajícím výsledkem.


Provádění stavebních prací

Autodoprava a pneuservis patří jen k dílčím činnostem firmy. K těm komplexním se řadí bezpochyby provádění stavebních prací různého druhu. Společnost provádí veškeré zemní strojní práce, zaměřuje se také na demolice a následné úklidové práce. Mezi vykonávanými činnostmi můžete najít i čistění rybníků, opravy komunikací, řezání betonu či dopravní stavby. Kompletní přehled prováděných stavebních prací i dalších služeb včetně autodopravy a pneuservisu naleznete na internetové prezentaci.

Provádění stavebních prací


Mechanizace a vybavení

Aby mohla společnost vykonávat komplexní stavební práce, musí mít plně vybavený vozový park. Díky drapákům, rozrývákům, lopatám, bagrům, válcům a dalším vozům mohou být práce vykonávány efektivně – dostatečně rychle, přitom však kvalitně.


DOČKAL CZ s.r.o. je společností s pestrou nabídnou služeb a s působností v Kolíně i širším okolí. Ať už potřebujete zajistit pneuservis vašich vozů, převést stavební materiál, dopravit kontejner či vykonat složitou stavební práci, Kolín je bezpochyby místem, kde vám vyhoví a kam se budete vracet.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.dockal-zp.cz

Vydáno 04.01.2016
128 Zhlédnutí
Topováno 22.04.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Dočkal CZ, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Dočkal CZ, s.r.o.
www.dockal-zp.cz
Adresa

Adresa

č. p. 6.
Polní Voděrady 280 02

dockalcz@seznam.cz
+420 321 790 075


Najdete nás také zde:

ARES
captcha